Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, žodžiu turiu tokia problemą :D, jį įvyksta tik žaidžiant GTA V , su kitais game viskas ok.Žodžiu pažaidus kazkur nuo 30min iki 1h , kartais ilgiau, vaizdas tiesiog užstringa, na tada bandant alt+tab daryti tiesiog black screen atsiranda nu ir palaukiu 10+ min nieko neivyksta taip ir lieka.. todėl tenka priverstinai restartinti pc , na ir restartinus atrodo, kad jis pradeda dirbti labai letai, į windows bootinasi gal 5+ min, o kita dieną vėl viskas ok :D.Mano spec tokie:

  • CPU: i3-3220 , temperatura apie 50-60C žaidžiant GTA 
  • GPU: GTX 1050 2GB , prieštai turejau GTX 550 Ti, problemą vistiek buvo ir pasikeitus į 1050 vistiek taspats. Temperatura nepakyla daugiau 60C zaidziant GTA
  • RAM: 8GB ( dariau nemažai testu, tai lyg ir viskas ok su jais)
  • HDD: 250GB 7.2K RPM (windows) + 1TB 7.2K RPM( game ir kitas stuff ) - HDD abu testinau su jų gamintojų diagnostikos programom tai viskas ok.
  • PSU: 420W kažkoks technoware nu žodžiu - nieko gero, pasikeisiu ji manau greitu metu.
  • OS: Windows 10 Pro x64

Viską kaip ir testavau ir viskas kaip ir dirba gerai, tačiau dėl neaiškaus PSU pradedu įtarinėti, kad tai jo kaltė, nors dar galvoju, kad gali būti SATA controller blogas, kadangi pakibus PC ir ji restartinus labai ilgai jis kraunasi, prieš kelias sav po tokio restarto man išmesdavo klaida, kad neranda HDD ir PC neužsikraudavo, todėl HDD perjungiau iš SATA3 į SATA2 , tokių klaidų nebemeto ir PC visad užsikrauna po užstrigimo, tačiau kaip ir sakiau labai ilgai kraunas, išbanžiau visus SATA portus esančius motininei , bet atrodo, kad niekas nesikeičia :D, vis tiek užstringa pc todėl net nežinau ar galima kaltinti motinine? Žaidžiu BF1 , BF4 , DOOM ir viskas ok su jais, o GTA V palošus nuo 30 iki kokiu 2h užstringa, karta buvo užstrige ir po 10min žaidimo..

 

Žodžiu galbūt kažką patarsit? PSU manau taip ar taip keisiu, bet galbūt dar kažką galėčiau patikrinti prieš keičiant PSU arba gal kas turėjo panašiu problemų?

Pabandyk paleist kokį CPU intensive benchmark'ą ir pažiūrėk ar nuo to neužluš. Jei užluš tai kaltinčiau moitininė, bet spėju aš čia baisiai nusišneku.


HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

http://www.kilobaitas.lt/Korpusu_mait_saltiniai/TECNOWARE_/CASE_PSU_ATX_420W/FAL421FS12_T/FAL421FS12/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_403&ID=400960

garantuotai psu.

psu sudros motina/gpu@psu problema vienaip ar kitaip. beto driveriai uzsibugine kazkurie is gfixiniu nes lockina gpuy boost clockus tik iki 800-900mhz core. poto nekyla tad gali kaltinti ir driver palaikyma.

galiu garantuot kad tas psu naujutelaitis vargu ar 150-200wattu isstenetu ant 60-80% load'o

o vien del tokiu nesamoniu is wattage's lacku kompas ir strigineja netgi rebootina daznai iki kol sudega.

tad speju gpu "nekaltybe" jau buvo prarasta.

sorry uz tokius issireiskimus bet psu apgailetinas, keisk nelaukes nes gpu garantinis poto netaisys.

