Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlymas dėl narių su neigiamais atsiliepimais naikinimo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pastebėjau kad yra narių kurie turi 1 ar 2 neigiamus atsiliepimus ir jie dar nėra užblokuoti , ir toliau gali laisvai kitus apgaudinėti  ,nors narys su neigiamais atsiliepimais žmogus visvien juo pasitiki , todėl manyčiau reikėtų sukurti tema su anketa , kurioje kiti nariai galėtų pranešti kitus narius kurie turi neigiamus atsiliepimus ir juos apgavo, aišku turėtu būti atsiliepimai su aiškiais įrodymais kad tas žmogus tikrai apgavo ir kad tikrai jis turėtu būti užblokuotas.

Keli nariai kurie turi neigiamus atsiliepimus ir dar neužblokuoti bei apgaudinėja toliau:

https://www.supergames.lt/profile/30728-5индаугас/

https://www.supergames.lt/profile/47750-artur/

Bei yra žmonių kurie turi 100 atsiliepimų ir 2 neigiamus atsiliepimus ir dar nėra užbaninti

https://www.supergames.lt/profile/16976-vapenation/?tab=node_feedback_Feedback

Jeigu pritariate man parašykite į komentarus , o jeigu  turite kažkas panašaus pasiūlyti  kad sumažintų narius su neigiamais atsiliepimai parašykite komentarą su savo pasiūlymų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, Svarainis parašė:

Ne visada neigiami atsiliepimai yra palikti teisingai ir korektiskai, kartais uz nieka palieka ta neigiama atsiliepima, yra teke gauti nepelnytai, tai ka pamatysi, kad pas zmogu neigiamas, ir iskart metam? Reikia atsifiltruoti, kurie tikrai nusipelno ismetimo uz tam tikra zala.

Tam yra moderatoriai bei administracija parašai kad gavai neigiama atsiliepimą už nieka ir nuims... sakau kad jeigu žmogus pateiks įrodymus aiškius kuriose tikrai viskas bus parodyta kad žmogus tikrai jį apgavo tada ir reikėtu užbaninti.

 

P.S Visas anketas patvirtintu administracija/moderatoriai ir taip užtikrintu kad niekas nebūtų užblokuoti už nieką.

Redaguota , nario Adomas J.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip pats su neigiamu per daug nenoriu šokinėti čia :D

Bet manau reiktų atsižvelgt į to neigiamo atsiliepimo kokybę, ir į patį narį. Na aš turiu tą neigiamą, kuris mane gan nervina, nes sunkiai būna susitarti su kitais, bet vis pavyksta kažkaip, atima daug laiko, tai būtų gerai kad galėčiau atsikratyti jo, bet tas narys man atrodo čia nebesilanko. Aš kaip matau save su neigiamu atsiliepimu, tiesiog buvo klaida kurią padariau, ėmiau tai ko nereikėjo, nes buvau be banko :D Dabar gal ir eitų atiduoti, nežinau (PP).

Vakar pardaviau IPB dizainą labai lengvai, net nustebau. Žmogus parašė, pasakiau kainą, paprašė banko saskaitos, pervedė, ir dingo. Pinigai gauti viskas tvarkoje, ir numečiau jam dizainą į PM. Čia net keista :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
40 minutes prieš, No Life King parašė:

Na kaip pats su neigiamu per daug nenoriu šokinėti čia :D

Bet manau reiktų atsižvelgt į to neigiamo atsiliepimo kokybę, ir į patį narį. Na aš turiu tą neigiamą, kuris mane gan nervina, nes sunkiai būna susitarti su kitais, bet vis pavyksta kažkaip, atima daug laiko, tai būtų gerai kad galėčiau atsikratyti jo, bet tas narys man atrodo čia nebesilanko. Aš kaip matau save su neigiamu atsiliepimu, tiesiog buvo klaida kurią padariau, ėmiau tai ko nereikėjo, nes buvau be banko :D Dabar gal ir eitų atiduoti, nežinau (PP).

Vakar pardaviau IPB dizainą labai lengvai, net nustebau. Žmogus parašė, pasakiau kainą, paprašė banko saskaitos, pervedė, ir dingo. Pinigai gauti viskas tvarkoje, ir numečiau jam dizainą į PM. Čia net keista :D 

Reikia prieš ką nors darant  ir pačiam pagalvoti ar gerai būtų  bei parašyk tam žmogui , kaip žinai atsiliepimus eina redaguoti tai jeigu susitartum su juo pakeistu į teigiama atsiliepimą.

29 minutes prieš, Artur. parašė:

Nereikialinga, toliau scaminsiu visus.

Nu jo :D ir paskui dar daugiau neigiamų prisirinksi. 

Redaguota , nario Adomas J.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Reikia prieš ką nors darant  ir pačiam pagalvoti ar gerai būtų  bei parašyk tam žmogui , kaip žinai atsiliepimus eina redaguoti tai jeigu susitartum su juo pakeistu į teigiama atsiliepimą.

