Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai juokingas pacukas tu :D. Tu nei nesuvoki žodžių esmės, o vadini vyresnius už tave žmones mažvaikiais, tu toks akis draskantis pacanas ir gatvėj, ar tik prieš nepažįstamus žmones internete?  Kelintą kartą klausi nuomonės ar patarimo, kai galiausiai išmanantys žmonės tau atsako, visad atsakymas vienas "tu esi toks ir anoks, supranti tu tai"

10 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Labai juokingas pacukas tu :D. Tu nei nesuvoki žodžių esmės, o vadini vyresnius už tave žmones mažvaikiais, tu toks akis draskantis pacanas ir gatvėj, ar tik prieš nepažįstamus žmones internete?  Kelintą kartą klausi nuomonės ar patarimo, kai galiausiai išmanantys žmonės tau atsako, visad atsakymas vienas "tu esi toks ir anoks, supranti tu tai"

Tu nuo manes irgi neatsilieki. Atrodo aiskiai parasiau, kad tu irgi nesi isimtis. Turejai suprast, kad ir tu mazvaikis esi. Daugiau nekartosiu as tau.

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), Konooplyankw parašė:

Pasiziurek internete pilna video rasi, kai vyrams daro makiaza. Pilnas internetas yra.

Pilnas internetas ir visokiu homiku. Eik. Paimsi pavyzdi.

Suprantu buna antakiai suauge vienas su kitu. Na tai galima pasipesiot ir t.t bet jei normalios isvaizdos tai kam tas makiazas bachurui? Na vnz subobeje vyrai nieko daugiau. Nepamirsk tik tympiu ir aukstakulniu.

 

Palikim makiazus modeliams ir filmu aktoriams kuriems reik kurti ivaizdi. Pasirupink geriau naturalia isvaizda ir kunu jei nori pritraukti merginu. Niekam prisidaze balvonai nepatinka :D

Redaguota , nario Kakas69

Ko gero tas makiažas naudojamas tik pasirodymuose, ten kur daug žmonių tave mato, paparacai fotografuoja ir esi įžymus. O šiaip manau, kad geriau nenaudot tokių dalykų, nes turi parodyt, koks esi iš tikrųjų, tas dirbtinis grožis nelabai padės.

 

Kalbant apie mažvaikiškumą, autorius ko gero turėjo omeny, kad jūsų atsakymai mažvaikiški, o ne jūsų amžius.

Geriau net neklausti tokiu klausimu kaip pirmas, nes pats zinai kokiu atsakymu sulauksi cia ;D Perskaicius komentarus viskas matosi. Siaip vyrai gi nesidaro makiazo, tokio kaip antakius pasiryskint, ar ten lupas dar koki dalyka, nu nebent darosi, bet.. Yra populiarus zmones vyrai, tai pasidaro toki mini makiaza, ten buna zandai raudonesni ar kazka su veidu biski, viskas normalu. Bet daugiau kazko tai nelabau.

O del antro klausimo, tai atkreipti demesi ne jos turi i tave, o tu i jas ;D Turi kazkuo buti unikalus, kad atkreiptu ta demesi. Jugi kazkokiu eiliniu pilna, bet gi matai populiarius tiek vyrus tiek moteris nori visi. Del to, kad jie unikalus ir turi kazka. Jei nori kad atkreiptu demesi, tai vat kazkokia unikalu turi tureti dalyka. Drabuziai ir turi kazka parodyti. Normaliai reiktu apsirengti, o siaip ir bendrauti moketi. Sekmes.

An error occurred while loading signature.

  • Parašė po 1 mėnesio...
On 6/22/2017 at 17:14, Big-citylife parašė:

Geriau net neklausti tokiu klausimu kaip pirmas, nes pats zinai kokiu atsakymu sulauksi cia ;D Perskaicius komentarus viskas matosi. Siaip vyrai gi nesidaro makiazo, tokio kaip antakius pasiryskint, ar ten lupas dar koki dalyka, nu nebent darosi, bet.. Yra populiarus zmones vyrai, tai pasidaro toki mini makiaza, ten buna zandai raudonesni ar kazka su veidu biski, viskas normalu. Bet daugiau kazko tai nelabau.

O del antro klausimo, tai atkreipti demesi ne jos turi i tave, o tu i jas ;D Turi kazkuo buti unikalus, kad atkreiptu ta demesi. Jugi kazkokiu eiliniu pilna, bet gi matai populiarius tiek vyrus tiek moteris nori visi. Del to, kad jie unikalus ir turi kazka. Jei nori kad atkreiptu demesi, tai vat kazkokia unikalu turi tureti dalyka. Drabuziai ir turi kazka parodyti. Normaliai reiktu apsirengti, o siaip ir bendrauti moketi. Sekmes.

TOkie darosi normalūs bičai, kur dirba televizijoje, kalba prieš daug žmonių, daug keliauja, nes tada reikia atrodyti gražiumi. Kaip biškį tonini, kaip sakiai randus raudonesnius, paslėpt viena kita spuoga ;D, antakius pasipešioti biškį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...