Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Gyvenime nepirkčiau telefono/el. prekių iš aliexpress/ebay ar panašiai, didelė galimybė, kad tas daiktas bus:

  • brokuotas;
  • klonas;
  • arba tau jo iš viso neatsiųs.

VISADA PIRK TIK LIETUVIŲ PARDUOTUVĖSE ARBA RANKA IŠ RANKOS. Na, o aš tau pasiūlyčiau iš žmogaus pasiimti iPhone 5/c/s. Puikus telefonas, tik maža bėdelė - mažas ekranas. Sėkmės! :)

Didžiausia nesamonė kokią esu girdėjas. TELEFONAS kad ir bus brokuotas siunti nuotraukas ir atsiunčia pinigus arba kita prekę. Kiek siunčiausi daiktų t.y dj apšvietimą, prožektorių, žaidimus, telefono ekraną. NIEKAS Nebuvo brokuota. Jei tau jo neatsiunčia yra 2 mėnesių garantija money refund. KLONAS tikrai nebus nes yra visoki kodai ir t.t Ir tu čia žmogaus neklaidink nes iš to aliex expres perka manau labai daug žmonių

 

 

+ danar užsisakinėja keletą prekių t.y led lempučių ir prožektorių nešiotis. Ir viską matau kiekvieną dieną jie kitoje vietoje ar vis kitos būsenos atnaujinimas :).

Redaguota , nario Levas

4d2358993a445061877df462d0ccbb93782.jpg

Gyvenime nepirkčiau telefono/el. prekių iš aliexpress/ebay ar panašiai, didelė galimybė, kad tas daiktas bus:

  • brokuotas;
  • klonas;
  • arba tau jo iš viso neatsiųs.

VISADA PIRK TIK LIETUVIŲ PARDUOTUVĖSE ARBA RANKA IŠ RANKOS. Na, o aš tau pasiūlyčiau iš žmogaus pasiimti iPhone 5/c/s. Puikus telefonas, tik maža bėdelė - mažas ekranas. Sėkmės! :)

Niekada nepirk iPhone iš žmogaus, ypač LIETUVIO! Jeigu nieko nežinai apie iPhone telefonus. :D

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Gyvenime nepirkčiau telefono/el. prekių iš aliexpress/ebay ar panašiai, didelė galimybė, kad tas daiktas bus:

  • brokuotas;
  • klonas;
  • arba tau jo iš viso neatsiųs.

VISADA PIRK TIK LIETUVIŲ PARDUOTUVĖSE ARBA RANKA IŠ RANKOS. Na, o aš tau pasiūlyčiau iš žmogaus pasiimti iPhone 5/c/s. Puikus telefonas, tik maža bėdelė - mažas ekranas. Sėkmės! :)

5/5c abejočiau jau 2016 metų pabaigoj. 5s dar dar bet jo naujo kaina dar apie 300 eurų?

Niekada nepirk iPhone iš žmogaus, ypač LIETUVIO! Jeigu nieko nežinai apie iPhone telefonus. :D

Na aš turiu iPhone iš rankų ir veikia normaliai, aišku ne iš lietuvio. :D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/lg_h791_nexus_5x_16gb_lte_carbon

Žinau, jog viršija nemažai biudžetą, bet nexus'ai, manau dabar viena patvariausių telefonų serijų - aliuminis, kamera kaip už tokią kainą tikrai gera, procesorius, ramų nemažai, naujausi androidai, o jie dar ir originalūs, ne taip, kaip samsungai ar kiti prikiša savų briedų ir strikt pradėda po metų-dviejų.

5ee310423fd782e129e20c1a4337076c593.png

GIGABYTE GTX1060 6GB / i5 6500 / ASUS H110M-K / 8GB 2400Mhz / 240GB SSD / 1TB HDD

 

 

5/5c abejočiau jau 2016 metų pabaigoj. 5s dar dar bet jo naujo kaina dar apie 300 eurų?

Na aš turiu iPhone iš rankų ir veikia normaliai, aišku ne iš lietuvio. :D

 

Dėl to ir parašiau iš LIETUVIO! Tavo pranešimas neturi prasmės. :D

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Dėl to ir parašiau iš LIETUVIO! Tavo pranešimas neturi prasmės. :D

Bet tu prirašiai "ypač" reiškia tas sakinys galioja ne tik lietuviam :D

http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/lg_h791_nexus_5x_16gb_lte_carbon

Žinau, jog viršija nemažai biudžetą, bet nexus'ai, manau dabar viena patvariausių telefonų serijų - aliuminis, kamera kaip už tokią kainą tikrai gera, procesorius, ramų nemažai, naujausi androidai, o jie dar ir originalūs, ne taip, kaip samsungai ar kiti prikiša savų briedų ir strikt pradėda po metų-dviejų.

Patvariausi? 6P vaikas netgi manau sulankstytu...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Kad tavo tas z3 suskilo, tai nereiškia, kad visi Sony modeliai yra tokie.. :)

Teko girdėti kam ir Z2 lengvai suskylo... Jeigu jau flagship modeliai tokie tai ką kalbėt apie budget?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...