Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

(!)SF-CITY.LT ---> southVillages.lt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

16 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Visų pirma čia ne gaidynas, kaip suprantu tu gaidyno rajone gyveni. Ne man kurti projektą? tu vpš basas sėdi ir man bandai kažką aiškinti. Apie bendravimą, sakai nemoku bendraut, bendrauju su dauguma žaidėjų, su tokiais žaidėjais kurie stumia ant mano projektų tai tik galiu parodyti duris, tai ką tu čia bandai parodyti cituodamas žodžius kuriuos rašiau žmogui kuris turi pas mus pareigas ir stumia kažką ant projekto. Karoč siūlau tau žiurėtis savo gyvenimą, nes matau esi tas tipo teisėjas už ekrano.

Man gyvenimo ziuret? As toki turiu, na o tu susirask toki :lol: Parasei zaidejui su pareigom kuris stumia??? Jis tik pasake jog praeita diena daugiau zaideju online buvo...

Sakai duris parodyt gali? Kokias duris? Gal pas psichologa apsilankyk.

As basas? Bleet, vaikeli, kai nustosi hostingo balansa sms zinutem is mamos telefono pildyt, tada ciulbek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Martynuxas parašė:

Visų pirma čia ne gaidynas, kaip suprantu tu gaidyno rajone gyveni. Ne man kurti projektą? tu vpš basas sėdi ir man bandai kažką aiškinti. Apie bendravimą, sakai nemoku bendraut, bendrauju su dauguma žaidėjų, su tokiais žaidėjais kurie stumia ant mano projektų tai tik galiu parodyti duris, tai ką tu čia bandai parodyti cituodamas žodžius kuriuos rašiau žmogui kuris turi pas mus pareigas ir stumia kažką ant projekto. Karoč siūlau tau žiurėtis savo gyvenimą, nes matau esi tas tipo teisėjas už ekrano.

ko ko bet bendraut tu tikrai nemoki. ir paaiškint klaidu, kažka pripažint kad tu suklydai, tu matai, ta ka nori matyt, suprask, kad nk gero dabar nera tame sf-city.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Martynuxas parašė:

Visų pirma čia ne gaidynas, kaip suprantu tu gaidyno rajone gyveni. Ne man kurti projektą? tu vpš basas sėdi ir man bandai kažką aiškinti. Apie bendravimą, sakai nemoku bendraut, bendrauju su dauguma žaidėjų, su tokiais žaidėjais kurie stumia ant mano projektų tai tik galiu parodyti duris, tai ką tu čia bandai parodyti cituodamas žodžius kuriuos rašiau žmogui kuris turi pas mus pareigas ir stumia kažką ant projekto. Karoč siūlau tau žiurėtis savo gyvenimą, nes matau esi tas tipo teisėjas už ekrano.

Atėjau į tavo "projekta" kažkoks čytas su tavo monster po serva "raižo" kai atėjau žaidė 18 žaidėjų važinėjau 10-20 min porą kartų po visa sf pamačiau 2-4 žaidėjus didžioji dalis afk stovi arba afk zonoi palikti su sandbox greičiausiai toliau į admin net neverta bandyt rašyt /admin "savininkas" ir tas po forumus naršo rašo atsakymus vietoi kad palaikytų tvarka serverį po kiek laiko miriau hp vėl gi taspats čytas su minigun po hp "raižo" žudo visus kol prisijungs kažkas iš admin ar pan taigi apžvalga tokia apsaugų kaip matau šiam serveriui nereikia nes čia sf-city - tavo afk svajonės išsipildymas vistiek visi afk stovi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
prieš 19 valandas(-ų), Hoonz parašė:

Man gyvenimo ziuret? As toki turiu, na o tu susirask toki :lol: Parasei zaidejui su pareigom kuris stumia??? Jis tik pasake jog praeita diena daugiau zaideju online buvo...

Sakai duris parodyt gali? Kokias duris? Gal pas psichologa apsilankyk.

As basas? Bleet, vaikeli, kai nustosi hostingo balansa sms zinutem is mamos telefono pildyt, tada ciulbek.

Ir vėl prikimbi prie kitų dabar jau. Susirask tu ką veikt vizliau. Oj kaip laukiu tavo projekto :))) Laukiam nesulaukiam, kitų projektus žeminai dabar stebėsim tavo nuliovą serverį. Tu tiek turi neigiamos reputacijos ir tiek turiu pažįstamų kurie tave gaidžiu vadina kad geriau patylėtum. Nes tu prie visų kabinėjiesi kiek pastebėjau, aptiltum su savo ta nuomone niekam neįdomia. Projektas yra geras, pats jame žaidžiau seniau ir tikrai buvo šaunūs vakarai, atnaujinimai būdavo šaunūs, bet svarbiausia kad buvo surinkta subrendusi ir maloni kompanija. Kaip ir sakiau, Hoonz lazda turi du galus. 

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, Yokashi parašė:

Ir vėl prikimbi prie kitų dabar jau. Susirask tu ką veikt vizliau. Oj kaip laukiu tavo projekto :))) Laukiam nesulaukiam, kitų projektus žeminai dabar stebėsim tavo nuliovą serverį. Tu tiek turi neigiamos reputacijos ir tiek turiu pažįstamų kurie tave gaidžiu vadina kad geriau patylėtum. Nes tu prie visų kabinėjiesi kiek pastebėjau, aptiltum su savo ta nuomone niekam neįdomia. Projektas yra geras, pats jame žaidžiau seniau ir tikrai buvo šaunūs vakarai, atnaujinimai būdavo šaunūs, bet svarbiausia kad buvo surinkta subrendusi ir maloni kompanija. Kaip ir sakiau, Hoonz lazda turi du galus. 

Ką tu čia dabar kosėji *Myliu SuperGames.lt*. Mano nuomonė neįdomi? Tai kokio bybio mano postus sekioji ir į juos atsakinėji? Kur aš sakiau, kad aš projektą atidarinėju? Ir kokių pažįstamų turiu kurie gaidžiu vadina? :D Man tokių vaikų nuomonės neįdomios kaip ir tavo. Į šitą forumą ateinu tik ant tokių pienių kaip tu pastumt :lol:, o ar man užtilt ne tau vadovaut. Ties kuria vieta projektas geras nematau, naudoja platintą modą, savininkas net bendraut nemoka bei konfliktų spręst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Martynuxas parašė:

Tai vat Mantai, kad tu toks loxelis esi, tik stūmt ant kitų, matosi kad esi tėvų išlaikytinis. O jei ką čia ir spręsti konfliktus su tokiais maurais kaip tu, karoč tu mynk savo keliu toliau, nes matau kažkur nečia užklydai.

Su kuo tu čia kalbi pusproti? Kur tu Mantą matai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...