Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip būti patraukliam merginom ? Viskas apie merginų kabinimus ir apie meile.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Norėčiau patarimų iš jūsų. Pirmas klausimas mano būtų toks. Kaip būti patraukliam merginom ?  Antras klausimas. Ar gali būt, kad jeigu esi negražus niekada nesusirasi merginos ? Trečias klausimas. Mieste, parkuose ir kituose,  vietose stengiuosi žiūrėt į merginas, bet jos net nepasižiūri į mane. Ką daryt ?

 

nenu tu tai rimtai graudus.... kiek tu gali čia vaidentis tam forume norėdamas kad už tave tau boba surastu :DD? būk pasitikintis savim, sportuok, mergos pačios eis pas tave :D

btw, klasiokas pasidalino, šitas čiūvas tokiem kaip tu kuria video ir atsako į tokius klausimus, gal pravers:

https://www.youtube.com/channel/UC1PkRYud11ogYDqgdqd23Zw/videos

 

 

 

nezinau ar cia koks trolis ar rimtas klausimas bet vistiek mano nuomuone.  , tai  .Kiekviena mergina ras kazka patrauklaus  t.y kitom gal bus tam tikra sukuosena , apsirengimas, gal bendravimas, kaip tu elgiesi su ja etc etc..   Del negrazaus ,tai idomu ka tu turi tuo omeni , kiti vadina zmones negrazius kurie sveria 400kg , kiti bernai pvz sako o sita boba negrazi ner pas ja papu ,siknos etc etc, kitam galbut bus kad nepatiks vel kitokie dalykai ir kazkam ta pana nebus grazi , tai tas pats ir su panom , gal tu kazkuriai busi grazus etc,  , bet jeigu average kalbant , jeigu maudais ,valais dantys,  nesmirdi, normaliai rengiesi tai viskas ok ( bnet mano nuomuone ) , taip pat zinau kad kazkas dar sakys " eik uzsikacialink "  , kas vel netiesa ,  tu gali but uzsikacialines , turet isryskinta sixpacka , jeigu nemoki kalbet su panom nieko nebus, grazus/negrazus, del visokiu parku ,meistu ir etc , ziurejimas i jas tesiog padarys tave creepy,  daugelis panu ypac UK , tai jeigu tik ziuri o neprieini ir nekalbi ir pan tai prades vadint tave creepy,weirdo etc..  o del tokiu siautaciju tai tesiog prieik , pakalbek -paklausk kazko,  ant galo paprasyk numerio ar facebook :) ir viskas.. jeigu atstums  , nenuleisk ranku ir vel bandyk. 

prieš 14 valandas(-ų), Norm4ntas parašė:

nenu tu tai rimtai graudus.... kiek tu gali čia vaidentis tam forume norėdamas kad už tave tau boba surastu :DD? būk pasitikintis savim, sportuok, mergos pačios eis pas tave :D

btw, klasiokas pasidalino, šitas čiūvas tokiem kaip tu kuria video ir atsako į tokius klausimus, gal pravers:

https://www.youtube.com/channel/UC1PkRYud11ogYDqgdqd23Zw/videos

Visiškai neatsakei į mano klausimus ir man nepadėjai. Tokiu atveju gausi minusą kitaip rašoma dislike.

 

prieš 14 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

nezinau ar cia koks trolis ar rimtas klausimas bet vistiek mano nuomuone.  , tai  .Kiekviena mergina ras kazka patrauklaus  t.y kitom gal bus tam tikra sukuosena , apsirengimas, gal bendravimas, kaip tu elgiesi su ja etc etc..   Del negrazaus ,tai idomu ka tu turi tuo omeni , kiti vadina zmones negrazius kurie sveria 400kg , kiti bernai pvz sako o sita boba negrazi ner pas ja papu ,siknos etc etc, kitam galbut bus kad nepatiks vel kitokie dalykai ir kazkam ta pana nebus grazi , tai tas pats ir su panom , gal tu kazkuriai busi grazus etc,  , bet jeigu average kalbant , jeigu maudais ,valais dantys,  nesmirdi, normaliai rengiesi tai viskas ok ( bnet mano nuomuone ) , taip pat zinau kad kazkas dar sakys " eik uzsikacialink "  , kas vel netiesa ,  tu gali but uzsikacialines , turet isryskinta sixpacka , jeigu nemoki kalbet su panom nieko nebus, grazus/negrazus, del visokiu parku ,meistu ir etc , ziurejimas i jas tesiog padarys tave creepy,  daugelis panu ypac UK , tai jeigu tik ziuri o neprieini ir nekalbi ir pan tai prades vadint tave creepy,weirdo etc..  o del tokiu siautaciju tai tesiog prieik , pakalbek -paklausk kazko,  ant galo paprasyk numerio ar facebook :) ir viskas.. jeigu atstums  , nenuleisk ranku ir vel bandyk. 

