Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

New-Santos.LT - nauja Pradžia , naujos Galimybės!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), ♥jackwhite♥ parašė:

Viskas, New-Santos galas jau, jei LawLess'as tiek prinėrė tai...

Ne , ne viskas. Visu pirma New-Santos aš pats nupirkau ir ji darau. Man nėra kur nardyti kaip tu sakai. Tad dėkui už nevykusia kritika.

prieš 2 valandas(-ų), © Orinta parašė:

su aprašymu tikrai pasistengta, sėkmės 

Dėkui , ne tik su aprašymu pasistengta , viska pamatysite jau greitai ir pačio serverio išvaizda.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Lawless parašė:

Norint išgirsti kaip atsirado New-Santos.LT projektas , visiem siūlau tai paklausyti ir visiem tiem kurie domisi apie ši projekta!

Už įgarsinimą širdingai dėkoju DoleRecords!

 

@Marius ko nesakei kad kuri trečia projektą ?  ir balsas pasikeitė

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Invisiblis parašė:

Projektas vertas dėmesio, sistemos niekur nematytos, viskas kokybiška. Žiūrėsim kiek per serverio startą surinksit žaidėjų :hi:

Ačiū lauksim tavęs forumo starte o kiek bus tiek bus svarbu ne kiek ateis o kiek laikysis žaidėjų

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Marius parašė:

 

svx, what a u. Tai varysim į nasa narkotikų ieškot?

 

prieš 12 valandas(-ų), Marius parašė:

 

Nu nepyk, bet jau žinok save per daug keli ir ta savo projektą, stpdv bus toks pat likimas kaip ir vLRG couple months and closed. Žodžiu čia tik tu vienas geriausia skripterį iš lt primeti, bet kiti nieko nemoka, ha :DD xd sėkmės.

 

P.S kiek mokėjai moderatoriams jog negautai įspėjimų, už įždm, doublepost ir tt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Jonas13 parašė:

Marius are u ready?

LawLess are u ready?

Let's fight begin

Pasiimu popkornų ir laukiu

Nesiruošiu aš čia su nieko ginčytis nei man įdomu nei man ką , rašo savo toliau tas litanijas ir laiko save tuom ko nori man visiškai neidomų , pasakiau savo nuomonė ir viskas , o daugiau į jo komentarus nesiruošiu reaguoti nes nematau dėl ko turėčiau nervuotis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Lawless parašė:

Nesiruošiu aš čia su nieko ginčytis nei man įdomu nei man ką , rašo savo toliau tas litanijas ir laiko save tuom ko nori man visiškai neidomų , pasakiau savo nuomonė ir viskas , o daugiau į jo komentarus nesiruošiu reaguoti nes nematau dėl ko turėčiau nervuotis.

Tai tipo be ginklų, šalto karo ir viso kito fantastinio šūdo ir bazaro kovų apsieisim  ;(...

O jau popkornai sproginėja. Vstk nemanau kad kažkas kažkurį lenkiat kiekvienas pateikiat skirtingas sistemas

Redaguota , nario Jonas13
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zimi parašė:

Dėl žaidimo mušiesi? cmon žmogau, atsipeikėk, vietoj to kad nekreiptum dėmesio į tai, tu keli diskusijas į aukštumas, net nesuprantu dėl ko. Geriau eik projekta daryti, o nesirašinėkit, nedarykit konflikto dėl menkniekio.

Akys pakelk į viršu ir veliau dar kartą perskaityk ką parašiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...