Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pradekime zaisti Metin2!


edviz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 86
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 1 mėnesio...
as losiu metin2 ir noreciau paklausti kaip reikia nusipirkt lvl kaip sake kad imano nusipirkt ji

Ten reikia doleriais moketi ar kaz kas pns nes kai jungiesi i serva metin2 tai gali nu eiti i tikra parde ir nusipirkti uz tikrus pinigus vosokiu itemu tai man atroda galesi ir pvz 1 lvl nusipirkt :D esu mates kai lietuvis uz 15 Lt plauku forma kita nusipirko :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Labai idomus o ar torrentuose yra ju siustis? Reikia lost jau asaros eina :D nes dar as vaikas ech ;D

-- Papildyta --

as sita buvau 4 kartus persiuntes bet jis neveikia man 'blue screen of death' meta ir dauk kam tokia prob yra
Ka tu omenyje turi? Kad monitoriau vaizdas bu melynas o jeigu tai tiesa atsisakau lost sita geima :shok: Pvz pas maen tokie Kompo informacijos sistema

Stai taip pradedu rasyt " sistena Windows xp professional Versija 2002 Service pack 3"

Kompiuteris Hardware _Software Team 12.0.3.

Inter® Pentium® 4 CPU 3.00GHz 3.01 Hz, 512 RaM" Dbr apie ramus kai perjungiu visa laika kompapastebejau man meta toki ramu dydi kaskur tai apie 215 RaM. Dabar sakykite ar as su tokia kompu informacija galiu zaisti toki geima ar ne ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai idomus o ar torrentuose yra ju siustis? Reikia lost jau asaros eina :D nes dar as vaikas ech ;D

-- Papildyta --

as sita buvau 4 kartus persiuntes bet jis neveikia man 'blue screen of death' meta ir dauk kam tokia prob yra
Ka tu omenyje turi? Kad monitoriau vaizdas bu melynas o jeigu tai tiesa atsisakau lost sita geima :shok: Pvz pas maen tokie Kompo informacijos sistema

Stai taip pradedu rasyt " sistena Windows xp professional Versija 2002 Service pack 3"

Kompiuteris Hardware _Software Team 12.0.3.

Inter® Pentium® 4 CPU 3.00GHz 3.01 Hz, 512 RaM" Dbr apie ramus kai perjungiu visa laika kompapastebejau man meta toki ramu dydi kaskur tai apie 215 RaM. Dabar sakykite ar as su tokia kompu informacija galiu zaisti toki geima ar ne ?

Juk sakau ant mano pc 256 ram. 128 mb vaizduskes eina losti ji :D sis zaidimas turi mazai reikalavimu ir nera toks baisus kaip visi sako ir beto atsibosta nes nemokate zaisti aisku jai 1 valanda pazaidziat tai niekam ne bus idomu o kai palosi 2 , 3 dienas gal ir 1 metus tai kai uzsikeli gerus sarvvus (uzpliusini) tai lb idomu o ypac clanu kovos kai koks 3k zmoniu kapojasi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu gal durnas, as ir specialiai rasau sitoi temoi metin2, nes postai yra gan seni ir nezinau zaidzia ar nezaidzia, jei nepatinka nerasyk, neverciu as taves. Kad tik postu skaiciu padidint, o raso nesamones... :|

kvaileli, as atsakiau i tavo pranesima, o jau tada paklausiau, ko tu ieskai problemu

ant savo siknos zuiki?

O jei tu bebriuk rasai i sita tema noredamas, kad tau padetu kuo nors del zaidimo,

tai geriau raminkis, nes tave tik pragaidins, o pagalbos nerasi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu rimtai kazkoks gejus, paskaiciau as tavo pranesimus, zuikuti, bebriuk, *Myliu SuperGames.lt* pagerk vaistu kokiu. Ir aplamai tau galva susisuko, mano pranesimas buvo ar zaidzia, tai nereiskia, kad man reikia pagalbos, ar dar ko. Ir manau tokie piderastai kaip tu metin2 jau seniai nebelosia... Pagalbos nerasiu... Keistas tu zmogus, sudetinga tave suprast. Matau is patirties zinai, nemoki bendraut normaliai su zmonemis, tai gaidino tave. Kiek sutikau lietuviu viskas normaliai...

-- Papildyta --

Galejai isvis nebelyst i sita foruma, juk nezaidi. Kam cia nervus kitiems gadint... :|

-- Papildyta --

Jau nieks nebežaidzia sito žaidimo? Jei kas žaidžiat tai praneškit. ;]

Zaidzia visi sita zaidima. O koks skirtumas, ar is sito forumo losia kas ar ne? Juk

ne visi Metin2 zaidziantis lietuviai cia susirinke blm.

As ir parasiau, kad jei kas zaidzia, tegul pranesa -.- .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...