Nu jo :D ir paskui dar daugiau neigiamų prisirinksi. 

Matai, aš esu gyvenimo klaida :D  Nes kad ir kur beeičiau, bedaryčiau, viskas nesiseka :D 

Kai skolinaus tuos centus, aš rimtai gavlojau kad atiduosiu lengvai :D Dar tuo metu gyvenau miestlį, kur nebuvo banko, varydavau į kitą miestą, kad pervest, ten pasako, kad neturiu galimybės vedinėt tiipo per jaunas buvau :D  poto korta praganiau :D nu žodžiu nesėkmės. Dabar galiu aš jam laisvai pervest, bet yra problemos.

Paypal neveikia su maestro, naują kortą išsiimt laukti ten pusę metų ar kažkiek mėn. :D nu kažkaip reikia prasisukti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@#VapeNation užblokuotas anksčiau, o @5индаугас užblokavom vakar. Šiaip, galima tą patį, kas minima temoje, padaryti ir su esama raportų sistema arba parašyti administracijai.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Tautedorus parašė:

@#VapeNation užblokuotas anksčiau, o @5индаугас užblokavom vakar. Šiaip, galima tą patį, kas minima temoje, padaryti ir su esama raportų sistema arba parašyti administracijai.

Nu bet visvien kažkaip rašo kad Narys o ne kad rašytu (Užblokuotas) , sistema nėra efektyvi, kaip yra su  Moderatorių pagyrimais/papeikimais tema ten parašo žmogus ir visi mato ir viska o dabar niekas nežino ar ta žmogų pranešė ar ne bei ar tas žmogus užblokuotas ar ne , čia būtų daug geriau būtų kaip su tema Moderatorių papeikimais/pagyrimais .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Nu bet visvien kažkaip rašo kad Narys o ne kad rašytu (Užblokuotas) , sistema nėra efektyvi, kaip yra su  Moderatorių pagyrimais/papeikimais tema ten parašo žmogus ir visi mato ir viska o dabar niekas nežino ar ta žmogų pranešė ar ne bei ar tas žmogus užblokuotas ar ne , čia būtų daug geriau būtų kaip su tema Moderatorių papeikimais/pagyrimais .

Jie užblokuoti visam laikui, greičiausiai, tai gali matyti tik moderatoriai bei administracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Jie užblokuoti visam laikui, greičiausiai, tai gali matyti tik moderatoriai bei administracija.

Nu tai padarykite kad ir nariai matytu ...bei sakau dabartine pranešti narį sistema nėra efektyvi (dauguma  net nemoka ja naudotis arba net nežino kad tokia sistema yra...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-28 at 14:16, Adomas J. parašė:

Nu tai padarykite kad ir nariai matytu ...bei sakau dabartine pranešti narį sistema nėra efektyvi (dauguma  net nemoka ja naudotis arba net nežino kad tokia sistema yra...)

O kam tau matyti, kad jis užblokuotas? Juk jis jau nieko nebeparašys forume ir nieko nebeapgaudinės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Fantazistas parašė:

O kam tau matyti, kad jis užblokuotas? Juk jis jau nieko nebeparašys forume ir nieko nebeapgaudinės.

Nu turi visi matyti, moderatoriai matys kad jis užblokuotas bet kiti nematys ir galvos kad jis vis dar apgaudinėja kitus žmonės lol ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 7/28/2017 at 12:05, Adomas J. parašė:

Tam yra moderatoriai bei administracija parašai kad gavai neigiama atsiliepimą už nieka ir nuims... sakau kad jeigu žmogus pateiks įrodymus aiškius kuriose tikrai viskas bus parodyta kad žmogus tikrai jį apgavo tada ir reikėtu užbaninti.

 

P.S Visas anketas patvirtintu administracija/moderatoriai ir taip užtikrintu kad niekas nebūtų užblokuoti už nieką.

Administracija svarsto tik savaitę laiko nuo atsiliepimo pradžios. Administracija atrašo po 1 mėnėsio nuo pranešimo išsiuntimo. taigi galime daryti išvadas, jai gauni neigiamą atsiliepimą, tikriausiai jo nenuiims

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Administracija svarsto tik savaitę laiko nuo atsiliepimo pradžios. Administracija atrašo po 1 mėnėsio nuo pranešimo išsiuntimo. taigi galime daryti išvadas, jai gauni neigiamą atsiliepimą, tikriausiai jo nenuiims

Yra toks dalykas kaip eina redaguoti atsiliepimą jeigu susitari suo tuo žmogumi gražini jam skola ar ką apgavai jis pakeisti atsiliepimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Adomas J. parašė:

Yra toks dalykas kaip eina redaguoti atsiliepimą jeigu susitari suo tuo žmogumi gražini jam skola ar ką apgavai jis pakeisti atsiliepimą

Tai būna užmeti pats neigiama tau atgal :D tai ką tu su juo susitarsi???? dar užtai sumokėsi? :DDDDDDDDDDD sakau administracija vpš ignoruoja narius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...