Peršokti į turinį

[Atnaujinta] [Gali gauti eurų] Idėjų siūlymas minecraft serveriui.


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

Na parodyk savo bent viena kurta pluginą kuris atliktu naudinga funkcija ir būtų įdomus bei neplatintas?

 

Visas idėjas atskleisiu tik tada, kai serveris bus pilnai paleistas, kad nebūtų taip, kad vieną dieną parašai, o kitą savaitę jau žiūrėk kitame projekte puikuojasi.. Pirmiausiai iš kur sprendi, kad kelios valandos? jeigu projektas buvo pradėtas kurti prieš kažkur 20 dienų? nemanau, kad galimą viską atkurti per tokį trumpą laiko tarpą.

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visas idėjas atskleisiu tik tada, kai serveris bus pilnai paleistas, kad nebūtų taip, kad vieną dieną parašai, o kitą savaitę jau žiūrėk kitame projekte puikuojasi..

Nori pasakyt jog tavo visas idėjas gali bet kas įgyvendint per kelias valandas? Very idėjos, mutch kodavimas... Kažkaip netikiu kad bent Java pagrindus mokėtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori pasakyt jog tavo visas idėjas gali bet kas įgyvendint per kelias valandas? Very idėjos, mutch kodavimas... Kažkaip netikiu kad bent Java pagrindus mokėtum.

Aš ne per java viską darau, o per skript, o jeigu sakyčiau, kad darau per skript visi maždaug tokie būtų "Nop". Ištiesų ar java ar skript, tai yra tam tikro dalyko kurimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jaigu nori gali kurti, toky servery ykelk/sugeneruok neyprasta pasauly kiekvienoje vietoje po 1k/2k blocku pastatykit kaimus/miestus ir ten idekit traderius(villagerius) Prie to pacio gali suderi rases Karys/Magas/Lankininkas. Jai kazko nesupratai gali perziuret viena panasu serveri wynncraft.com, kazka tokio tik kad non premium tikrai zaisciau ir manau atsirastu tokiu. Cia tik mano nuomone ir manau tai butu gan unikali .. :)

Dok eura

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ne per java viską darau, o per skript, o jeigu sakyčiau, kad darau per skript visi maždaug tokie būtų "Nop". Ištiesų ar java ar skript, tai yra tam tikro dalyko kurimas.

Tai ir sakyk jog programuot nei velnio nemoki. Bent jau žmonių laiko negaištum. Juk su tuo Skript nei velnio neturėtum galimybių įgyvendint normalios idėjos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir sakyk jog programuot nei velnio nemoki. Bent jau žmonių laiko negaištum. Juk su tuo Skript nei velnio neturėtum galimybių įgyvendint normalios idėjos.

Galima padaryti pilną gerų idėjų jeigu galvą ant pečių turi ir tam noro, o tu taip ir sakyk kad tik postus renki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parodyk man bent vieną didelę idėją, ar milžinišką serverį, pastatyta būtent ant Skript.

RPG stiliaus modas, su custom priešais, spellais ir currency. Sukurtas visiškai ant Skript, bet niekas nežaidžia, nes "niekas" nežino apie jį. Prisiminčiau koks IP, numesčiau čia

 

Nvm, radau

forestwar.com

 

Tuo pačiu yra lietuvio sukurtas projektas (didžioji dalis paremta Skript)

GMN.US.TO

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parodyk man bent vieną didelę idėją, ar milžinišką serverį, pastatyta būtent ant Skript.

Yra daug gerų dalykų su skript, tarkim geresnis essentials pluginas sukurtas skript pluginu. https://www.spigotmc.org/resources/ultimate-essentials-pro-✪-only-2-00-✪-1-8-1-9-1-10-✪-test-server-open.23669/

 

Tarkim custom enchantmens: https://www.spigotmc.org/resources/★-divineenchants-★.23608/

 

o jeigu dar nesupratai, kad jis yra naudingas gali pažiūrėti čia https://www.spigotmc.org/resources/categories/skript.25/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Vėl pasakos kaip šito serverio kūrėjai padarys didžiuli boom.

