Peršokti į turinį

Patarimai-pasiulumai del buildo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

darrel. - gal galetum placiau apie OC( nelabai zinua ka tai reiskia). na 16gb ramu vistiek kazkada prireiks . GTX 1070 brangoka siektiek jau butu. Norejosi aplamai sutilpti i 1000eur bet kad nelabai iseina. noretusi kad kompas bent pora metu ant max veztu :)

Turbinti, bet jei nezinai kas tai, tai reiskia kad neprireiks.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To cooler'iuko, mano nuomone, neverta imti, nes jis nuo stock'inio ne daug skiriasi. Tos motininės irgi nepirkčiau, nes ji kažkokia "kreiva" :D. Tiksliau, jos jungtys keistai išdėstytos, gali kilti problemų, ypač dėl PCI-E slot'o.

 

Temos autoriau, pasakyk, kokį monitorių turi, t.y. kokios raiškos. Nuo to priklauso, ar imti GTX 1060 ar GTX 1070. 1080p monitoriui užtenka ir GTX 1060.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na mano akimis gal motinine kiek per prasta ateitija nelabai ka ir padarysi ramu nedasidesi tik 2 slotai, o ir tos jungtis klavieturos ir peles nebereikalingos nes db gi usb jungtis.. o tokio cpu ausintuvi tikrai uztektu? manau kad kaisti gali. korpuso noretusi su langu sone :DDD  bet kitu alternatyvu dalims yra neblogu aciu :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na mano akimis gal motinine kiek per prasta ateitija nelabai ka ir padarysi ramu nedasidesi tik 2 slotai, o ir tos jungtis klavieturos ir peles nebereikalingos nes db gi usb jungtis.. o tokio cpu ausintuvi tikrai uztektu? manau kad kaisti gali. korpuso noretusi su langu sone :DDD  bet kitu alternatyvu dalims yra neblogu aciu :taika:

Tai pirk vieną RAM'ų "kaulą" ir ateity galėsi prisidėti dar. i5'am užteks ir stock'inio, nebent nori tylesnio veikimo ir geresnės temperatūros, tada gali imti Hyper 212 Evo iš Cooler Master, bet nemanau, kad jo tau reikia. O dėl lango... Nemanau, ar verta su juo, nes nėra ten ką rodyti. Su langu gali pirkti tada, kai yra puikus Cable Managment'as, gražūs LED'ai ir nuosekli tam tikros spalvos tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To cooler'iuko, mano nuomone, neverta imti, nes jis nuo stock'inio ne daug skiriasi. Tos motininės irgi nepirkčiau, nes ji kažkokia "kreiva" :D. Tiksliau, jos jungtys keistai išdėstytos, gali kilti problemų, ypač dėl PCI-E slot'o.

Temos autoriau, pasakyk, kokį monitorių turi, t.y. kokios raiškos. Nuo to priklauso, ar imti GTX 1060 ar GTX 1070. 1080p monitoriui užtenka ir GTX 1060.

Na ten tik procesoriaus chip'as o ir OC'o jis daryt vis vien negales. Na o moitinine galima pakeist.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To cooler'iuko, mano nuomone, neverta imti, nes jis nuo stock'inio ne daug skiriasi. Tos motininės irgi nepirkčiau, nes ji kažkokia "kreiva" :D. Tiksliau, jos jungtys keistai išdėstytos, gali kilti problemų, ypač dėl PCI-E slot'o.

 

Temos autoriau, pasakyk, kokį monitorių turi, t.y. kokios raiškos. Nuo to priklauso, ar imti GTX 1060 ar GTX 1070. 1080p monitoriui užtenka ir GTX 1060.

1680x 1050 bet cia irgi bus keiciamas ekranas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kolkas tik 1080 pagal kisene butu

+ dar nenusproks tokia vaizdo ploste nuo tokios silpnokos motinines? na cia mano nuomone kaip ZALIUKO

galit ir kokius buildus numesti ir iki 1300eur pakoreguokim kazka gero ir galingo jei nesunku :) aciu

Redaguota , nario versockas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kolkas tik 1080 pagal kisene butu+ dar nenusproks tokia vaizdo ploste nuo tokios silpnokos motinines? na cia mano nuomone kaip ZALIUKO

galit ir kokius buildus numesti ir iki 1300 pakoreguokim kazka gero ir galingo jei nesunku :) aciu

Viskas gerai su motinine. Jei žadi 1080p monitorių pirkti, tai i5-6500 ir GTX 1060 tikrai užteks.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neiumk tokios brangios z170 motinines jei nesiruosi SLI nes tai tik pinigu metymas o amd crossfire turi geresni palaikyma ant multi gpu nei SLI.

https://www.varle.lt/pagrindines-plokstes/pagrindine-plokste-mb-z170-s1151-atxga-z170-d3h-gigabyte--1390829.html pliusas tas kad neistaskysi tiek daug pinigu ant bereikalingu features+ galesi pasiimti geresne gpu/arba improvinti airflow imant geresni case su daugiau installable fans taip pat tebeturesi 4ram stick slotus.

mrfwat.jpg

5lassx.jpg

uz likusia pinigu suma susidek case fans.

jei noresi galesi turbtinti bent nemanau jog ta verta daryti.

pure rock ir 212ev 120mm ausintuvai labai panasus beto evo siektiek pigesnis tad del keliu DB tylesnio moketi per 10euru brangiau tikrai neverta.

arba stai toks variantas 33pgfgo.jpg

vijryd.jpg

taip zinau tai xeonas be igpu, bet uztat turesi sumazinta taktinio daznio i7 cpu performance.

