Peršokti į turinį

Evolution serveris [Apklausa] [Ieškomi žmonės]


TerZer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

19 balsai

  1. 1. Ar verta kurti tokį serverį?

    • Taip
      6
    • Ne
      5
    • Vpšč p* man
      8


Recommended Posts

Sveiki žmogėnai,


šiandien noriu jums pristatyti man pasiūlytą sukurti projektą.


Kadangi baigėsi mano darbas (beveik) ir atsirado laiko, kaip ir lėšų.


Tai noriu sukurti šiokį tokį neregėtą projektėlį.


Jo esmė bus evoliucionuoti iki aukščiausios pakopos t.y. kosmoso.


Viskas prasidės nuo to jog galima bus pasigaminti pačius paprasčiausius daiktus tokius kaip:


deglas, mediniai įrankiai ir t.t.


Be abejo kylant į aukštesnį lygmenį atrakinami nauji receptai ir sugebėjimai, taip pat reiks


apsispręsti kokie sugebėjimai bus reikalingi tau pagal situacija.


Galiausiai pasiekus kosmosą prasidės įvairūs galaktiniai karai su skraidančiais aparatais.


Daugiau platinti idėjos nesinori, kad nebūtų tų, kas užsimanys kopijuoti.


 


Tai norėčiau susirasti komandą, kuri galėtų man padėti viską tai įgyvendinti, nes pats vienas visko tikrai nepadarysiu dėl laiko trūkumo. Tai jei susidomėjai ir turi bent kokių įgūdžių, kurie manai padėtų, tai parašyk savo motivacinį laišką man į skype: robke.p


 


D.U.K


 


Kaip tu viską tai sugebėsi padaryti?


 


Paprastai, naudosime savo kurtus įskiepius ir resursų paketus.


 


Ar serveris bus Lietuvos rinkai?


 


Ne, jis bus užsienio, bet tikėtis kalbos pasirinkimo galima.


 


Ar serveris bus tik legalams?


 


Visiškai taip.


 


Ar tai dar vienas projektas, kuris pas tave žlugs?


 


Nemanau, nes tikiuosi iš jo didelio proveržio, kadangi dirbdamas gavau didelių pamokų verslo plėtojime ir šiaip daug pažinčių turiu su užsienio rinka, tai manau turėtų serveris išsilaikyti bent metus, o toliau žiūrėsim.


 


P.S.


 


Temą kūriau ant greičio tai nereik man čia įvairių "grammar nazi" ar prisikabinimų prie smulkmenų.


Redaguota , nario TerZer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuri užsienio rinkai, legalams. Sakykim Lietuva atkrito, ir klausi lietuvių ar žaistų, abejoju ar projektas išvis startuos, nes labai greitai mėgsti nuleisti rankas, ir jeigu viską taip "ant greičio" kursi nemanau ar kažkas pavyks. This is my opinion.

Lietuva neatriko, dauguma turi tuos legalus už 4 eur ir žaidžia sau ramiai. Nenuleidžiu ranku greitai, kai viską darau iš noro. Ant greičio nieks nesakė jog darysiu. Aš stengsiuosi kuo kokybiškiau jį sukurti, o ne ant greičio. O dėl starto tai bent tas turėtų būti. Ar tai bus po 1 ar net po 6 mėnesių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki žmogėnai,

šiandien noriu jums pristatyti man pasiūlytą sukurti projektą.

Kadangi baigėsi mano darbas (beveik) ir atsirado laiko, kaip ir lėšų.

Tai noriu sukurti šiokį tokį neregėtą projektėlį.

Jo esmė bus evoliucionuoti iki aukščiausios pakopos t.y. kosmoso.

Viskas prasidės nuo to jog galima bus pasigaminti pačius paprasčiausius daiktus tokius kaip:

deglas, mediniai įrankiai ir t.t.

Be abejo kylant į aukštesnį lygmenį atrakinami nauji receptai ir sugebėjimai, taip pat reiks

apsispręsti kokie sugebėjimai bus reikalingi tau pagal situacija.

Galiausiai pasiekus kosmosą prasidės įvairūs galaktiniai karai su skraidančiais aparatais.

Daugiau platinti idėjos nesinori, kad nebūtų tų, kas užsimanys kopijuoti.

