Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gerbiamasis Dovydas B. Plačiau temoje!!!


Juan/\rroyo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jūs nesirūpinkit.. Jei jie mane išmes, jie viską praras, ne aš :D

Tai taip tu turi ju modifikacija, VPS duomenis, manau ir forumo FTP :D jie galimą sakyti visus pinigus ant tavęs padėjo, nors užtektu ir moda paplatinti ir jiems pzdc, o šiaip kas liečia Dovydą tai nesitikėjau, iš to Andriaus visko gali tikėtis.

Redaguota , nario 'familia
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jau tikrai šlyksčiai pasielgė, juan tikrai pagarba tau už tai kad viska idėjai čia, ir užjaučių tavę kad su tavimi pasielgė. Dovydai tikrai tau nieko su projektu nebepasisesk , nesvarbu kad per juan tiek nariu turi kad jis tau padėjo, bet tu šlykštus esi kad taip darai, ir tikrai nelinkiu tau sėkmės žlugsit tikrai kad taip darot gl.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip negynu ni vieno, gal net tave daugiau užstojų, bet tu pats kartais su savo taisyklėm peržengi ribas, aišku suprantu tave pildei temas tikrai viskas gražu , sėkmės.

P.s kaip kažkas sakė tuoj jis žaidėju nebeturės , nes ekonomika tai pzda..

 

Su taisyklėmis aš peržengdavau, bet proto ribose, nes dirbau tik vienas, joks Andrius, joks Dovydas nepadėjo, nieko jie nedarė tik lauke, kol kiti padarys. Aš b* ne tik pildžiau tas anketas ir pnš, dirbau naktimis, bet ir padėdavau daugumai, visada suteikdavau pagalbos, atsakinėdavau į klausimus - Barojas, Baguckis serveryje nei vienos admin pagalbos priėmės, jam *Myliu SuperGames.lt* tiesiog yra, svarbu, kad tik pinigų šitie du asmenis užsidirbtu. Man buvo svarbus kiekvienas žmogus, kiekvienas žaidėjas.

 

Andrius iš vis dėl grožio ten sėdi, liežuvių pamala, ant darbo biržos sėdi, bando pinigų užsidirbti iš SA:MP. Nieko daugiau nesakysiu, nes aš su šiais personažais užbaigiau, baigsis Real-life, baigsis jų žaidimas ir pasirodymas SA:MP,.

 

 

https://www.supergames.lt/user/44462-dovydas-b/

 

https://www.supergames.lt/user/32018-mantis-w/

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

f4926651d572927d364e9ea1e3a2173f175.png

 

 

Atmazai po atmazu. Akkk rūgštu subinėj pasidarė tai reikia tuoj rašinėt :))

 

Dar didesniu užgaidintu žmonių ne esu matės. Jeigu jau meluojat, tai meluokit normaliai, nes ką jie čia parašė :D, aš apie juos tai galėčiau tik pasakyti, Renas dar normalus, kažką gali, bet tie du klounai... Rašybos klaidos? :D Kas jų nedaro, ten tu pats kaušas Renai darai jas, o su žaidėjais sutardavau, visiems suteikdavau pagalbos, jeigu galėdavau. Visada pranešdavau kažką svarbaus serveryje. Privilegijuotais asmneim nespėjau net pradėti bendrauti ir panašiai, nes praėjo tik 2 dienos. Gali jau išeiti visi, nereikalingi Jus ten, tik dėl pinigų - žaidėjai man bent buvo reikalingi.

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsargiau žmonės rinkites projektus, matot atrodo normalus, bet ištikrųjų nepasakyčiau net, kad paauglyste žmogus daejo. -REP Dovydas B. apmaudus esi ;) O dar kitus projektus įžeidinėji, tu pirma savo reikalus žiurėk, pamatei, kad pinigų gauni, ir visas tavo orumas dingo, viską pasiliksi sau, o kitiems nieko neduosi, o tada pamatysi kaip žmonės iš tavo projekto įšeis, pamatys koks naglas esi, tiesiog su tokiais poelgiais tu savo vardo niekada ir niekaip nebe pakelsi. ;)

Redaguota , nario Zeho
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai net neinu į tuos projektus kur bajoras (nevertas iš didžiosios) yra komandos narys. Jūs nematėt bajoro praeities? Linkiu jog greičiau žlugtų jis ir pats real life. Degradaves yra tas bajoras.

P.S parašius tiesą į būsenos atnaujinimus, po minutės buvo ištrintas visas forumo acc. Tai dar labiau įrodo koki degradave jie yra.

Redaguota , nario Žilvinas P.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praeitis kaip ir pats žmogus, elementariai nieko gero.. Prieš pasirašydamas dirbt kartu su kažkuo, pasidomėk bent jau minimaliai apie patį žmogų, juk dabar kiekvienas už save eina, davei naudos - permetė per bortą, pasiims kitą kuris bus toks pats našus ir produktyvus kaip tu, likimas jam bus ne kitoks. Nebent, tas jūsų bajoras kažkiek susipras, kad ne taip daro. Apie Reną galim net nešnekėt, jis turi savo kozerį t.y gm, tačiau atsižvelgiant į tai, jog dovydas irgi juo naudojasi, viskas tampa aišku kas per projektas. Daug pyzdyš - mažai darot. Sekmės tau, Juanai, tikiuosi surasi normalesnį tiek projektą, tiek jo savininką. :song:


  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog žmogus labai konfliktavo su kitais žmonėmis, tas asmuo, kuris jam nepatikdavo, dėdavo įspėjimą, įspėjimas pasibaigia, parašo, kokia būsenos atnaujinima, pvz: labas ir jį vėl įspėją, nes tiesiog jam nepatinka, startavo serveris, vienas iš administratorių rašo į admin chat, kad padėk žaidėjams, nes daug laukiančių, jis tiesiog jam atkirto, kad neaiškink ir pnš, buvo žinomą ir įžeidinėjimų, bet dabar tokių nuotraukų abejoju ar surasiu. Darė lošimus forume, šiandien kelias valandas turėjom žiūrėti, kam reikia atiduoti kreditus, kitiems išvis 2000 kreditų, kur išeina s.moderatorius, kitiems 800, kur išeina moderatorius tiesiog, tai didelė nesąmonė padaryta buvo, nes jeigu būtume dalinę, kaip jis buvo parašęs tai visi laimėtojai, kurių buvo apie 40 būtų su pareigom iš kažkokių tai lošimų, ne vienas žmogus jam kalbėjo dėl rašybos klaidų, kur jis daro jų labai DAUG ! Tai nežinau, daugiau nieko nepasakysiu blogo.

 

Pats pagalvok reputacijos aš tikrai nesigadinčiau, manau pats žinai, tiesiog pavydamas kitiems, jog tokį projektą atidariau, kur šiandien paprasta sekmadienio vakarą pasiekiau 200 žaidėjų, savaime aišku, kad jie irgi to norėtu...

Aš va kokį atsakymą gavau.

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...