Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Surinkit pilną PC buildą.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba vakara, karoče vakar laimėjau dragon lore tai galvoju iškart jau pasiruošiu pirkinį, žodžiu surinkit man kompiuterį iki 1k eurų, į buildą turi įeiti monitorius, gražus gaming korpusas ir visa kita ~1.000€ Būtinai noriu jog būtų SSD ir procesorius kažkuris iš i5, dėkui :).

Skype: matelisalekna

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, R3niarT parašė:

Kaip matau cs:go žaidi tai norėjau paklausti ar tau aktualu 144hz monitorius ir ką daugiau planuoji žaisti. Nes su tavo biudžetu galima pasidaryti 144 fps + CS:GO buildą kartu su 144hz monitoriumi kas labai pagerintų gameplay.

Nežinau kas tas hz :D todėl negaliu pasakyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Matas_Alekna parašė:

Nežinau kas tas hz :D todėl negaliu pasakyti :D

Hz nusako kiek monitorius gali parodyti kadrų per sekundę. Visi profesionalūs žaidėjai šiomis dienomis žaidžia su 120hz arba 144hz monitoriais, bet jie brangesni už standartinius. Paprastas monitorius kainuotų apie 120~, gaming 144hz monitorius 300~ eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, R3niarT parašė:

Hz nusako kiek monitorius gali parodyti kadrų per sekundę. Visi profesionalūs žaidėjai šiomis dienomis žaidžia su 120hz arba 144hz monitoriais, bet jie brangesni už standartinius. Paprastas monitorius kainuotų apie 120~, gaming 144hz monitorius 300~ eur

Jei išgali pirkt gtx 1070 tai jo , o dabar dėl csgo pirkt 144hz monitoriu iš ties kvaila

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvBAcAwCMPAlTAYTNL992rgdw9JQPDiA1ONQdPVD24mnsUpLNCR03iIoUGWdvcyyB5%2B

 

Redaguota , nario Zolq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Matas_Alekna parašė:

Laba vakara, karoče vakar laimėjau dragon lore tai galvoju iškart jau pasiruošiu pirkinį, žodžiu surinkit man kompiuterį iki 1k eurų, į buildą turi įeiti monitorius, gražus gaming korpusas ir visa kita ~1.000€ Būtinai noriu jog būtų SSD ir procesorius kažkuris iš i5, dėkui :).

Skype: matelisalekna

kas shitas ? cia su kazhkokiu grajum susije?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Black Snow parašė:

kas shitas ? cia su kazhkokiu grajum susije?

cs:go vienas vertingiausių įtemu :D

Prieš 1 valandą, Matas_Alekna parašė:

Kaip sakiau ok viskas , tik case fanus pigesnius pasimt gali

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_01_03_2310

 

Jei ieskai neutraliu pc build. Ekrana gal tokio modelio tik didesniu coliu ieskociau. Bus 160eu. 75hz average geimingui uzteks. Freesync palaiko. Siu laiku zaidimai visi eis 60-70fps ultra su tokiais nustatymais. Esme jog 144hz monitoriui kad isnaudotu reik 100+ fps, taigi variantas nebent jei specializuojasi i csgo kuris dideliu reikalavimu neturi ir gali tokius fps isgaut.

Nemanau kad tai aktualu paprastam zaidejui. Galima taupyt renkantis h110m. Skaitos low endas, tiesiog aktualu jei dokina oclokas. Dar galimas taupymas su korpuso.

Jei domina galiu pasiulyt monitoriu su ips. Ryskesnes spalvos ir geresnis vaizdas filmuose. Cia esme kuo save laikai. Ar arsiu competetive zaideju ar jack of all trades kaip sako. Nei vienas nera geresnis uz kita, tiesiog speciLizuojasi i skirtingus dalykus. Galesiu vakare ka padeliot atsizvelgiant i tavo atsakyma. 

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Viso_ekrano_u_fiksavimas_2017_01_03_2310

 

Jei ieskai neutraliu pc build. Ekrana gal tokio modelio tik didesniu coliu ieskociau. Bus 160eu. 75hz average geimingui uzteks. Freesync palaiko. Siu laiku zaidimai visi eis 60-70fps ultra su tokiais nustatymais. Esme jog 144hz monitoriui kad isnaudotu reik 100+ fps, taigi variantas nebent jei specializuojasi i csgo kuris dideliu reikalavimu neturi ir gali tokius fps isgaut.