 

Esu perskaitęs tiek daug serverių aprašymų, kuriuose pasakojama viskas taip atrodytų naujoviškai, tačiau rezultatas vienas ir tas pats... Spėju viskas kuriama maždaug taip: bus pirma zona/pasaulis/"spawnas" kaip visas iš akmens ale "akmens amžius" kuriame žaidėjai pasikasinės tol kol galės parašyt tipišką "rankup" ir atsidaryt tipišką sekantį "warp". Galiausiai pasiekę tą aukščiausią lygį paprasčiausiai pradėsit žaist kaip tipiškame "factions" serveryje tik spalvotame pasaulyje. Nėra jokio įkvėpimo, jokios istorijos...

 

p.s idėja jau matyta

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsienio rinkoje pilna milžinų, kuriuose žaidžia tūkstančiai žaidėjų vienu metu. Lietuvoje konkuruoti tarp kitų lietuviškų serveriūkščių lengva, o tu nori konkuruoti su viso pasaulio milžinais? Mano pastebėjimai: minecrafte kosmoso nėra, dėl to kad ir kokius tu pluginų kūrimo skillus turi kosmoso minecraftui tu nesukursi, aišku galima kažka pridirbti kad būtų bent kiek panašu, bet čia tas pats kas bandyt minecrafte žaisti cs. Su tokia idėja neverta eiti į užsienio rinką netgi jeigu tu mąstai kad verta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsienio rinkoje pilna milžinų, kuriuose žaidžia tūkstančiai žaidėjų vienu metu. Lietuvoje konkuruoti tarp kitų lietuviškų serveriūkščių lengva, o tu nori konkuruoti su viso pasaulio milžinais? Mano pastebėjimai: minecrafte kosmoso nėra, dėl to kad ir kokius tu pluginų kūrimo skillus turi kosmoso minecraftui tu nesukursi, aišku galima kažka pridirbti kad būtų bent kiek panašu, bet čia tas pats kas bandyt minecrafte žaisti cs. Su tokia idėja neverta eiti į užsienio rinką netgi jeigu tu mąstai kad verta. 

Visų pirmą galima pasijuokti iš to kad paprasti šūdserveriai kurių pilną ir Lietuvoje surenka po 70 žaidėjų ir laikosi gana ilgai. O juose nėra nieko daugiau tik koks factions essentials worldguardas permission rankup ir chestshop. Tiesa http://www.ubermc.net/mine-strike/ va tau cs serveris minecrafte. Kitą kartą prašau pasidomėk prieš rašydamas pievas.

Jeigu sugebėsi visą ką tu ten parašei įgyvendinti tai gal ir prisijungs porą žaidėjų per dieną.

Kodėl tik porą ? Galbūt norėtum argumentuoti ?

Esu perskaitęs tiek daug serverių aprašymų, kuriuose pasakojama viskas taip atrodytų naujoviškai, tačiau rezultatas vienas ir tas pats... Spėju viskas kuriama maždaug taip: bus pirma zona/pasaulis/"spawnas" kaip visas iš akmens ale "akmens amžius" kuriame žaidėjai pasikasinės tol kol galės parašyt tipišką "rankup" ir atsidaryt tipišką sekantį "warp". Galiausiai pasiekę tą aukščiausią lygį paprasčiausiai pradėsit žaist kaip tipiškame "factions" serverį tik spalvotame pasaulyje. Nėra jokio įkvėpimo, jokios istorijos...

 

p.s idėja jau matyta

Manau žinai kaip baigėsi bandymas kurti istoriją. Tiesa kaip tu gali teisti serveryje kuriame nesi buvęs ? Kai pateiksi savo pabaigtą produktą o ne darbą in progress paskutinius kelis metus tuomet kritikuok. Tiesa bus storyline tačiau jis bus minimalus. Ir mes turime žymiai didesnių planų kurių deja negaliu atskleisti nes deja lietuviai kuriems trūksta savi vertės vaizduotės sugebėjimų bei talento tik ir laukia progos nukopijuoti kažkieno kito idėja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tai dar vienas projektas, kuris pas tave žlugs?

 

Nemanau, nes tikiuosi iš jo didelio proveržio, kadangi dirbdamas gavau didelių pamokų verslo plėtojime ir šiaip daug pažinčių turiu su užsienio rinka, tai manau turėtų serveris išsilaikyti bent metus, o toliau žiūrėsim.

