Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

New-Santos.LT - nauja Pradžia , naujos Galimybės!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tiesą pasakius LawLessui ankščiau jaučiau kažkokia nepykantą nepatiko jis man ir visa kita, bet kaip paprašiau jo pagalbos ir jis man sutiko padėt, visai nuomonė pasikeitė kiek buvau prisiklausęs ir matęs scam, o dabar tikiu, kad projektas bus neeilinis visdėlto, nebloga kompanija surinkta, taip pat pažystami veikėjai, ko norėčiau, tai palinkėti stiprių nervų ir kantrybės su projektu bei didžiausios sėkmės, aprašymas buvo paruoštas išties puikiai. Sėkmės didelės dar kartelį ! Žalias mygtukas garantuotas ! ;)

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, SfeKsi parašė:

Užsuksiu per startą, bet kilti karjeros laipteliais motyvacijos nėra ir nebus, tuo esu užtikrintas, kadangi yra tikrai daug naujų projektų ir jau atsirinkti yra be galo sunku. Anyways, linkiu sėkmės, jeigu serveris nebus p2w ir nedalins DP savo "draugams" direktorių už draugystę, galbūt ir apsistosiu.

Labas @SfeKsi , tikiu kad šiuo metu SA:MP serveriu pasiūla yra nemaža , kiekvienam yra savo. Pas mus nebus dalinami jokie nei administratoriai nei direktoriai , viskas bus atrankų metu ir bus sąžiningai renkami.

P.S Informacija bus atnaujinta kaip @Pablas bus prisijungęs , sutvarkytas pilnai tekstas kad gražiau skaitytusi. Tikriausiai per skubėjima taip viskas išėjo. O dabar visiem palinkėsiu gero likusio vakaro :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, MartyT parašė:

Vis dar naudojate ta patį IPB varikliuką , kaip jums jis nepabodo?

Na, kaikuriems vis dar patinka tas IPB.
 

Teko pabūti serveryje, atsižvelgiant į sistemas tai kažkas nice, idėjos puikiai išvystitos. Visa komanda dirbame kruopščiai ir stengiamės pateikti žaidimą kokybišką, bei įvairesnį negu dabar visur tos pačios idėjos, tiesiog žaidėjams atsibosta tapati rutina. Lauksime jūsų! :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Lukas_Fiesta parašė:

Tiesą pasakius LawLessui ankščiau jaučiau kažkokia nepykantą nepatiko jis man ir visa kita, bet kaip paprašiau jo pagalbos ir jis man sutiko padėt, visai nuomonė pasikeitė kiek buvau prisiklausęs ir matęs scam, o dabar tikiu, kad projektas bus neeilinis visdėlto, nebloga kompanija surinkta, taip pat pažystami veikėjai, ko norėčiau, tai palinkėti stiprių nervų ir kantrybės su projektu bei didžiausios sėkmės, aprašymas buvo paruoštas išties puikiai. Sėkmės didelės dar kartelį ! Žalias mygtukas garantuotas ! ;)

 

prieš 11 valandas(-ų), Matce parašė:

Teko pabūti šiame serveryje, išvysti sistemas ir galiu pasakyti, kad šis projektas vertas dėmėsio. Sėkmės tobulėjimo kely! :taika:

 

prieš 11 valandas(-ų), Zimi parašė:

Teko bendrauti su lawless, labai malonus ir protingas žmogus, patiko sistemų aprašymas, sekmės jums ir jūsų projekto kompanijai.

 

prieš 11 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Užsuksiu per startą, bet kilti karjeros laipteliais motyvacijos nėra ir nebus, tuo esu užtikrintas, kadangi yra tikrai daug naujų projektų ir jau atsirinkti yra be galo sunku. Anyways, linkiu sėkmės, jeigu serveris nebus p2w ir nedalins DP savo "draugams" direktorių už draugystę, galbūt ir apsistosiu.

 

prieš 10 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Na sėkmės draugeliai su projektų, tikiuosi kažka išvystysit iš projekto bei įgyvendysit savo užsibręžtus tikslus. ;)

 

prieš 9 valandas(-ų), 'Rytis // Code4u.Lt parašė:

Projektas tikrai nusimato geras siūlau visiems užsukti per starta  :)

Dėkui lauksim tavęs forumo starte

prieš 9 valandas(-ų), - David parašė:

Sėkmės, su projektu, manau šį kartą pasiseks. @Pablas

Dėkui stengsiuosi kad taip ir būtų

prieš 9 valandas(-ų), MartyT parašė:

Vis dar naudojate ta patį IPB varikliuką , kaip jums jis nepabodo?

Su laiku gal ir pakeisim kai kam patogu

42 minutes prieš, Mark3 parašė:

Sėkmės, tikiuosi bus geras projektas ;D

Dėkui dėkui drauguži .

39 minutes prieš, Krisimentas parašė:

Didžiausios sekmės projektui :) !

Dėkui lauksim forume tavęs

15 minutes prieš, Pacan` parašė:

Sekmės, pablo nepasiduokite tiktais :)

Dėkui seniuk nepasiduosim motyvacijos turim

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, MartyT parašė:

Gramatikos klaidų begalė. Susitvarkykite aprašymą tada publikuokit.

Tekstas ruoštas ilgai,viena kita klaida gal ir yra , bet kaip jos pastebimos tai ir būna sutvarkyta , o jau geriau vietoj čia tokiu free-post'u galėtum parašyt kur aptikai kokia klaida.

1 minute prieš, Jonas13 parašė:

Sėkmės su projektu tikiuos nebus savaitinis.

Dėkojame , nei vienadienis , nei savaitinis , nei mėnėsinis projektas nebus. Daug įdėta darbo , daug pastangų vystysim tol kol galėsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...