Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gerbiamasis Dovydas B. Plačiau temoje!!!


Juan/\rroyo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

projekto savininkai nesames daro, Juan yra zjbs žmogus, netikiu, kad kažką blogo darė, o kaip tik atvirkščiai kiek stengėsi ir pan + esame pažįstami realybėje tai tikras darbštus žmogus, o projekto savininkai kvaili. Sėkmės jiems žlungant, jau projektas iškart į apačia:o oh no pls

Redaguota , nario TomyG
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahh , parašysiu ir aš kadangi visi jau rašo , kad projekte vyksta betvarkė ir kas nori tas ta daro , galima tik nueit ir viska suprast , pats kaip žaidėjas norėjau ateit pasižiūrėt , nei iš vieno pagalbos nesulauksi , dar tas savininkas Andrius buvo prisijungęs taipogi , rašinėjo kad vyksta admin atranka , parašius į admin kad reikia pagalbos jokios reakcijos ir tiek. Toks projektas toli nenueis , o kad jo lankomumas tik antra diena seke ~190 tai gali padaryt kiekvienas projektas . Tegu žmogus sukuria projekta su savo vardu nuo 0 ir parodo toki žaidėju skaičiu , o perpirktas projektas nesiskaito kad čia jo darbas , nes jis į ji jokio indėlio neidėjo , visos reklamos ar visa kita tai buvo žaidėju darbas , o nejo . Graudu .

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išviso šioje temoje apart šio forumo administratoriaus nemačiau nei vienos nepavyduliaujančios akie - ką galiu pasakyti Baguckis tai visiems jasnas yra, bet Dovydas kaip užlenkė nagus į save tai man tikrai keistą, kaip sakoma didesni pinigai žmones tikrai keičia, kvailą jog toks geras projektas nueis šuniui ant uodegos, o tiek būtų galimą pasiekti jeigu būtų bent šiek tiek kitokia administracija.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supratau, bet tarkim jokiu irodymu, kad as ji apgavau, tiesiog mano projektas, ka noriu ta darau su juom, nematau nieko blogo.

Tai ką siūlot man su tuo Dovydu daryt? Kiek aš suprantu, tai tiesiog atsisako žmogui mokėt už darbą, nors viskas buvo sutarta. Kad ir kažką ne taip padarė, vietoj to, kad sutvarkytų ir testų, tiesiog išmetė.
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas, kas aš parašyta temoje manęs, yra visiška tiesa, išsakiau viską taip, kaip buvo ir įvyko. Pateik man įrodymus Bajorai,
kur tau žmonės parašo apie mane blogus atsiliepimus? Aš sedėdavau prie forumo naktimis, dirbau, bendravau visada su žaidėjai, darydavau apklausas, rinkaus pareigas, visas juodas darbas ant manęs - viską dariau tikrai normaliai, kuo unikaliau ir geriau, rašiau viską, ko tikrai reikėjo ir buvo naudinga, o tu ilsėjaisi, jau 11 valandą lovytėje šiltoje, asilas. Morališkai mane išnaudojai, palaikei kaip draugą, bet gavosi, kad aš likau tiesiog šūdo vietoj. Buvome susitarė, jog dalinsime pinigais, viskas buvo sutarta ir nurtarta. Kaip man jaustis, kad aš įnešiau tiek pastangų, taip stengiausi viską padaryti, visada parašydavai ko reikadavo, padarydavau, o tu tiesiog „ Sorry Juanai, davai ir ignoras, tu jam rašai, jis nieko" Ant manęs sulaukiame papeikimų, kad įžeidinėji kitus „ Taip, aš gal ir bendravau su žmonėmis, kurie negražiai bendraudavo su manimi, bet visada užsibaigdavo viskas taikiai, nieko nebandydavau įžeisti, bet poto aš tiesiog nustojau kreipti į tai dėmesį ir nelisdavau į ginčus ir kt. Skiriau dėmesi serverio reklamavimo palaikymui, bendravau su kitaip žaidėjais, o tu nieko nepadarei, net evento nesurengei serveryje, net žodžio neištarei teamspeake.

