Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

(!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Na ką prisijunges prie šio serverio iškart gavau Administratoriu , bet kam gi tas administratorius tokiame serveryje , mano įvertinimas dar tokio prasto serverio nesu mates , savininkas daugiau šneka negu daro , visiška betvarkė tiek forume tiek žaidime , DPKT ir kiti prižiurėtojai išrinkti tokie graudus [išsireikščiau kitaip bet taip yra] tiesiog Direktoriu atrankos parašo Win [V_P] kur analizės ir pnš neikiek nesistengiat dėl projekto , pamato aktyvu žmogu forume uždeda visas privilegijas viska , na tiesiog labai nusivyliau projektu , daviau tikrai daug įdėju savininkas nori sedėt lievam serverije ir neikiek nesistengia dėl to .. Išvada tokia kad geriau likt prie mūsų senūjų serveriu [patis žinot apie ką aš] ir negaišint savo laiko dėl serverio kuris užsidarys max po 1 mėn ... Žodžiu labai prastai chebryte .

 

GM vogtas , sako savininkas viska mapinam bandom pakeist , žiuriu keliat map darbus ir tai vogtus ir mastot kažka pakeist irgi -

Sistemos išvis be ryšio , viena sistema papildėt ir tai nuo sargo pavoget įdėja su banglentėm , pasiemė padarė į paprastas dėžes bet principas tai išlieka tas pats galva manau reiktu tikrai mastyt , žmonių taip niekad nepritrauksi ir šiais laikais kai atidaryti tokie milžiniški kiti projektai , pinigo tikrai neuždirbsi , kaip visi suprantam tai samp serveriai tam ir yra skirti , bent mano nuomone ..

 

red-x22.png

Redaguota , nario Draw'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia bandai irodyt? :D Aš su tavim vapšie nebendravau, administratoriaus tu negavai, ką tu svaigsti :D, gauna naujokai vip'ą savaitei, ir taip tik su /tpm ir pasigydyti komandom.Serverio atnaujinimus darau kiekvieną dieną, vakar vyko event'ų vakaras kur visiems patiko, nieks nesiskūndė, DP išrenka laimėtoją, ir vėliau parašo analizę, jei tu toks kaušas esi aš tau neturiu žodžių, tu ateini ir čia kažką bandai pastūmt? :D Ir dar bandai sakyt kad aš nesistengiu :D nors visas dienas praleidžiu prie serverio, jo kurimosi ir plėtimosi. Kažkoks įdomus esi žmogus... Įdomu kiek turi patirties samp'e nes matau čia atėjęs vapšie neitemą kalbi, o gal rimtai negavai kokio admin kurio prašinėjai? Todėl čia atėjęs bandai tik pastūmt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuo tau blogas forumas, čia samp serveris o ne forumas kaip sg ar pnš :D Mes nedarom tobulai tobulo forumu, mūms užtenka ir tokio :) O mes gyvuosim ilgai :)

Na tarkim palygink savo forumo dizainą ir sarg'o dizainą... Be to iš tavo reakcijų į komentarus matosi, jog esi žmogus, kuris labai nemėgsta kritikos, tad su tokiu nusiteikimu tikrai nieko nepasieksi. :) Reikia mokėti priimti kritika ir iš žmonių patarimu daryti išvadas, kurios padeda projektui ir projekto išvaizdai tapti kokybiškesne. O forumas patikėk šiais laikais dažnai turi netgi daugiau reikšmės, nei pats serveris, bent jau aš iš savo patirties pasakyt tiek galiu. Na taip anksčiau buvo laikai, kai tas forumas buvo kaip papildomas dalykas, o dabar žinok ir forumas yra tikrai svarbus dalykas žaidėjų bendruomenėms. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šito projekto geras aktyvumas patinka žaidėjams ir žaidžia, taip greitai jie neužsidarys.O ka galiu dėl atnaujinimu pasakyti stengiasi sukurti kažka kelia video į sg ir sudomina žaidėja.

Na ką prisijunges prie šio serverio iškart gavau Administratoriu , bet kam gi tas administratorius tokiame serveryje , mano įvertinimas dar tokio prasto serverio nesu mates , savininkas daugiau šneka negu daro , visiška betvarkė tiek forume tiek žaidime , DPKT ir kiti prižiurėtojai išrinkti tokie graudus [išsireikščiau kitaip bet taip yra] tiesiog Direktoriu atrankos parašo Win [V_P] kur analizės ir pnš neikiek nesistengiat dėl projekto , pamato aktyvu žmogu forume uždeda visas privilegijas viska , na tiesiog labai nusivyliau projektu , daviau tikrai daug įdėju savininkas nori sedėt lievam serverije ir neikiek nesistengia dėl to .. Išvada tokia kad geriau likt prie mūsų senūjų serveriu [patis žinot apie ką aš] ir negaišint savo laiko dėl serverio kuris užsidarys max po 1 mėn ... Žodžiu labai prastai chebryte .