Čia buvo rimtai sukurta tema. Bet jeigu pas mane yra baimė ? Supranti ko aš bijau. To, kad kai prieisiu ji atstums ir liksiu gruze bus pasaulio pabaiga ir panašiai. Tame ir yra problema. Moku žaist futbolą :D bet kas iš to , Ernestai ką ?

Visu pirma nustok gailėt savęs ir uždavinėt tuos pačius, apgailėtinus klausimus vis iš naujo ir be perstojo. Klausinėdamas ar čiūvui tinka makiažas toli nenueisi.

Mergina merginai nelygi, nėra čia jokios matematinės formulės, jokio cheminio junginio, kuris priverstu ją jausti tau simpatiją, nesvarbu ar tai eilinė praeivė parke, ar kokia nors tavo kaimynė ar klasiokė kurią pažįsti 5 metus. Jeigu tu tokiu apsimeti tik forume tai viskas ok, vilčių turi, bet prisiminus visas diskusijas su tavimi, tavo žodynu ir aplinkos suvokimu, susirasi nebent naivią kaimietukę, kuri intelektu lygi tau būtu. Jeigu tu čia tik trollini atsisėdęs ir nesi toks dužęs kaip visiems atrodai, tada tiesiog bandyk atrasti savo stilių, keisk šukuosenas, tik žinoma ne tas gaidžio skiauteres ar šiukšlių maišo mazgą ant pakaušio, sportuok, niekam nususę degtukai nepatinka, lavinkis, nei vienai panai nepatiks čiūvas nežinantis nieko apie šį pasaulį ir svarbiausia pasitikėk savim ir nustok savęs gailėt, bei uždavinėt tokio tipo klausimus, nes atsakymo čia tiesiog nėra. 

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Visu pirma nustok gailėt savęs ir uždavinėt tuos pačius, apgailėtinus klausimus vis iš naujo ir be perstojo. Klausinėdamas ar čiūvui tinka makiažas toli nenueisi.

Mergina merginai nelygi, nėra čia jokios matematinės formulės, jokio cheminio junginio, kuris priverstu ją jausti tau simpatiją, nesvarbu ar tai eilinė praeivė parke, ar kokia nors tavo kaimynė ar klasiokė kurią pažįsti 5 metus. Jeigu tu tokiu apsimeti tik forume tai viskas ok, vilčių turi, bet prisiminus visas diskusijas su tavimi, tavo žodynu ir aplinkos suvokimu, susirasi nebent naivią kaimietukę, kuri intelektu lygi tau būtu. Jeigu tu čia tik trollini atsisėdęs ir nesi toks dužęs kaip visiems atrodai, tada tiesiog bandyk atrasti savo stilių, keisk šukuosenas, tik žinoma ne tas gaidžio skiauteres ar šiukšlių maišo mazgą ant pakaušio, sportuok, niekam nususę degtukai nepatinka, lavinkis, nei vienai panai nepatiks čiūvas nežinantis nieko apie šį pasaulį ir svarbiausia pasitikėk savim ir nustok savęs gailėt, bei uždavinėt tokio tipo klausimus, nes atsakymo čia tiesiog nėra. 

Ačiū, padėjai tu man. Gauni pliusą. Ką dar patartum man?

1 minute prieš, Konooplyankw parašė:

Čia buvo rimtai sukurta tema. Bet jeigu pas mane yra baimė ? Supranti ko aš bijau. To, kad kai prieisiu ji atstums ir liksiu gruze bus pasaulio pabaiga ir panašiai. Tame ir yra problema. Moku žaist futbolą :D bet kas iš to , Ernestai ką ?

akip ir kazkam kitam sakiau ,  tau ta baime bus, cia as ir kiti galim tau rasyt tukstancius postu ir bandyt " motivuot " tave ar kaip pasakyt , bet kol tu pats kazko nepradesi daryt  tai nieko ir nebus..  as irgi buvau toks anksciau bet pirma karta dar su draugu atsimenu buvau ir paklausiau jo sakau gal prieit jos nr paprasyt , ir viskas, dar atsimenu net anglu nemokejau pilnai tai buvo isviso keista bet poto jokiu bedu ar su kokia kalbet ar prieit prie kazkokios...   aisku bus kad ir atstums , man pvz neviena yra parasysius ir per snapa " go away" , fuck off ir pan ir ka. taip sakant poh vapse ir bandai ant kitos, arba lauki tos vieninteles. :D

2 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Čia buvo rimtai sukurta tema. Bet jeigu pas mane yra baimė ? Supranti ko aš bijau. To, kad kai prieisiu ji atstums ir liksiu gruze bus pasaulio pabaiga ir panašiai. Tame ir yra problema. Moku žaist futbolą :D bet kas iš to , Ernestai ką ?

