Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Labas, gal galite pasiūlyti geriausią išmaniojo telefono variantą iki 200 eurų? Būtų gerai, kad suma nebūtų viršyta. Telefonas bus skirtas kasdienam naudojimui kaip naršymas, kamera, messengeris, paprasti žaidimukai (GTA visokių lošt nesiruošiu) ir t.t. Ačiū, bet Samsung galit net nesiūlyti, jau užteko jų lagų ir panašiai.  :) Norėčiau, kad būtų didelis ekranas, bent 5 coliai, greitas veikimas, daug vidinės atminties ir normali, gera kamera. Iš skelbimų nepirksiu. Ačiū :)

Redaguota , nario 奥迪是爱

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Blackberry z30 , naudojau tikrai puikus telefonas. Beabejo daug kas nesutiks, nes visi galvoja siais laikais kad blackberry silpniausi telefonai, but oh well. 

Norėčiau android telefono, bet ačiū už pasiūlymą. 

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

rekomenduočiau šita -  https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/sony/xperia-m4-aqua, draugelis turi tai tikrai puikus telefonas kasdieniam naudojimui, negalina ir nesamonių su juo nėra :D tik tiek kad senas leidinys tai man atrodo nebeatnaujins jo.

 

jei 40e dasimestum tai išeitu ir šitas https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/sony/xperia-e5

 

iki 200 rekomenduočiau tik sony telefonus, pasiemęs kokį samsung gailėsies na galbūt dar LG neblogas variantas būtų, bet pasilieku prie sony leidinių :)

rekomenduočiau šita -  https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/sony/xperia-m4-aqua, draugelis turi tai tikrai puikus telefonas kasdieniam naudojimui, negalina ir nesamonių su juo nėra :D tik tiek kad senas leidinys tai man atrodo nebeatnaujins jo.

Šitas neblogas variantas, pats turiu Sony Xperia M5, tai tikrai liuks daiktas, ir kamera gera, 21 MP

Gavęs -REP, gausi 3x daugiau ;)

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Kuom jis tau nepatvarus? Neblogas variantas yra, o jeigu mesi į žemą specialei, tai aišku, kad bus nepatvarus... Atsparus vandieniui ir dulkėms, kam dar reikia? Metimui iš 12 aukšto? 

 

Greit nebereikės ir pirkt profesionalių kamerų. Tų veidrodinių ir pnš. Sony nusiperki ir laimingas.

Jo, tėvai nusipirko ElektroMarke kamerą, berots 230 eurų suplojo, kaip nusipirkau šitą telefoną, sakau nebereikės kameros, telefonas 2x geriau filmuoja :D

Gavęs -REP, gausi 3x daugiau ;)

Kuom jis tau nepatvarus? Neblogas variantas yra, o jeigu mesi į žemą specialei, tai aišku, kad bus nepatvarus... Atsparus vandieniui ir dulkėms, kam dar reikia? Metimui iš 12 aukšto? 

 

Jo, tėvai nusipirko ElektroMarke kamerą, berots 230 eurų suplojo, kaip nusipirkau šitą telefoną, sakau nebereikės kameros, telefonas 2x geriau filmuoja :D

z3 nuo 3cm skylo ir touchscreen daugiau neberegavo.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Aš pvz nusipirkau grudintą stiklą, tiek ant ekrano, tiek ant dangtelio, tad nebijau jeigu netyčią išgriūtu.. Bėja Z3 senokas telefonas, viskas tobulėja

Jis krito man ant šono, grūdintas stiklas net nebūtų padėjas... O ir prie ko čia senokas? Tai vis vien flagship'as o ne budget telefonas...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Dėkui už pasiūlymą, pasidomėsiu.

 

rekomenduočiau šita -  https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/sony/xperia-m4-aqua, draugelis turi tai tikrai puikus telefonas kasdieniam naudojimui, negalina ir nesamonių su juo nėra :D tik tiek kad senas leidinys tai man atrodo nebeatnaujins jo.

 

jei 40e dasimestum tai išeitu ir šitas https://www.omnitel.lt/privatiems/telefonai/sony/xperia-e5

 

iki 200 rekomenduočiau tik sony telefonus, pasiemęs kokį samsung gailėsies na galbūt dar LG neblogas variantas būtų, bet pasilieku prie sony leidinių :)

 

Yra kur ir be akcijos jis kainuoja 195, dėkui už pasiūlymą. :)

Dėja, tik iš Lietuvos, bet dėkui, gal rasiu kokioj lietuviškoj. :D

Redaguota , nario 奥迪是爱

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Dėkui už pasiūlymą, pasidomėsiu.

 

 

Yra kur ir be akcijos jis kainuoja 195, dėkui už pasiūlymą. :)

Dėja, tik iš Lietuvos, bet dėkui, gal rasiu kokioj lietuviškoj. :D

Šita gali pirkt tuomet http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/xiaomi_redmi_3_dual_gold_engru

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Pirk kokį nors kinieti - MEIZU arba Xiaomi, yra ir el.parduotuvėse ir skelbimuose. :)

Žinau, kad yra užsitarnavę jie savo vardą, bet kažkaip vistiek nelabai noriu kiniečio. :/

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Žinau, kad yra užsitarnavę jie savo vardą, bet kažkaip vistiek nelabai noriu kiniečio. :/

Tai kad net tie patys iPhone yra surinkti kinijoje? O ir Xiaomi, Meizu ne tik mūsų šalyje užsitarnave vardą bet ir kitur, nueik vien į jų forumą kiek tu ten pamatysi narių ir į xda-developers.com kiek žmonių ten developina įvairius ROM ir panašiai. Netgi pati Xiaomi kompanija savo ROM dalina ir kitiems telefonams.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...