Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pradekime zaisti Metin2!


edviz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Zinau, dabar galiu gaut isejima bet man p, as galejau parasyt, nahuj tu ant savo jibalniko problemu

ieskai pidrila? Zinau as tokius gandonus kaip tu shmara jibanas, tokius dar nuo pradiniu klasiu per

jibalnikus dauziau uz mokyklos o jie paskui pareiskymus b'lt raso, o paskui forumuose pizdiat, kokie

jie kieti job tvaju mat. bet taip gali parasyt kiekvienas, todel ir naudoju zuikius ir bebrus, nenoriu but

toks kaip visi. Beje, as nesu lietuvis, ir nenoriu juo but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 86
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

sitas servas man patinka tik tuo kad gali pirkti pe problemu :P o dabar pasakysiu ka manau apie zaidejus jame :labusai: zaidejai nedraugiski nei vienam serve nemaciau tiek kriminalu nieks tau nepades siandien musiau metina pribega suka atsiprasant 10lvl aukstesnis uz mane man ismete akmeni +4 jis mane nuzude ir puole tol kol pavoge mano daikta as parasiau gm gm pohui taigi geriau lost uk nei sitam asilu serve ; sori uz issireiskimus bet tai tiesa :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Nu nepasakyciau kad labai klaiku. Uz LineageII man labiau patinka del mobu kapojimo. Per M2 galima mobu bile kiek prisilurint, o per L2 uzknisa mobus kapot. M2 gana paprastas zaidimas, bet vistiek reik nors trupuciu proto kad nevaiksciotai kaip kaimo jurgis.

Jo gerai pastebejai ;] Tas zaidimas yra padarytas levems pc kuriems labai lagina l2 arba is vis neina tai va tuom ir geras sis zaidimas , man jis patinka biski per greit atsibosta bet ir wel norisi pazaisti ji :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...