 

 

 

 

Temą kūriau ant greičio tai nereik man čia įvairių "grammar nazi" ar prisikabinimų prie smulkmenų.

 

Vienas iš svarbiausių verslo aspektų yra įspūdis. Perfrazavus tavo žodžius, tu tiesiog sakai - "man p* ant įvaizdžio"... "Didelės verslo pamokos"...

 

O sprendžiant iš to, kaip baisiai slepiat tą savo idėją ir tai pabrėžiat, akivaizdu, jog arba esat praktiškai nesusidūrę su programavimu ir nežinot kaip sunku įgyvendint kažką didelio ir kokybiško, arba jūsų ta idėja tiesiog yra labai mažai ir tokia "unikali", jog kiekvieno šūdservio savininkas, be jokių skill'ų, tik užsinorėjęs ją gali nukopijuoti.

 

O šiaip tai viskas skamba gražiai ir įdomiai... Tik kai sakė Alter, bala žino kas iš to išeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš svarbiausių verslo aspektų yra įspūdis. Perfrazavus tavo žodžius, tu tiesiog sakai - "man p* ant įvaizdžio"... "Didelės verslo pamokos"...

 

O sprendžiant iš to, kaip baisiai slepiat tą savo idėją ir tai pabrėžiat, akivaizdu, jog arba esat praktiškai nesusidūrę su programavimu ir nežinot kaip sunku įgyvendint kažką didelio ir kokybiško, arba jūsų ta idėja tiesiog yra labai mažai ir tokia "unikali", jog kiekvieno šūdservio savininkas, be jokių skill'ų, tik užsinorėjęs ją gali nukopijuoti.

 

O šiaip tai viskas skamba gražiai ir įdomiai... Tik kai sakė Alter, bala žino kas iš to išeis.

Taip įspūdis yra svarbus tuomet kai tu pateiki savo projektą rinkai. Mes neieškome lietuviu žaidėjų mes norime tik komandos iš lietuvos todėl ir parašyta bendrai. Ir tikrai esam susidūrę su sunkiu programavimu. Ir ne, kiekvieno šūdserverio savininkas negali kopijuoti bet ne pirmas kartas kai koks šūdserverio savininkas sumoka programuotojui kad nukopijuotu idėja. Tiesa jūs kalbate apie tokius dalykus tarsi patys esate sukūrę kažką įspūdingesnio ar geresnio. Kai parodysit ką mokat tuomet ir galėsim rimčiau pašnekėti nes rimtai ateina žmogus kuris pats šūdo išmano ir kitiem aiškina neturiu omenyje būtent tavęs nežinau galbūt kažką išmanai bet sunku pasakyti kai nėra jokio rezultato iš tavo pusės.

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip įspūdis yra svarbus tuomet kai tu pateiki savo projektą rinkai. Mes neieškome lietuviu žaidėjų mes norime tik komandos iš lietuvos todėl ir parašyta bendrai. Ir tikrai esam susidūrę su sunkiu programavimu. Ir ne, kiekvieno šūdserverio savininkas negali kopijuoti bet ne pirmas kartas kai koks šūdserverio savininkas sumoka programuotojui kad nukopijuotu idėja. Tiesa jūs kalbate apie tokius dalykus tarsi patys esate sukūrę kažką įspūdingesnio ar geresnio. Kai parodysit ką mokat tuomet ir galėsim rimčiau pašnekėti nes rimtai ateina žmogus kuris pats šūdo išmano ir kitiem aiškina neturiu omenyje būtent tavęs nežinau galbūt kažką išmanai bet sunku pasakyti kai nėra jokio rezultato iš tavo pusės.

Kaip tai įspūdis nesvarbu? Parodyk man bent vieną beprotį, kuris norėtų prisidėti prie projekto palikusio jam blogą įspūdį... "Didelės verslo pamokos"... Tai pat, temoje pilnai neišdėstyta idėja, visiškai neminimas darbas kurį reikia atlikti, absoliučiai neužsimenama apie dabartinę komandą, progresą, biudžėtą, bei atlyginimus. Ar tai bent jus pačius sudomintų? Ar laikytumėt tokį "skelbimą" profesionaliai atliktu darbu?