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

http://www.kilobaitas.lt/Korpusu_mait_saltiniai/TECNOWARE_/CASE_PSU_ATX_420W/FAL421FS12_T/FAL421FS12/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_403&ID=400960

garantuotai psu.

psu sudros motina/gpu@psu problema vienaip ar kitaip. beto driveriai uzsibugine kazkurie is gfixiniu nes lockina gpuy boost clockus tik iki 800-900mhz core. poto nekyla tad gali kaltinti ir driver palaikyma.

galiu garantuot kad tas psu naujutelaitis vargu ar 150-200wattu isstenetu ant 60-80% load'o

o vien del tokiu nesamoniu is wattage's lacku kompas ir strigineja netgi rebootina daznai iki kol sudega.

tad speju gpu "nekaltybe" jau buvo prarasta.

sorry uz tokius issireiskimus bet psu apgailetinas, keisk nelaukes nes gpu garantinis poto netaisys.

Šiek tiek nesupratau tavo sakinio apie gpu boost? Gali gal aiškiau šiek tiek :D ?

Beje tokio psu užtektu? http://www.1a.lt/xfx_atx_23_ts_430w_p1430sxxb9

(redaguota)

Šiek tiek nesupratau tavo sakinio apie gpu boost? Gali gal aiškiau šiek tiek :D ?

Beje tokio psu užtektu? http://www.1a.lt/xfx_atx_23_ts_430w_p1430sxxb9

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/maitinimo_blokai/xfx_atx_23_ts_450w_p1450sx2b9

tavo vietoje imciau stai toki.

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/maitinimo_blokai/seasonic_m12ii520_evo_520w_m12iievo520?search_text=Seasonic%20M12II-520%20EVO%20520W%20M12II-EVO520 arba si.

boost clock tai yra kitaip tariant factory gpu turbinimo pavyzdys. clockai nekyla net iki standartinio skaiciaus ir nustoja spartinti gpu tam tikroje riboje

kitaip tariant viena is nvidia driver versiju uzrakina arba paprasciau sakant isjungia boost clock ir netgi ji LIMITUOJA 800-900MHZ CORE CLOCK RIBOJE. TA PATI PADARO IR MEMORY CLOCK;UI.

tai ne vien del psu zaidimas gali stringt bet ir del gpu driveriu.

https://forums.geforce.com/default/topic/976787/gtx-1080-locks-memory-speeds-to-800mhz-on-battlefield-1-with-the-latest-game-ready-375-86/

netinkamai perrases driverius susidursi su sia problema nori tu to ar ne. tavo vietoje ir psu keisciau nes uz 20-30euru gausi tik NASA KOKYBE

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

(redaguota)

Pirmo link neatidaro tai nežinau kokia ten jo kaina, bet galbūt kažka iki 50€ , nežadu nieko overclockinti nors ir ner čia ką overclockinti su tokiais spec, mačiau buildu ir su pigesniais PSU  tai nemanau, kad man reik tokio brangaus, nors nėra jis labai brangus, bet manau, kažkas iki 50euru vistiek bus 100 kart geriau nei dabartinis.

Redaguota , nario Tomas*

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/maitinimo_blokai/xfx_atx_23_ts_450w_p1450sx2b9

 

O kažką iki 50€ , nežadu nieko overclockinti nors ir ner čia ką overclockinti su tokiais spec, mačiau buildo ir su pigesniais PSU  tai nemanau, kad man reik tokio brangaus, nors nėra jis labai brangus, bet manau, kažkas iki 50euru vistiek bus 100 kart geriau nei dabartinis.

 

pataisiau komentara. gali stai toki imti.

http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/maitinimo_blokai/xfx_atx_23_ts_450w_p1450sx2b9

Chestnuts please

Nu šita žiurėjau, o kuom jis skiriasi nuo to kur aš numečiau? Irgi XFX TS tik, kad 430W , o čia 450W, tiesiog įdomu ar verta brangiau sumokėt.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...