Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Atnaujinta] [Gali gauti eurų] Idėjų siūlymas minecraft serveriui.


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

87f126ac5002ad704059c8254c3f7633385.png

 

Sveiki, turbūt iš mano ankstesnių temų matote, kad kuriu minecraft survival serverį, bet bekurdamas patį serverį aš, bei mano geri pažystami pritrūkome idėjų, ką galėčiau padaryti serveryje, tad noriu jūsų nuoširdžiai paprašyti jų. Reikalavimai yra paprasti, kaip 2x2. Svarbu, kad nebūtų per sunku suprantami lietuviams, nes gi reikia pripažinti, kad dauguma lietuvių žaidžiančių minecraft yra mažiau subrendę, todėl jiems reikia paprastų sistemų, bei tuo pačiu unikalių, tad svarbu, kad nebūtų sunku naudotis jomis.

 

Jeigu turite itin gerų idėjų rašykite man į pm.

 

už naudingų idėjų siūlymą galite gauti f.eurus.

 

už itin geras idėjas, galėčiau išsiūsti nuo 1e - 3e sms žinutes, bet jas reikia reikšti man PM'e arba skype: gintaras322231

 

AČIŪ.

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

įdėja: nekurti jokio projekto, nes tau nelabai sekasi, ir tuolabiau lietuviai tie žmonės kurie suprastu naujoves ^^

Gal tu taip ir manai, bet nematęs tavęs lietuvos rinkoje, o aš kiek esu turėjęs serverių, tai visi nori paprasto.

 

Palikt survival mode ir sukurt creative kaip WoK? Hmm..

Gal galėtum man papasakoti į PM savo pasiūlymą, nes nelabai žinau apie World of Keralis. jeigu taip jis vadinasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryk labai sunkią ekonomika, užmesk ultra hard mode, sumažink brangiųjų resursų kiekį po žeme ir štai tau paprastas, bet normalus serveris į kurį susirinks normali chebra, o ne kažkokie vaikigaliai. :) Sėkmės kuriant serverį :)

 

P.S sukelkit kainas privilegijų jeigu tokios bus. Vaikams teks daugiau pinigų pakloti norint gauti kažkokį tais advantage prieš kitus.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neleisk pirkti adminų... O dieve tiesiog ne... Kažkokiam vaikui leisi admin nusipirkti ir tavo servas žluges. Tesiog duok admin žmonėm kuriais pasitiki...

Tik šūdserviuose yra pardavinėjami adminai. :) Galiu užtikrinti, kad šis serveris nebus eilinis šūdservis. Iš kur žinau ? Buvau serveryje. Pats pamačiau kokia bus administracija. Mačiau jų norą sukurti kažką gero. Jiems tereikia truputėlio palaikymo. 

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau geriau kurti serverį išsiaiškinus ką žmonės mėgsta ir nori matyti serveryje negu kurti aklai.

praeini pro foruma ir randi visokiu ideju, viskas. ka zmones megsta? kuri serva kur pardavineji adminus/priziuretojus, is kit'u gauni max itemu ir viskas. hardcore serve zaideu nesulauksi, o tokiam kur viskas iskart tai ir zaideju, ir pelno bus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neleisk pirkti adminų... O dieve tiesiog ne... Kažkokiam vaikui leisi admin nusipirkti ir tavo servas žluges. Tesiog duok admin žmonėm kuriais pasitiki...

Prie to pridėsiu - vietoje admin leisk pirkti VIP. Lengviau permisions ir šeip kurti viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nekurk isvis, neturi ideju, galu gale sukursi eilini survival serva kuris uzsidarys po menesio.

Tai, kad jau pagrindus turiu, tai kodėl man netesti savo darbo? https://www.supergames.lt/topic/275459-epicmc-serveris-po-truputi-kuriamas/

Jau geriau kurti serverį išsiaiškinus ką žmonės mėgsta ir nori matyti serveryje negu kurti aklai.

Žmonės mėgsta paprastą survival, kad jiems nebūtų sunku suprasti jį, nes tarkim jeigu padarai RPG, tai jie iškart po mirimo leavina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad jau pagrindus turiu, tai kodėl man netesti savo darbo? https://www.supergames.lt/topic/275459-epicmc-serveris-po-truputi-kuriamas/

Žmonės mėgsta paprastą survival, kad jiems nebūtų sunku suprasti jį, nes tarkim jeigu padarai RPG, tai jie iškart po mirimo leavina.

katik pasakei ka zmones megsta, kam tu dar kazko klausi jei vistiek kursi survival?!

Redaguota , nario 01001
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš bandau padaryti savo serverį unikalų ir lengvai suprantamą, todėl prašau visų žmonių pagalbos? It's so obvious.

Kaip tu jį paversi į unikalų, jei išliks vistiek tas pats survival į kurį įdėsi turbūt keleta "niekur neregėtų" pluginų ir viskas, o kaip serveris gali būti sunkiai suprantamas? Ta prasme tai tik paprastas survival?

Redaguota , nario 01001
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vėl pasakos kaip šito serverio kūrėjai padarys didžiuli boom.

(CLAP) (CLAP)

Žinot, reikia mažiau kalbėt o daugiau daryti pirmiausiai tai reikėtu java kalbos išmokti kuria pasitelkiant galėsit sukurti kažką naujo serveryje. Šiuo metų jus tik traukiat ir keliat tos pluginus į serverį, ir nematau priežasties kodėl žaidėjai turėtu žaisti tavo projekte jeigu yra tukstančiai ENG projektų kur vyresnė auditorija ir žaidžia. Kur patys serverių kūrėjai gali susikurti serverį pasitelkiant savo žinias, o ne spigoto pluginų kiekiu. O ką kalbėt apie tave, jeigu tu neturi idėjų sugalvojas, nori jog tau siūlytu. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Vėl pasakos kaip šito serverio kūrėjai padarys didžiuli boom.

(CLAP) (CLAP)

Žinot, reikia mažiau kalbėt o daugiau daryti pirmiausiai tai reikėtu java kalbos išmokti kuria pasitelkiant galėsit sukurti kažką naujo serveryje. Šiuo metų jus tik traukiat ir keliat tos pluginus į serverį, ir nematau priežasties kodėl žaidėjai turėtu žaisti tavo projekte jeigu yra tukstančiai ENG projektų kur vyresnė auditorija ir žaidžia. Kur patys serverių kūrėjai gali susikurti serverį pasitelkiant savo žinias, o ne spigoto pluginų kiekiu. O ką kalbėt apie tave, jeigu tu neturi idėjų sugalvojas, nori jog tau siūlytu. 

 

 

Vos ne kiekvieną pluginą darau pats, tad viską ką pasakei yra ne tiesa, kad aš tik siunčiuosi viską iš spigotmc.. O dėl idėjų, tai todėl, kad jau savo visas idėjas padariau, tad nebeliko gerų ir prašau jūsų.

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vos ne kiekvieną pluginą darau pats, tad viską ką pasakei yra ne tiesa, kad aš tik siunčiuosi viską iš spigotmc.. O dėl idėjų, tai todėl, kad jau savo visas idėjas padariau, tad nebeliko gerų ir prašau jūsų.

Na parodyk savo bent viena kurta pluginą kuris atliktu naudinga funkcija ir būtų įdomus bei neplatintas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...