 

Išmokit priimti kritiką. Neprivaloma nuveikti kažko milžiniško, jog galėtum pastebėti klaidas kitų atliekamame darbe. Ypač turint galvoje, jog iš jūsų pusės irgi jokių rezultatų nesimato, yra ganėtinai kvaila matyti tokį "atsikirtinėjimą". O ir tokia "už visus kietesnė" komanda, kuri su niekuo nesiskaito, neatrodo labai jau patrauklei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tai įspūdis nesvarbu? Parodyk man bent vieną beprotį, kuris norėtų prisidėti prie projekto palikusio jam blogą įspūdį... "Didelės verslo pamokos"... Tai pat, temoje pilnai neišdėstyta idėja, visiškai neminimas darbas kurį reikia atlikti, absoliučiai neužsimenama apie dabartinę komandą, progresą, biudžėtą, bei atlyginimus. Ar tai bent jus pačius sudomintų? Ar laikytumėt tokį "skelbimą" profesionaliai atliktu darbu?

 

Išmokit priimti kritiką. Neprivaloma nuveikti kažko milžiniško, jog galėtum pastebėti klaidas kitų atliekamame darbe. Ypač turint galvoje, jog iš jūsų pusės irgi jokių rezultatų nesimato, yra ganėtinai kvaila matyti tokį "atsikirtinėjimą". O ir tokia "už visus kietesnė" komanda, kuri su niekuo nesiskaito, neatrodo labai jau patrauklei.

visų pirmą papildomos informacijos nėra pateikta todėl nes yra pateikti kontaktiniai duomenys kuriais parašius galima gauti detalią informaciją. Jeigu dar šito nesupratai minecraft bendruomene sudaro vaikai ir dalis rimtesnių 17/20 metų žmonių rimtesni žmonės daro savo projektus tokių mes ieškome anglijos rinkoje nes kaip minėjau dauguma lietuvių tik ir ieško kaip kažką apgauti ar sumenkinti. Vietoj to kad eitu kažką kurtį patys sėdi ir tik liežuviu mala tai nėra atsikirtinėjimas mes nesame kažkokie ten genijai tiesiog turime idėja turime resursus ir paklausiame ar kam nors patinka idėja, jeigu nepatinka niekas neverčia skaityti ar rašyti. Tiesa sakai kritika tai nėra serverio kritika tai labiau kabinėjimasis prie posto nes tu neturi ką geresnio veikti ar nesugalvoji nieko geresnio tik kabinėtis prie vaiko/paauglio parašyto posto kuris tiesiog daro projektus norėdamas išmokti programavimo ir galbūt užsidirbti kelis € tai bedarydamas viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visų pirmą papildomos informacijos nėra pateikta todėl nes yra pateikti kontaktiniai duomenys kuriais parašius galima gauti detalią informaciją. Jeigu dar šito nesupratai minecraft bendruomene sudaro vaikai ir dalis rimtesnių 17/20 metų žmonių rimtesni žmonės daro savo projektus tokių mes ieškome anglijos rinkoje nes kaip minėjau dauguma lietuvių tik ir ieško kaip kažką apgauti ar sumenkinti. Vietoj to kad eitu kažką kurtį patys sėdi ir tik liežuviu mala tai nėra atsikirtinėjimas mes nesame kažkokie ten genijai tiesiog turime idėja turime resursus ir paklausiame ar kam nors patinka idėja, jeigu nepatinka niekas neverčia skaityti ar rašyti. Tiesa sakai kritika tai nėra serverio kritika tai labiau kabinėjimasis prie posto nes tu neturi ką geresnio veikti ar nesugalvoji nieko geresnio tik kabinėtis prie vaiko/paauglio parašyto posto kuris tiesiog daro projektus norėdamas išmokti programavimo ir galbūt užsidirbti kelis € tai bedarydamas viskas.

Jėzau, žmogau, raminkis, jei elementarus jūsų veiksmų apibendrinimas tave taip trigerina, tai tave užsienio rinkoj dar labiau "dūhins". Nieks nemėgsta pasikėlusių kekšių.

 

P.S.

Tau 18. Kodėl tu save laikai vaiku?

Iš kur tai ištraukei? :funny: Aš dirbau tai ir tiesiog man papasakojo daug apie verslą ir kaip jį plėtoti.