Nemanau kad tai aktualu paprastam zaidejui. Galima taupyt renkantis h110m. Skaitos low endas, tiesiog aktualu jei dokina oclokas. Dar galimas taupymas su korpuso.

Jei domina galiu pasiulyt monitoriu su ips. Ryskesnes spalvos ir geresnis vaizdas filmuose. Cia esme kuo save laikai. Ar arsiu competetive zaideju ar jack of all trades kaip sako. Nei vienas nera geresnis uz kita, tiesiog speciLizuojasi i skirtingus dalykus. Galesiu vakare ka padeliot atsizvelgiant i tavo atsakyma. 

Kažkaip mane tas kitas variantas traukia (aukščiau), nes ir variantas pigesnis ir pagal mane tai, kad korpusas per brangus gal :D ir man 550W parinko psu, man kuo galingesnis, tuo geriau jeigu overlockinsiu, nežinau, man atrodo coolerio dar nepridėjo į tą mano krepšelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Matas_Alekna parašė:

Kažkaip mane tas kitas variantas traukia (aukščiau), nes ir variantas pigesnis ir pagal mane tai, kad korpusas per brangus gal :D ir man 550W parinko psu, man kuo galingesnis, tuo geriau jeigu overlockinsiu, nežinau, man atrodo coolerio dar nepridėjo į tą mano krepšelį.

Proco tu vis vien nepaoverclock'insi kadangi jis lock'intas o kad paoverclock'int GPU tau 500W užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Man labiau patinka tas korpusas kur buvo toweris, ir su šviečiančiaiais fans kaip tik tam korpusui, nemanai?

 

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Proco tu vis vien nepaoverclock'insi kadangi jis lock'intas o kad paoverclock'int GPU tau 500W užteks.

O vaizdūškę? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesijaudink tu dėl PSU. 500W kokybiško kaip fortrono mano mesto pilnai užteks tiek gpu, tiek cpu ocui. 

Sudėjau du buildus. Vienas orentuotas į no-oc, kitas į oc'kloką. Kainų skirtumai tai atspindi.

 

image.jpg

nonoc.jpg

 

Pradėkime nuo Arctic f12 TC korpuso cooleriuko. Nebrangus, o dirba tyliai ir gerai. Prilyginamas noctua kurių kaina 4x didesnė.

Mano manymu tikrai geriau, nei permokėt už visokius corsair AF serijas. Pasiimk porą ir užtikrinsi gerą korpuso aušinimą.

X2 nextyde tikrai puikus korpusas kaip už tokią kainą. PSU kokybiškas, užteks sistemos darbui ir visiems oc'klokams. Kokybiškas produktas už prieinamą kainą. SSD standartinis kuomet reik pataupyt ir neįperki samsung 850 evo. Patinka man OCZ trion serija. Patikimas produktas rodantis gerus rezultatus. 

Ramai vėlgi, kartočiau tuos pačius žodžius. 2400mhz už lyginant ta pačia hyperX kainą su 2133mhz. Dabar nelabai aktualu, motininė vistiek downclokins iki savo palaikančio 2133mhz dažnio, bet kodėl ne. Gal sekanti sistema stovės su 2400mhz motinine ir panaudosi šiuos ramus.

Overclock versija skiriasi paprastais trimis komponentais.

Parinktas spartesnis cpu su didesniu potencialu pasiduoti overclokui kurį seka garsesnis ir geriau vėdinantis cpu cooleriuku kuris beveik identiškas hyper 212 už 35eu. Gammaxx 400 geras air cooleriukas kuris nenuvils.

Motininė parinkta taip pat su didesniu potencialu overclokui. Juk iš dalies nuo motininės daug kas priklauso kaip kiti komponentai iškosės overclock. h110m gal ir pigesnis, bet skaitomas labiau kaip low end'as iš kurio sunkiau geresnį rezultatą išspausti.

RX 480+freesync monitorius puikus duetas. Pilna informacijos googleje kur gali sužinoti freesync pranašumus priešais vsync. Trumpai, sklandus gameplay nekamuojanamas input latency problemų su kuriomis susiduria vsync, ypač kuomet fps šokinėja.

 

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2663 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...