Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gerbiamasis Dovydas B. Plačiau temoje!!!


Juan/\rroyo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kas tau neaišku žmogau ? Juk visiems aišku,kad jie nenori tau pinigu mokėti. Pabuvai tas kuris viska padarė ir kam tu bereikalingas ten.

 

O kalbant apie pati projektą tai jis ilgai nesidžiaugs tokiu žaidėju skaičiumi,nes ekonomika tokia,kad po geros savaitės viskas atsibos.

Iš vienos pusės labai gerai, kad nušalino, dabar bent ramiau gyvensis, nereiks gaišti laiko, pašalinęs mintys bent pasišalino, daugiau laiko skirsiu sau.

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir galvojau kad kažkada kažką pašalins iš projekto komandos narių. Vaje jau tema, tiesiog gaila man pačiam pažiūrjau forumą vien tavo temos sukurtos gražios viskas aiškiai parašyta ir matosi iš savo galvos viską kuriai. Bet taip pasielgti, esate komanda turit puikiai sutarti ir nenuvilti vienas kitą. Tuoj bus tema Dovydo  , kad ieško kokio administratoriaus.  :lol: O tau žmogau Juanai linkiu susitvarkyti su jais.  :)


  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pasedėjo temoj Dovydukas ir išėjo  :mucha:  :mucha:  :mucha:

Galvoja turbūt ką rašyti, bet ką Jis parašys, nors šiaip, p* man ant jo, nereikia man jo komentarų - aš viską darysiu, kad jis žlugtu ir jam nesisektu. GL

 

Taip ir galvojau kad kažkada kažką pašalins iš projekto komandos narių. Vaje jau tema, tiesiog gaila man pačiam pažiūrjau forumą vien tavo temos sukurtos gražios viskas aiškiai parašyta ir matosi iš savo galvos viską kuriai. Bet taip pasielgti, esate komanda turit puikiai sutarti ir nenuvilti vienas kitą. Tuoj bus tema Dovydo  , kad ieško kokio administratoriaus.  :lol: O tau žmogau Juanai linkiu susitvarkyti su jais.  :)

 

Jie sau susidaro mano pakeitimą į dar graudesnį, už patį Dovydą

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visos pastangos į nieka. O Dovydas to, net nepastebėjo. Nelinkiu aš Dovydui sėkmes, kad taip šlikščiai pasilegė su Juan. Kartais reikia pagalvot, ką darai. Jaun tikrai nieko blogo nenorėjo. Visos temos kurtuos jo galvą.

Ačiū už palaikymą visiems!

 

Šis asmuo yra mano brolis, jis tikrai viską matė, kad aš stengiausi, dirbau, plušai kaip reikia, o rezultatas - jis taip pat nusivilęs „Real-life noob server".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...