GM vogtas , sako savininkas viska mapinam bandom pakeist , žiuriu keliat map darbus ir tai vogtus ir mastot kažka pakeist irgi -

Sistemos išvis be ryšio , viena sistema papildėt ir tai nuo sargo pavoget įdėja su banglentėm , pasiemė padarė į paprastas dėžes bet principas tai išlieka tas pats galva manau reiktu tikrai mastyt , žmonių taip niekad nepritrauksi ir šiais laikais kai atidaryti tokie milžiniški kiti projektai , pinigo tikrai neuždirbsi , kaip visi suprantam tai samp serveriai tam ir yra skirti , bent mano nuomone ..

red-x22.png

Šito projekto geras aktyvumas patinka žaidėjams ir žaidžia, taip greitai jie neužsidarys.O ka galiu dėl atnaujinimu pasakyti stengiasi sukurti kažka kelia video į sg ir sudomina žaidėja.Ir čia nereikia blogu neigiamu nuomonės apie kitus klausyti, turi savo galva galvok ir viskas bus įgyvendinta, sekmės. Redaguota , nario #TMapping
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Trinu komentarus? :D Pats bandai žaidėjųs išvyt, žmogus gavo per atrankas administratorių, pabuvo vieną dieną, dvi dienas buvo neaktyvus, nieko nepranešė, ėmė pašalinom ir viskas. Dabar žmogus graudinasi ir bando pakent :) Gerai pašol von neįdomus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Trinu komentarus? :D Pats bandai žaidėjųs išvyt, žmogus gavo per atrankas administratorių, pabuvo vieną dieną, dvi dienas buvo neaktyvus, nieko nepranešė, ėmė pašalinom ir viskas. Dabar žmogus graudinasi ir bando pakent :) Gerai pašol von neįdomus :)

 

Tai prieš tai sakei kad išvis su manim nebendravai ir admino aš neturėjau dabar jau kita gaidelė žodžiu ploviais ploviais ir paslydai , nelankiau serverio nes esat žluges reikalas ir tik dabar radau laiko parašyt atsiliepima , galvoji man gaila admino tokiam lievam serveri , nebejuokink , greičiau užsidarytumėt tik to galiu jums palinkėti , kopijuoti GM niekad negyvavo ir negyvuos išimtis vienam serveriu kuri visi žino , kuris turi kopijuota ir laikosi manau vienintelis toks a.k.a Bumer**

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka tu nusišneki žmogau :D Gavai admin'ą tai buvo kaip šunelis, tiesiog praradai dabar ir jau verki kaip mažas vaikas, eik savo keliu. :)

 

Nebejuokink tu visų žmonių šunelis tokiam serverį pasiemiau prieš starta , pamačiau vogta GM iškart po vienos dienos pabėgau , ir susidariau iškart nuomone apie tokius serverius kurie žlunga po 1 mėn , galim sporėt kad po 1 mėn gal ir neužsidarysit bet pas jum žais max 5 žmonės per rekorda 27 žmones surinko ir tai su SANBOXAIS visi pajunge , bandot ten kažkur lyst reklamuotis neikam tokie serveriai neidomus supraskit , privilegijas dalinat kekvienam atėjusiem ka ir begalima šnekėt apie tvarką serverije ... apie foruma išvis patyliu , šeis laikais sampe forumas yra stipriausias variklis be jo išvis nieko nebūtų , bet pas jus nėra tvarkos nei ten nei ten , surinko į DPKT ir prižiurėtojus pirmus atėjusius į serveri , nei patirties nieko nei temu savo nemoka sukurt viskas nukopijuota ... Pasistenksiu kad pas jus žmonės nesikaptu arba tik ateitu taip paerzint jus , botas paleistas ;) Sekmės jums ir iki užsidarimo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per atidarymą pasiekėm 29, visi realus žaidėjai, mes netokie kaip tu :) Kiekvienam dalina iš 20 online 3 su privilegijom jei be vip.ir taip dar su manim kartu, išrinkom pagal anketas prižiurėtojas, bendravom skype, tu nesuprantu ką bandai čia irodyt. Vat sakau verškleni ir bandai kažką irodyt, žinok nieko tu mum nepadarysi ir mes taip gyvuojam jau 1.5mėn :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...