Jokiu būdų nenešiok full capų nes man atrodo tai graudžiai atrodo, nešiok tokius kaip stilingas kepures ir drabužius, dar kokį gražų vyriška laikrodį nusipirk, pasportuok. Manau tai daro vyriškesniu, o ne kidišh, turėk normalių draugų chiebrą, lankykis viešuose vietose daugiau :)

6 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Visiškai neatsakei į mano klausimus ir man nepadėjai. Tokiu atveju gausi minusą kitaip rašoma dislike.

Čia ne aš neatsakiau į tavo klausimus, o tu tiesiog tingi kažko imtis daryt, paskui tokie forumuose ir verkšlena kad reik pagalbos, nes negali susirast merginos. Jeigu nieko nedarysi, tai vienišas ir liksi. Turi pradėt bendraut su merginom, įgyt patirties, kuo daugiau bendrausi, leisi smagiai laiką - tuo lengviau bus bendraujant ir pagaliau nustosi skųstis forume. Pradėk veikt :)

btw jei neįžvelgi kad tau čia bandoma padėt, gali toliau mėtyt -repus :')

 

 

 

(redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

akip ir kazkam kitam sakiau ,  tau ta baime bus, cia as ir kiti galim tau rasyt tukstancius postu ir bandyt " motivuot " tave ar kaip pasakyt , bet kol tu pats kazko nepradesi daryt  tai nieko ir nebus..  as irgi buvau toks anksciau bet pirma karta dar su draugu atsimenu buvau ir paklausiau jo sakau gal prieit jos nr paprasyt , ir viskas, dar atsimenu net anglu nemokejau pilnai tai buvo isviso keista bet poto jokiu bedu ar su kokia kalbet ar prieit prie kazkokios...   aisku bus kad ir atstums , man pvz neviena yra parasysius ir per snapa " go away" , fuck off ir pan ir ka. taip sakant poh vapse ir bandai ant kitos, arba lauki tos vieninteles. :D

Bet gerai, tau ji patinka, nes ji graži ir panašiai. Prieini, o ji arba ignoruoja arba pasako tu man negražus eik iš čia. Man ne kartą taip buvo. Ir psichologiškai pisa tau. Kas sakyčiau nėra gerai. Ernestai. Tu taip nemanai, jog kai pisa atsiprašant psichologiškai, nu pipiec tau. Pasidalink savo nuomone.

 

prieš 14 valandas(-ų), Norm4ntas parašė:

Čia ne aš neatsakiau į tavo klausimus, o tu tiesiog tingi kažko imtis daryt, paskui tokie forumuose ir verkšlena kad reik pagalbos, nes negali susirast merginos. Jeigu nieko nedarysi, tai vienišas ir liksi. Turi pradėt bendraut su merginom, įgyt patirties, kuo daugiau bendrausi, leisi smagiai laiką - tuo lengviau bus bendraujant ir pagaliau nustosi skųstis forume. Pradėk veikt :)

btw jei neįžvelgi kad tau čia bandoma padėt, gali toliau mėtyt -repus :')

Bet jeigu vienai nepatiks tavo balsas, kitai dar kažkas ? Kritika sunku priimti ar lengva ?

Redaguota , nario Konooplyankw
Dabar, Konooplyankw parašė:

Ačiū, padėjai tu man. Gauni pliusą. Ką dar patartum man?