 

gavau didelių pamokų verslo plėtojime

 

*facepalm*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau žinai kaip baigėsi bandymas kurti istoriją. Tiesa kaip tu gali teisti serveryje kuriame nesi buvęs ? Kai pateiksi savo pabaigtą produktą o ne darbą in progress paskutinius kelis metus tuomet kritikuok. Tiesa bus storyline tačiau jis bus minimalus. Ir mes turime žymiai didesnių planų kurių deja negaliu atskleisti nes deja lietuviai kuriems trūksta savi vertės vaizduotės sugebėjimų bei talento tik ir laukia progos nukopijuoti kažkieno kito idėja. 

Žodelis "spėju" nereiškia, kad teisiu serverį. Tiesiog spėlioju ir laukiu atsakymo kiek pataikiau. Po paskutinio tavo sakinio pasidarė gan aišku.

 

Man visad patiko, kai žmonės staiga nukreipia temą visiškai į priešinga puse pačiu netinkamiausiu laiku ir netinkamiausioje vietoje. Kalbant apie mano projektus - daug dirbu už ekrano ribų, dėl to laisvo laiko turiu minimaliai ir ateityje jo tik mažės. Negaliu nei užsiimti kažkokio projekto kūrimu, o net sukūrus visiškai neturėsiu kada projekto prižiūrėti.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jėzau, žmogau, raminkis, jei elementarus jūsų veiksmų apibendrinimas tave taip trigerina, tai tave užsienio rinkoj dar labiau "dūhins". Nieks nemėgsta pasikėlusių kekšių.

 

P.S.

Tau 18. Kodėl tu save laikai vaiku?

 

*facepalm*

Kalbėjau apie TerZer. Viskas okey kritika nėra blogai ir aš netrigerintas tiesiog nepatinka kai žmonės kabinėjasi visas okey dėkui už kritiką, tiesiog norėtusi kad kritikuotum ne postą bet pačia idėja nes mes tik ją tik pateikiame vertinimui.

Žodelis "spėju" nereiškia, kad teisiu serverį. Tiesiog spėlioju ir laukiu atsakymo kiek pataikiau. Po paskutinio tavo sakinio pasidarė gan aišku.

 

Man visad patiko, kai žmonės staiga nukreipia temą visiškai į priešinga puse pačiu netinkamiausiu laiku ir netinkamiausioje vietoje. Kalbant apie mano projektus - daug dirbu už ekrano ribų, dėl to laisvo laiko turiu minimaliai ir ateityje jo tik mažės. Negaliu nei užsiimti kažkokio projekto kūrimu, o net sukūrus visiškai neturėsiu kada projekto prižiūrėti.

Aš suprantu kad neturi laiko bet žinai prieš teisdamas ar spėdamas palauk truputi nes tokie postai skleidžia gandus ir dar nervina kūrėjus nes jie tikrai įdeda laiko darbo o ateina kažkoks žmogelis ir maždaug sako eikit velniop čia jūsų idėja nepavyks ji nuvalkiota ir apskritai š čia galvojat. tu tai ir parašei tik kitokiais žodžiais kai matysi pabaigta produktą kritikuok kiek nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai taip, svajonės, kurias, manau, įstengsime įgyvendinti :)

keptas viščiukas simbolizuoja tai, kad tai nebus įgyvendinta, na aišku galiu ir klysti, bet abejoju ar jūs jį padarysit neblogą, t.y kad bus daugiau nei pora šūdinų sistemų ir skirtingi worldai kaip Alter ir minėjo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą galima pasijuokti iš to kad paprasti šūdserveriai kurių pilną ir Lietuvoje surenka po 70 žaidėjų ir laikosi gana ilgai. O juose nėra nieko daugiau tik koks factions essentials worldguardas permission rankup ir chestshop. Tiesa http://www.ubermc.net/mine-strike/ va tau cs serveris minecrafte. Kitą kartą prašau pasidomėk prieš rašydamas pievas.

 

Tu gali juoktis iš tų 70 žaidėjų rekordo, o aš skaitau kad čia normalu nes lietuviai , o įpatingai jaunesni neturi premium paskyrų ir neturi pasirinkimo, nes daugumoje visi serveriai,  kurie tikrai verti dėmesio yra premium. Aš sakiau kad cs neimanoma žaisti minecrafte? Paskaityk dar kartą mano ankstesnį komentarą ir pabandyk suprast kas ten parašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...