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vietoj as imciau GTX 1070 builda ir uz tuos 300 euru galetum koki 1440p monika nusipirkt.

cituoju:

"Neturiu daug pazystamu su procesoriais i7. Pasikeite zaidimuose kai pakeitei  is i5 i i7 procesoriu? ir jei pasikeite, tai ar zenkliai?

atsakymas: "Pasikeite zenkliai! FPS'u neskaiciavau, nu bet matosi stabilumas.

Siuolaikiniai geimai ziauriai ryja branduolius. Kai losi su i7 koki gera Open-world geima, CPU neuzsikemsa, ir del to nebuna FPS drop'u.

Ir dar Bottleneck'as mazas budavo man su mano GPU ir i5. Todel dabar visos bedos issisprende..

Jeigu losi vien saudykles, o GPU ne aukstesne uz GTX970, tai gal ir galima butu su i5 apsieit. Nu bet ant gero open-world i5 yra visiskas gaidys.. 

Šį pranešimą redagavo Vadila: 2016 rugpjūčio 12 - 18:08"

hardware: Neturiu daug pazystamu su procesoriais i7. Pasikeite zaidimuose kai pakeitei  is i5 i i7 procesoriu? ir jei pasikeite, tai ar zenkliai?

Pasikeite zenkliai! FPS'u neskaiciavau, nu bet matosi stabilumas.

Siuolaikiniai geimai ziauriai ryja branduolius. Kai losi su i7 koki gera Open-world geima, CPU neuzsikemsa, ir del to nebuna FPS drop'u.

Ir dar Bottleneck'as mazas budavo man su mano GPU ir i5. Todel dabar visos bedos issisprende..

Jeigu losi vien saudykles, o GPU ne aukstesne uz GTX970, tai gal ir galima butu su i5 apsieit. Nu bet ant gero open-world i5 yra visiskas gaidys.. " "

Šį pranešimą redagavo Vadila: 2016 rugpjūčio 12 - 18:08

hardware: Z97M l i7 4790K l EVGA GTX 980 Superclocked l 8GB 1600Mhz RAM l 1TB HDD l 256GB SSD l GamingMonitor 144Hz GSync Ready pries tai naudojo i5 4690k. taip skylake siektiek greitesne bet kad nebutu bottleneck tikrai verta paaaukot pinigu del cpu.

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cituoju:

"Neturiu daug pazystamu su procesoriais i7. Pasikeite zaidimuose kai pakeitei is i5 i i7 procesoriu? ir jei pasikeite, tai ar zenkliai?

Pasikeite zenkliai! FPS'u neskaiciavau, nu bet matosi stabilumas.

Siuolaikiniai geimai ziauriai ryja branduolius. Kai losi su i7 koki gera Open-world geima, CPU neuzsikemsa, ir del to nebuna FPS drop'u.

Ir dar Bottleneck'as mazas budavo man su mano GPU ir i5. Todel dabar visos bedos issisprende..

Jeigu losi vien saudykles, o GPU ne aukstesne uz GTX970, tai gal ir galima butu su i5 apsieit. Nu bet ant gero open-world i5 yra visiskas gaidys..

Šį pranešimą redagavo Vadila: 2016 rugpjūčio 12 - 18:08"

hardware: Neturiu daug pazystamu su procesoriais i7. Pasikeite zaidimuose kai pakeitei is i5 i i7 procesoriu? ir jei pasikeite, tai ar zenkliai?

Pasikeite zenkliai! FPS'u neskaiciavau, nu bet matosi stabilumas.

Siuolaikiniai geimai ziauriai ryja branduolius. Kai losi su i7 koki gera Open-world geima, CPU neuzsikemsa, ir del to nebuna FPS drop'u.

Ir dar Bottleneck'as mazas budavo man su mano GPU ir i5. Todel dabar visos bedos issisprende..

Jeigu losi vien saudykles, o GPU ne aukstesne uz GTX970, tai gal ir galima butu su i5 apsieit. Nu bet ant gero open-world i5 yra visiskas gaidys..

Šį pranešimą redagavo Vadila: 2016 rugpjūčio 12 - 18:08

hardware: Z97M l i7 4790K l EVGA GTX 980 Superclocked l 8GB 1600Mhz RAM l 1TB HDD l 256GB SSD l GamingMonitor 144Hz GSync Ready pries tai naudojo i5 4690k. taip skylake siektiek greitesne bet kad nebutu bottleneck tikrai verta paaaukot pinigu del cpu.

Pas ji tuo metu buvo Haswell architekturos CPU... Tai kad cia nera ka diskutuot.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas ji tuo metu buvo Haswell architekturos CPU... Tai kad cia nera ka diskutuot.

tiesa, bet net ne TI 980'a ant -ocinto i5 4690k-(spejimas) buvo bottleneckinta...

tarp skylake ir hasswell ner didelis skirtumas tik tiek jog mazesnis nm skaicius ant skylake.

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...