Pradžiai smalsumo dėlei pasiklaust noriu kiek tau metų? Jeigu tau 13-16, tada kuo puikiausiai suprantu iš kur kyla tokie klausimai pas tave, tokiam amžiuje ir aš myžteldavau į batą, kad neduok Dieve apsimulkinsiu prieš žmones, kaip čia atrodys, bet jeigu tau bent jau 18, tai aš manau čia jau turėtum pats suprasti, kad ne viskas pasaulyje vertinama gražiais skruostikauliais ir baltais dantimis. Kuo esi vyresnis, kuo su vyresnėm panom bendrauji, tuo ir jos kitaip į tave atsineša, kitais žodžiais apibūdinant - kuo panos vyresnės, tuo jos paprastesnės ir mažiau kaprizingos dėl to, kokio chamo sau nori. Jeigu tu įsižiūrėjai kokią 17 metų mergužėlę, tai sėkmės. Kas antra/trečia vis dar laukia princo ant baltos bechos, bendrauk su vyresnėmis, pradžiai gal ir keista bus, bet jeigu bendravimas išliks, pereis prie bičiulystės, tai pamatysi ant kiek su jomis paprasčiau. 

Tai kad mes visi kaip durneliai pasakosim pasakas kaip per alfa vyro mokymus, tau visiškai nepadės, nebent gal leis užsimiršti ir sukurs iliuziją, kad tu gali būti kietas nusipirkęs The Dom laikroduką, ar guči batelius, kol pats neatrasi savo nišos, savo žmonių, kol pats nesubręsi ir nepradėsi mąstyti kaip privalo mąstyti suaugęs žmogus, taip ir lakstysi pametęs galvą. 

Dabar, cCheerSs parašė:

Pradžiai smalsumo dėlei pasiklaust noriu kiek tau metų? Jeigu tau 13-16, tada kuo puikiausiai suprantu iš kur kyla tokie klausimai pas tave, tokiam amžiuje ir aš myžteldavau į batą, kad neduok Dieve apsimulkinsiu prieš žmones, kaip čia atrodys, bet jeigu tau bent jau 18, tai aš manau čia jau turėtum pats suprasti, kad ne viskas pasaulyje vertinama gražiais skruostikauliais ir baltais dantimis. Kuo esi vyresnis, kuo su vyresnėm panom bendrauji, tuo ir jos kitaip į tave atsineša, kitais žodžiais apibūdinant - kuo panos vyresnės, tuo jos paprastesnės ir mažiau kaprizingos dėl to, kokio chamo sau nori. Jeigu tu įsižiūrėjai kokią 17 metų mergužėlę, tai sėkmės. Kas antra/trečia vis dar laukia princo ant baltos bechos, bendrauk su vyresnėmis, pradžiai gal ir keista bus, bet jeigu bendravimas išliks, pereis prie bičiulystės, tai pamatysi ant kiek su jomis paprasčiau. 

Tai kad mes visi kaip durneliai pasakosim pasakas kaip per alfa vyro mokymus, tau visiškai nepadės, nebent gal leis užsimiršti ir sukurs iliuziją, kad tu gali būti kietas nusipirkęs The Dom laikroduką, ar guči batelius, kol pats neatrasi savo nišos, savo žmonių, kol pats nesubręsi ir nepradėsi mąstyti kaip privalo mąstyti suaugęs žmogus, taip ir lakstysi pametęs galvą. 

Man yra 18 metų. Šiuo metu laikausi teises. Ar gali būt tas faktorius, jog kai turėsiu mašiną kažkas pasikeis mano gyvenime ir bus lengviau susirast mergina ? Prašau man patarti, paaiškinti.

(redaguota)

Jeigu nori susirast normalią paną, tiesiog, pradėk bendraut su pana iš savo miesto, kuri nelabai gerai tavęs pažįstą, ir tu jos. Pradėk bendraut, kasdien parašyk, išklausinėk esminių dalykų, kurie jai patinka, sakykim, pakviesk į lauką, nupirk jos mėgstamų gėlių, nustebink ją, ir bendrauk ne savaitę, kad patiktų, o kelis mėnesius, kalbėk su ja atvirai, ir stenkis išklausinėt, kad ir ji atvirai su tavim kalbėtų, užmegsk ryšį, ir vieną dieną ateis ta akimirka, kai abu pajausit kažką ir pasiūlyt galėsi draugaut. Jeigu iškart nesutiks, nenusileisk, bendrauk toliau, kad ir tuos pusę metų, kol pati pasakys, kad tau kažką jaučia

Redaguota , nario Flizis
Dabar, Konooplyankw parašė:

Man yra 18 metų. Šiuo metu laikausi teises. Ar gali būt tas faktorius, jog kai turėsiu mašiną kažkas pasikeis mano gyvenime ir bus lengviau susirast mergina ? Prašau man patarti, paaiškinti.

