Peršokti į turinį

Daugiau nebeišvysite Schwartzo internetinėje erdvėje [ GRĮŽAU ]


euLukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visiškai nenutuokiu kas tu per vienas, bet linkiu susitvarkyt gyvenimą taip, kad nejaustum diskomforto savoje rutinoje. Pats turėjęs tokių dienų, kur nematai prasmės keltis ir judėt pirmyn, nes rutina per gerklę lenda, atrodo viskas slysta iš rankų ir svajonės patampa tolimais miražais. 

 

Vienos išeities iš tokios situacijos nėra, kiekvienas tai daro savaip, vieniem užtenka susitvarkyt dienotvarkę, kiti turi pasiryžti rimtesniems sprendimams, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ei, Jūs! Taip, Jūs, kuris sėdite už žydrojo ekrano. Ar manote, kad esate nenormalus? Norite, kad Jums nebesakytų "susirask gyvenimą"? Koks sutapimas, ši reklama skirta kaip tik Jums! Taigi ką Jums reikia atlikti? Tai visiškai nesunku. Jums tereikia atsisakyti interneto tiekėjų paslaugų ir priduoti savo kompiuterį į EMP! Jūs tapsite normaliu ir socialiai priimtinu žmogumi akimirksniu ir būsite kaip ir visi kiti normalūs žmonės! Nieko nelauk ir atsikratyk "dėžės", kuri atima iš Jūsų gyvenimą ir daro Jus nenormaliu ir nepriimtinu visuomenei individu jau šiandien! Juk tai nieko nekainuoja. #iseikilauka #susiraskgyvenima #buknormalus #normalusgyvenimas4life #gerbiutokius

 

Surimtėjus ir "išjungus" sarkazmą, noriu paklausti, temos autoriau, kokia to priežastis? Jei nenori sakyt, nes tai asmeniška, suprasiu.

 

#define Normal = ?;

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir galvojau , kad prisipisi prie manęs, bet pirma aš nemoku už interneta ir neesu priklausomas jokiam planui, antra dėžės aš ntr pas mane loptopas, trečia tai , kad aš nesenai iš lauko parėjau ;/

P.s ką tu veiksi čia Panevežy? Kai dar buvo dragas galėdavai nors kiek prasiblaškit čia, o dabar išvis stotis arba ryo..

Kažkaip man atrodo kad tu ir būsi tas kuris neturi gyvenimo... Jeigu jau net Panevežy nesugebi rast ką veikt tai aš patyliu, aš net mažame miestelyje Zarasuose ir tai veiklos turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai, kad jis niekur nesitraukia :D kitam žaidimo projekte toliau žaidžia. Tiesiog susireikšmines bičiukas kaip visada. Gaila tokių

Kokiam aš projekte galiu žaisti kai visi mano žaidimai iš kompiuterio ištrinti? :) Pirmiausiai isitikink ar tai aš.

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...