Galima buvo į viską žiūrėti iš kitos puses,

pasakyti, kad ramiau ten, skundžiasi žmonės seni, o tu b* tiesiog, vietoj manęs kažkokį Toma iškeitei.


Skype tau pranešiau starto metu,
jog turėjau problemu su GTA, nes įsikeliau CLEO, kuris buvo bugintas ir sucrashino mano GTA, todėl pasedėjau serveryje maždaug 20 minučių, poto grįžau iš lauko, kai serverį išjungė.


Parašiau jam neaiškinks, nes aš tiesiog nepriimdavau su /atsak,
o darydavau /to, pas žaidėją, jog jiems suteikti pagalbos. Per maždaug 2 valandas serveryje, padariau 52 pagalbos /atsak, o tu tik 2 bajorai. Aš jam taip atsakiau, nes aš nespėdavau tiesiog visko daryti, nes rašydavau dažniausiai naujus pranešimus kaip „Prireikus skubios pagalbos - /admin, Suradote serveryje klaidų? Užfiksavote, kaip žaidėjas

 


Dėl loterijos, aš norėjau viską sutvarkyti,

sumažinti skaičius kreditų, nes žinojau, kad per daug, bet jų neuždėjo, o tu dabar išpūti viską, kad dariau.


Nemeluosiu šioje situacijoje, viską rašau, kaip buvo, su šiuo asmeniu elgsiuos tikrai kitaip, nes Jis man sugądino diena, jokios nuotaikos -
jeigu jau dirbi su komanda nuo pat pradžiu iki pat galo, nes tai buvo nuspręsta, vieninga komanda, vienas kita palaikom, o ne šūdą malam.


MELAGIS

http://www.part.lt/perziura/af77b21c8b40e14b8cb66cbbcb42bcfa123.jpg

http://www.part.lt/i...aae7f3d9875.png

http://www.part.lt/i...017b8bd6692.png

Redaguota , nario Houtarou Oreki
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autorius nukentėjo, negavo už tai nei skatiko, neužteks pinigų susimokėtį už elektrą, padavė ji į anstolius, areštavo sąskaitas, žmogus inyko į alkoholį, vaikai alkanį ir nuogi, žmona verkia.

Dovydai kaip jautiesį dabar? Ar tau nerupi?

 

Žmogau duok savo sąskaitos numerį, pervesiu kažkiek, gal bus atkurtas tikėjimas žmoniją.

#juanlivesmetter

Redaguota , nario Baldas
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autorius nukentėjo, negavo už tai nei skatiko, neužteks pinigų susimokėtį už elektrą, padavė ji į anstolius, areštavo sąskaitas, žmogus inyko į alkoholį, vaikai alkanį ir nuogi, žmona verkia.

Dovydai kaip jautiesį dabar? Ar tau nerupi?

 

Žmogau duok savo sąskaitos numerį, pervesiu kažkiek, gal bus atkurtas tikėjimas žmoniją.

#juanlivesmetter

mldc tu man patinki.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč geriau neprasidėti su tokiais ale "savininkais", o jeigu jau prasidedi tai bent kažką turėti atsargai kaip tarkim GM išsitraukti iš jų ir jeigu taip kaip sakai yra, paleisti jį į interneto platybes, tada gal ir pasimokys žmogus, kad nevalia kitų apgaudinėti ir pats nukentėtu už tai dar labiau, tada ir pamoka būtų jam nebloga :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogai pasielgė. Kaip ir apgavo ant 5 euru. Sumokėtų nors tuos 5 eurus. Nes taip normalus nemanau, kad pasielgtų. Pasižada, kad mokės ir nemoka. Kaip vaikas tas Dovydas elgiasi ką čia daugiau ir bepridursi. Gal jam 18 metų tiksliai nežinau, bet elgiasi, kaip vaikas :D. Juan sėkmės tau savo teisybė įrodyt  :kiets: .


  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

tai šitas ir taip aiškus.. ko iš jo galima tikėtis..

Redaguota , nario Ainius
Pažeista taisyklė: 1.2 Rašyti pilnus, turiningus, prasmingus bei su tema susijusius pranešimus. Vietoje žodelių "patikimas, rekomendacija, sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...