Peršokti į turinį

GrandMClithuania - Kviečiu užeiti į mano "YouTube" kanalą


Grandas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi šiandien norėčiau pakviesti jus į savo kanalą. Taigi šis kanalas yra "gaming" tipo, bet dauguma vaizdo įrašų yra susije su minecraft žaidimu. Taipogi galit rasti pamoku bei gražių editu.

 

Kanalo (Treileris):  

 

 

Ačiū už dėmesi, jeigu patiko prenumeruokit :) taipogi priimu kritiką, nes privalau žinoti ką darau blogai ir iš to mokytis.

Redaguota , nario ArnasTBL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, aš išsakysiu kritiką, o ne stumimą. Taigi, pradėkim nuo to, jog tavo mikrofonas yra cararuriko laikų,  siūlau išsigyti normalų mikrofoną, nes vien dėl tokios garso kokybės nesinori žiūrėti. Antras dalykas būtų toks, jog žaidi minecraftą, su minecraftų dabar nebelabai ką ir pasieksi, seniau prieš 3-4 metus kai visi tik ir minecraftą žaisdavo, tai ir būdavo daug žiūrovų, dabar daugelis žmonių metė minecraftą ir išėjo žaisti normalių žaidimų. Trečias dalykas būtų toks, jog gan mažai šneki, ir neturi apie ką šnekėti, prieš video susigalvok temą ką darysi per video, ir visą video eik palei tą temą. Taigi išvados tokios: Siūlau tau nusipirkti naują mikrofoną, susikurti naują kanalą, ir pradėti viską iš naujo, ir kelti ne vien tik minecraftą. Good luck su kanalu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveikas, aš išsakysiu kritiką, o ne stumimą. Taigi, pradėkim nuo to, jog tavo mikrofonas yra cararuriko laikų,  siūlau išsigyti normalų mikrofoną, nes vien dėl tokios garso kokybės nesinori žiūrėti. Antras dalykas būtų toks, jog žaidi minecraftą, su minecraftų dabar nebelabai ką ir pasieksi, seniau prieš 3-4 metus kai visi tik ir minecraftą žaisdavo, tai ir būdavo daug žiūrovų, dabar daugelis žmonių metė minecraftą ir išėjo žaisti normalių žaidimų. Trečias dalykas būtų toks, jog gan mažai šneki, ir neturi apie ką šnekėti, prieš video susigalvok temą ką darysi per video, ir visą video eik palei tą temą. Taigi išvados tokios: Siūlau tau nusipirkti naują mikrofoną, susikurti naują kanalą, ir pradėti viską iš naujo, ir kelti ne vien tik minecraftą. Good luck su kanalu. 

Dauguma žmonių nustojo? Kai kurie iš to Minecraft ir tegyvena, nes šis žaidimas yra gan platus tarp mūsų t.y vaikų 10m. ir panašiai. Lietuvoj jis atsibodęs dėl to nes jau niekas nieko naujo neparodo vien tas paprastas Vanilla Survival.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tas minecraft yra nusibodęs, aš paprastų survival/pvp net nežaidžiu. Statau ir esu builderis, žaidžiu užsienio creative serveriuose su customapais.

Custom map: Naujovė kurios nemanau kad lt žaidėjai išvys. Tai ką tu siūlai savo subams, yra neįdomu ir negundo. Kurkis nauja kanala, ilgiau pamastyk ties nicku. Nes jis siaubingas. Kaip žmogus aukščiau manęs sakė, geresnį mic.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...