Tu dabar elkis kaip nori dėl to ką pasakysiu, nori įsižeisk, nenori neįsižeisk, bet kaip 18 čiūvelis esi žiauriai žiauriai keistas, nors ir nelinkęs spręsti apie personą iš to, kaip pasireiškia internete, bet tiesiog, jeigu nebūtum pasakęs savo amžiaus, daugiausiai tau duočiau 14 metų. Tu jau nebe mažas vaikas, pasaulis sukasi ne vien apie tave ir ne vien apie meilę ir poravimasi. 

Tai, kad laikaisi teises pliusas būna jau turint draugę, kadangi dažniau gali ją pamatyti, nebent laikai užsislėpęs 20.000 eurų ir ruošiesi pirkti naują gėliką, tada kokią šliūchą ir susirastum, kuri įsimylėtu ne tave, o tavo mašiną. Bet aš labai abejoju kad viskas taip bus. 

Mergina tai ne karpis ežere, su duonos gabaliuku ant kabliuko nepagausi, o ir sakau gi, visos merginos skirtingos, vienai svarbu protas ir gabumai, kitai jėga ir narsa, trečia gali papulti nimfomanė ištroškusi naujo koto, jeigu priėjus gatvėje tau atsako, jog tu negražus ir pyzdintum kuo toliau, tai arba ne prie tų prieini, arba nemoki bendrauti, jeigu esi tikrai pusiau luptas, pusiau skustas, nepavykęs chromosomų junginys, tada galiu tik tiek pasakyti, kad nei vienas nesame tobuli ir nesuk dėl to galvos, nes to tiesiog nepakeisi. Jeigu visgi taip yra, kad išvaizdos tau pagailėta, tada tiesiog su paprastesnėmis panomis bendrauk, visi mes norim kažko panašaus į Anna Nystrom, bet gi ir jos tikisi vis susirasti sau skirtą Zac'ą Efron'ą. Arba bendrauk su vyresnėmis, jos dažniausiai mąsto teisingai ir bendravimas kur kas malonesnis.

Aš tai realiai nematau jokios prasmės šitoje temoje, bet kadangi nemiga kankina tai visai nieko padiskutuot tokiom nesąmonėm. 

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Tu dabar elkis kaip nori dėl to ką pasakysiu, nori įsižeisk, nenori neįsižeisk, bet kaip 18 čiūvelis esi žiauriai žiauriai keistas, nors ir nelinkęs spręsti apie personą iš to, kaip pasireiškia internete, bet tiesiog, jeigu nebūtum pasakęs savo amžiaus, daugiausiai tau duočiau 14 metų. Tu jau nebe mažas vaikas, pasaulis sukasi ne vien apie tave ir ne vien apie meilę ir poravimasi. 

Tai, kad laikaisi teises pliusas būna jau turint draugę, kadangi dažniau gali ją pamatyti, nebent laikai užsislėpęs 20.000 eurų ir ruošiesi pirkti naują gėliką, tada kokią šliūchą ir susirastum, kuri įsimylėtu ne tave, o tavo mašiną. Bet aš labai abejoju kad viskas taip bus. 

Mergina tai ne karpis ežere, su duonos gabaliuku ant kabliuko nepagausi, o ir sakau gi, visos merginos skirtingos, vienai svarbu protas ir gabumai, kitai jėga ir narsa, trečia gali papulti nimfomanė ištroškusi naujo koto, jeigu priėjus gatvėje tau atsako, jog tu negražus ir pyzdintum kuo toliau, tai arba ne prie tų prieini, arba nemoki bendrauti, jeigu esi tikrai pusiau luptas, pusiau skustas, nepavykęs chromosomų junginys, tada galiu tik tiek pasakyti, kad nei vienas nesame tobuli ir nesuk dėl to galvos, nes to tiesiog nepakeisi. Jeigu visgi taip yra, kad išvaizdos tau pagailėta, tada tiesiog su paprastesnėmis panomis bendrauk, visi mes norim kažko panašaus į Anna Nystrom, bet gi ir jos tikisi vis susirasti sau skirtą Zac'ą Efron'ą. Arba bendrauk su vyresnėmis, jos dažniausiai mąsto teisingai ir bendravimas kur kas malonesnis.

Aš tai realiai nematau jokios prasmės šitoje temoje, bet kadangi nemiga kankina tai visai nieko padiskutuot tokiom nesąmonėm. 

Tikrai neisizeisiu, nes nematau prasmes. Man cia yra samone, kitems yra nesamone, as to nepakeisiu. Toliau diskutuokime. Prasau patarimu daugiau is jusu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...