Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

- Organica -


SeRoGaLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

- Organica -

Sveiki, aš turiu gera idėja kuri gali kai kuriem patikti.
Aš atidariau komandą "Organica" kuri statys nemokamai serveriams kuriems reikia pagalbos su statybom,

o jeigu serveris tiesiog nori mūsų pagalbos mes prašysim labai mažai, nes aš noriu padaryti komandą kuriai norėtųsi padėti, o ne užsidirbti pinigų dėl savęs.
Komandos nariai galės duoti savo mokamas paslaugas už kurias aš neatsakysiu ir žalos neapmokėsiu,

bet jeigu padarysim kažkokia žalą kaip komandą ji tikrai bus apmokėta, bet jeigu ta žala tikrai matosi ir su ja labai sunku žaisti.

Ką statysime

Spawnus
Miestus/kaimelius
SkyBlock
PVParenas

Nemokamos paslaugos

Serverio administracija turi sugalvoti kažką unikalaus ir įdomaus kad įrodytu mums kad jie
nepasiduos ir stengsis padaryti serveri geriausiu.

Serveris turi turėti hostą (serveriai be hosto dažniausiai žlugsta vien dėl to, kad kompiuteris gali būti silpnas ir atsijunginėti visada dėl savininko problemų) hostas gali būti ir JustHost.

Serverio administracija turės pakalbėti su mumis ir įtikinti mus jiems statyti (pažiūrėsim kiek metų serverio
administracijai ir kiek pastangų jie įdeda į serverį)

Kaip patekti į komandą

Jūs turėsite parašyti man į A.Ž ir atsiųsti savo statinius
amžius nėra svarbus ir legalo nereikia.

Skype : [email protected]

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Turime savo serverį (VPSnet hostingas)

Turime savo teamspeak

Komandos rangai

Kaip aš priimsiu kažką į komandą duosiu paprastą užduoti kaip pastatyti SkyBlock spawną
ir jis turės pastatyti tai per 2dienas arba mažiau, o kaip pabaigs aš ir komandos administracija
įvertins jų darbą ir pasakys ar priimti į komandą ar ne, jeigu žaidėjas bus priimtas jis gaus pirmą rangą.

I - turės maža plota statyti 50x50
II - turės plotą 80x80 ir WorldEdit
III - turės savo pasaulį ir WorldEdit + VoxelSniper (Galės pardavinėti statinius)
IV - galės pardavinėti statinius ir gaus mūsų rekomendaciją + 2 pasauliai
V - galės daryti viską + 5 pasauliai

 

Mano Statynei

OP-PVP.png

WarCraft.png

Bankas.png

Komandos Statynei

Redaguota , nario Ethno
Tema perkelta į 'Minecraft Skelbimai'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ProGreen parašė:

Panašu jog kažkas dar nežino kaip veikia pasaulis... Idėjos gražios, įgyvendinimas - neįmanomas. 

O kodėl neįmanomas , nes nėra lietovoj geru statytojų ar kažkokia kita priežastis yra?
Aš manau jeigu žmogus nemoka statyti ji visada galima išmokinti , gal jis turi geras idėjas bet tesiog nežino kaip pradėti , o aš noriu kad tokie kaip jis ateitu į mūsų komandą mes ji galėtume išmokinti ir padėti ir tada gal žinuos kaip galima pradėti ir kokius blokus gali nauduoti. Aš nesu pats geriausias statytojas bet aš manau galėčiau kažkam padėti su tokiom problemom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, SeRoGaLT parašė:

O kodėl neįmanomas , nes nėra lietovoj geru statytojų ar kažkokia kita priežastis yra?
Aš manau jeigu žmogus nemoka statyti ji visada galima išmokinti , gal jis turi geras idėjas bet tesiog nežino kaip pradėti , o aš noriu kad tokie kaip jis ateitu į mūsų komandą mes ji galėtume išmokinti ir padėti ir tada gal žinuos kaip galima pradėti ir kokius blokus gali nauduoti. Aš nesu pats geriausias statytojas bet aš manau galėčiau kažkam padėti su tokiom problemom.

 

Manau, kad ne tai turėjo omeny @ProGreen Idėja graži, tačiau sunkiai įkandama todėl, kad dažniausiai tokie darbai, reikalaujantys nemažai pastangų ir kruopštumo sunkiai įsivaizduojamai gali būti įgyvendinami nemokamai. Paslaugos dažniausiai būna tiesiog mokamos...

Tačiau be abejonės, reikėtų palaikyti už tokį pasiryžimą ir norėtųsi palinkėti sėkmės užsiimant tuo (y) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, SeRoGaLT parašė:

O kodėl neįmanomas , nes nėra lietovoj geru statytojų ar kažkokia kita priežastis yra?
Aš manau jeigu žmogus nemoka statyti ji visada galima išmokinti , gal jis turi geras idėjas bet tesiog nežino kaip pradėti , o aš noriu kad tokie kaip jis ateitu į mūsų komandą mes ji galėtume išmokinti ir padėti ir tada gal žinuos kaip galima pradėti ir kokius blokus gali nauduoti. Aš nesu pats geriausias statytojas bet aš manau galėčiau kažkam padėti su tokiom problemom.

Kaip ir sakė @Ethno, nematau priežasties kodėl kas nors turėtų norėti patekti į tavo komandą... O dar tie milžiniški apribojimai (kalbu apie "builderių lygius") - išvis nesąmonė... Tai pat ir tu pats kaip tokios komandos lyderis - visiškai nepatrauklus. Akivaizdu jog esi paprastai sakant "vaikas", dar rašyt neišmokęs, nesubrendusio mastymo (nesupratai ką rašiau praitame komentare), visiškai nežinomas, nepateikei darbų pavyzdžių. Taip nieko patyrusio šioje srityje nepritrauksi, o su nemokšomis žaisdamas nieko nepasieksi.

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2661 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...