(CLAP) (CLAP)

Žinot, reikia mažiau kalbėt o daugiau daryti pirmiausiai tai reikėtu java kalbos išmokti kuria pasitelkiant galėsit sukurti kažką naujo serveryje. Šiuo metų jus tik traukiat ir keliat tos pluginus į serverį, ir nematau priežasties kodėl žaidėjai turėtu žaisti tavo projekte jeigu yra tukstančiai ENG projektų kur vyresnė auditorija ir žaidžia. Kur patys serverių kūrėjai gali susikurti serverį pasitelkiant savo žinias, o ne spigoto pluginų kiekiu. O ką kalbėt apie tave, jeigu tu neturi idėjų sugalvojas, nori jog tau siūlytu. 

 

 

Nesuprantu, kam jūs vis rašot "išmok tą išmok aną". Ko žmogus norės, to ir išmoks. Patys mažiau žaiskit ir bent vidurinę pabaikit.

 

87f126ac5002ad704059c8254c3f7633385.png

 

Sveiki, turbūt iš mano ankstesnių temų matote, kad kuriu minecraft survival serverį, bet bekurdamas patį serverį aš, bei mano geri pažystami pritrūkome idėjų, ką galėčiau padaryti serveryje, tad noriu jūsų nuoširdžiai paprašyti jų. Reikalavimai yra paprasti, kaip 2x2. Svarbu, kad nebūtų per sunku suprantami lietuviams, nes gi reikia pripažinti, kad dauguma lietuvių žaidžiančių minecraft yra mažiau subrendę, todėl jiems reikia paprastų sistemų, bei tuo pačiu unikalių, tad svarbu, kad nebūtų sunku naudotis jomis.

 

Jeigu turite itin gerų idėjų rašykite man į pm.

 

už naudingų idėjų siūlymą galite gauti f.eurus.

 

už itin geras idėjas, galėčiau išsiūsti nuo 1e - 3e sms žinutes, bet jas reikia reikšti man PM'e arba skype: gintaras322231

 

AČIŪ.

Idėja turi būti tavo paties, kuri tau pačiam tikrai būtų įkvepianti. Kitu atveju bus neįdomu kurti. Vis gi ją ne taip sunku sugalvot, esminis tikslas yra PRADĖTI GALVOTI. Užvedant šiek tiek ant kelio: juk žaidi įvairius žaidimus taip? Ar niekad nejautei kad jiems kažko trūksta? Paimk visą tą trūkumą, sudėk į vieną vietą, apšlifuok pagal galimybes, paklausk draugų nuomonės ir žiūrėk kas iš to išeis. Sėkmės.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu, kam jūs vis rašot "išmok tą išmok aną". Ko žmogus norės, to ir išmoks. Patys mažiau žaiskit ir bent vidurinę pabaikit.

 

Idėja turi būti tavo paties, kuri tau pačiam tikrai būtų įkvepianti. Kitu atveju bus neįdomu kurti. Vis gi ją ne taip sunku sugalvot, esminis tikslas yra PRADĖTI GALVOTI. Užvedant šiek tiek ant kelio: juk žaidi įvairius žaidimus taip? Ar niekad nejautei kad jiems kažko trūksta? Paimk visą tą trūkumą, sudėk į vieną vietą, apšlifuok pagal galimybes, paklausk draugų nuomonės ir žiūrėk kas iš to išeis. Sėkmės.

Tiesiog viską padariau ko mano manymu trūksta, padariau savo visas idėjas, bet kol nėra žaidėjų,  tai tiesiog yra sunkiau sugalvoti jas.

Sekmės, tau kurent projektą tikėkimės jog jis nenueis šuniui ant uodegos ir tau tiktai pravers. !!

Ačiū tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog viską padariau ko mano manymu trūksta, padariau savo visas idėjas, bet kol nėra žaidėjų,  tai tiesiog yra sunkiau sugalvoti jas.

Ačiū tau.

Ir kokios gi tos idėjos??? "Chat" spalvos? Reikia galvoti giliai, nuo pačių žaidimo pagrindų. Kadangi jau pasirinkai "survival", pradėk nagrinėti jo reikšmę (man asmeniškai iškart šimtai idėjų į galvą ateina šia tema). Jei vis tiek nieko nesugalvoji, kodėl gi neįsivedus į Google, nepaieškojus filmų šia tema, kokių dokumentinių serialų ar vaizdo įrašų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...