Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTX 1070 ar 1080?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,
Taigi, planuoju pasikeisti GPU ir norėčiau paklausti jūsų nuomonės ką labiau apsimokėtų(pros & cons) pirkti: geforce gtx 1070 ar dasimest 200 eur ir pasiimt gtx 1080?
Pastaraisiais metais kažkaip nesidomėjau naujais gpu, tai būčiaus dėkingas už jūsų nuomonę :P

Redaguota , nario ༼ つ ͠° ͟ ͟ʖ ͡° ༽つ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa pasakius tarp GTX980 ir GTX1080 jokio radikalaus skirtumo nepajauciau! :D Dabar zaidimu kurejai ant tiek prastai optimizuoja zaidimus, kad kuria bepaimtum, rezultatas bus mazdaug tas pats!

Nebent del sazines ramumos, galima gtx1080 paimt. Ale turiu naujausia, ir galiu ramiai sedet! :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Vadila parašė:

Ar zinai ka reiskia sukist daug pinigu i gtx1080, 4k monika, kitas kompo dalis ir zaist ne pilnais nustatymais? :D 

Kvepia akiu dumimu ir saves negerbimu! :)

Tai kokio velnio tu skundiesi dėl to 30-40fps... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Esu ir su mažiau fps žaidęs žaidimus ir juos perėjas TIK SU KLAVIETŪRA.

Gerai, bet ar tu irgi i ta kompa buvai sukises daug pinigu? 

Cia tas pats, kas nusipirkt Lamborgini uz daug pinigu, o ji trauktu tik 40km/h. Ar tave tai tenkintu?

Stai apie ka as!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vadila parašė:

Gerai, bet ar tu irgi i ta kompa buvai sukises daug pinigu? 

Cia tas pats, kas nusipirkt Lamborgini uz daug pinigu, o ji trauktu tik 40km/h. Ar tave tai tenkintu?

Stai apie ka as!

Radai ką lygint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, darrel. parašė:

Radai ką lygint...

Tiesiog kaip pavyzdi duodu, kad suprastum!

Yra zmoniu kur ir visa gyvenima su 30fps losia, yra kur su tetrisais losia.. man nesvarbu!

Svarbu kad sukista daug pinigu, bet rezultatas prastas. 

Full HD/2K viskas gerai, galios uztenka. Nu bet ant 4K, mes dar neevoliucionavom.. o imt GTX1080 SLI, neverta (tingiu aiskint kodel) 

 

Gal isejus GTX1080ti viskas ir pasikeis. GAL!

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2/17/2017 at 12:20, OSsloth parašė:

1080p monitorius : RX 480

1440p monitorius : 1070

4k monitorius : 1080

Palauk naujos AMD Vaizdo plokstes, ji turetu iseit sia vasara...

tu pala , jam siulai laukt 5 ko ne mėnesius kad kortą nusipirkt galėtu? Kodėl tik apie 4k galvojat su gtx 1080? kodėl niekas nepagalvoją apie 1440p 144hz , ir tikrai kaip sakė Vadila , neverta pirkt 4k moniko jei ant ultra nustatymu zaisti negalėsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš iš vis nesuprantu kam jum tų 4K. Aišku skirtumas jaučiasi, tikrai, kadangi pats turiu, bet ar neužtenka FullHD? Lyg FullHD su 60, 75, 122hz ir tt būtų jau taip prastai kad leistumėt daugiau money lietuvoj ant bereikšmio shit. 

Pagal mane, imi gpu, galvos nesuki, turi daugiau money, pasiimi betkokį monitorių kuriuos siūlo kiti. Dunno aš su 4K palošiu Witcher 3 ant max.

PS. Get rekt amd peasants

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, MrSonnet parašė:

aš iš vis nesuprantu kam jum tų 4K. Aišku skirtumas jaučiasi, tikrai, kadangi pats turiu, bet ar neužtenka FullHD? Lyg FullHD su 60, 75, 122hz ir tt būtų jau taip prastai kad leistumėt daugiau money lietuvoj ant bereikšmio shit. 

Pagal mane, imi gpu, galvos nesuki, turi daugiau money, pasiimi betkokį monitorių kuriuos siūlo kiti. Dunno aš su 4K palošiu Witcher 3 ant max.

PS. Get rekt amd peasants

tavo visa sistema overkilla's psu kuris 300 euru lietuvoje kainuoja ar net apie 400. na del high end hardware atsiprasyti dar imanoma nors uz tokia suma jau galetum ir custom watercoolinga susideti is daliu jei jau titanium certificated psu turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...