Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pradekime zaisti Metin2!


edviz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 86
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Mano 30lvl :)

rReikia kazkaip susitikti metine :) as esu shamane :) o tu turbut karys :))))

gal susitarkime kelinta val ir kokia diena susitikti miesto centre ir Draugausim :)

Chebra, o ko visi kiti tylit? :o nejau tik mes dviese zaidziam? :shok:

davai visi metina zaist :D;)

As kasdien bunu pasijunges, ir lb daznai. Kai busi pasijngus tai pridek prie draugu :)

rg45

P.S. Losiu tik CH14.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Davai susitariam kokia konkrecia dienair valanda susitikti zaidime miesto centre :rolleyes:

Kartu juk zaisti smagiau ;)

As vis dar nemoku nemoku prie draugu prideti jei ju nesutinku akis i aki :unsure: geda man :unsure: :rolleyes:

-- Papildyta --

nepagaunu taves visa diena sian as online...

:(

-- Papildyta --

Mano 30lvl :)

:shok:

:D;)

As kasdien bunu pasijunges, ir lb daznai. Kai busi pasijngus tai pridek prie draugu :)

rg45

P.S. Losiu tik CH14.

Nezinau kaip tu kasdien prisijunges... jau kelinta diena taves nepagaunu, gal tris dienas beveik istisai ieskau taves :shok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Nu va atroda sudominu keleta zmoniu.Buvau si zaidima lb uzsivedes tai 67 lvl turejau buvau stipriausias tarp savo lvl bet atsirado kad kaz koks lietuvis pavoge acc :S tai dbr nlb norisi zaisti bet sis zaidimas man tada neatsibosdavo :) nes letai lvl kyla ir daug mapu . Labiausiai patinka kai buna clan mach tai vienoj vietoj apie 700 zmoniu buna ir visi dauzosi tokia kaip kose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu pradejau lost metin.us per klaida buvau atsisiuntes uk tai isnaujo siunciaus :). Jau 5 lvl esu, bet koks kvailesnis zaistu ir nesuprastu. Tutorialo tokio paaiskinamo nera, o per L2 tai ten jau geras toks tutorialas. Cia paciam viska pradedi ir dauzyt reik ar kanors. Seip visai idomei taip kad nereik ten perjunginet ka dauzai gali space spaudinet ir visus dauzai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ZenKa o tu metin2.us? NEs man atrodo tu uk, tai delto negali su Waidillute susitikt.

Pas mane .us, o susitikt su ja negaliu, nes raso, kad nera online.

nelabai įdomiai atrodo nes per visus skillus paprastai kerta nėra ispudingu skillu...

Vicill* Pagrindiniai skillai t.y. skilai kurie buna is pradziu tikrai taip pat geri, o is tikruju

gerus skillus is pradziu tu ir negausi, man tai atrodo elementaru zmogau.

Nepavyksta atsisiust :(:(:(

Pats bandziau ieskoti siustis is neto tai lb sunku susirast, taigi nusipirkau PC Gamer

ten buvo taigi problemu neturejau, bet manau jei ilgiau paieskotum, tai susirastum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4636 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...