Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[Atnaujinta] EpicMC serveris po truputi kuriamas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne pats žaidimas atsibodo, o atsibodo tas, kaip dauguma vadina "survival", kurio Lietuvoje 99.99%. Aš tai vadinu "freeroam", nes tokio tipo serveriai visiškai neturi ką pasiūlyti ir to nepavadinsi nei išgyvenimu (šimtai palengvinimų...), jokios veiklos, vienas ir tas pats tikslas - daryk ką nori... Dėl to aš ir nežaidžiu Minecraft lietuvių serveriuose.

Žinai, sutinku su tavimi. Žaidžiu angliškuose raid/pvp serveriuose (tikrai skiriasi nuo lietuvių). Ten administracijos jeigu pamatai kokį moderatorių vieną kartą savaitėje tai čia wow... Čytu visiškai nėra, ir žaidėjų charakteris kitoks. Kai nuraidina, baigiasi viskas atrodo pz kiek vargai kol užgaliai tuos item'us, bet ne jie neleavina, o per naujo kažką bando, o Lietuvoj? Nuraidintų ir leavintų, na jeigu čytai dar dar pasiliktų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai, sutinku su tavimi. Žaidžiu angliškuose raid/pvp serveriuose (tikrai skiriasi nuo lietuvių). Ten administracijos jeigu pamatai kokį moderatorių vieną kartą savaitėje tai čia wow... Čytu visiškai nėra, ir žaidėjų charakteris kitoks. Kai nuraidina, baigiasi viskas atrodo pz kiek vargai kol užgaliai tuos item'us, bet ne jie neleavina, o per naujo kažką bando, o Lietuvoj? Nuraidintų ir leavintų, na jeigu čytai dar dar pasiliktų :D

Na čia nesutinku, svarbu tai  serverio community. Aš kai buvau sukuręs projektą mcruins.net, nors ten daug ir nežaisdavo, bet buvo susirunukusi tikrai puiki kompanija, kuri vos ne nuo pat pradžių ten žaidė, tiek kartų buvo nuraidinti kad nesuskaičiuoji, bet man pačiam buvo įdomu žaisti savo serveryje, kadangi buvo labai smagu su kitais raidinti ir apskritai kažką bendro veikt, vis smagiau nei po vieną kažką kasinėt. Tarp tų buvo ir Lietuviai, kurie ilgai žaidė ir neapsiverkdavo kai juos nuraidindavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na čia nesutinku, svarbu tai  serverio community. Aš kai buvau sukuręs projektą mcruins.net, nors ten daug ir nežaisdavo, bet buvo susirunukusi tikrai puiki kompanija, kuri vos ne nuo pat pradžių ten žaidė, tiek kartų buvo nuraidinti kad nesuskaičiuoji, bet man pačiam buvo įdomu žaisti savo serveryje, kadangi buvo labai smagu su kitais raidinti ir apskritai kažką bendro veikt, vis smagiau nei po vieną kažką kasinėt. Tarp tų buvo ir Lietuviai, kurie ilgai žaidė ir neapsiverkdavo kai juos nuraidindavo.

Lyg kažkam įdomu kas buvo tau ir tavo projektui, temą sukurta ne tam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas dėl cheaterių tai yra AAC (Premium) spigot pluginas (https://www.spigotmc.org/resources/aac-advanced-anti-cheat-hack-kill-aura-blocker.6442/) kainuojantis 20 svarų spigotmc.org puslapyje. (Pats asmeniškai turiu ir naudojęs kai turėjau serverį) alternatyva kurti savo anticheat (programėlę), kurią reikia paleisti prieš prisijungiant į serverį, tuo met gali tikrinti ar ne cheatina, bet kuriant tokį anticheat reikia daugiau išmanymo C++, C# ar Java kalba.

Antras dalykas tai deimantų limitavimas. Tu gali kiek nori prilimituot, atsiras protingesnių, kurie naudos proxy ir išsikas su kitais accountais jeigu tik yra kažkokia /tpa komanda.

Dėl ligoninės greičiausiai visi pasius, nes jeigu žaidi vanilla miršti nuo kokio zm ir negali atgauti savo daiktų tai ne kažką.

 

Na minecraftas yra "smėlio dėžė" (sandbox) todėl ir gali nesitikėt daug vyresnio amžiaus žaidėjų. Patariu geriau daryk eilinį šūdserverį, kuriame gali gaut viską lengvai, kur nėra didelių restrictų bet vis tiek būtų prižiūrima nuo cheaterių. Gal būt net plėst itemų spektrą, kad būtų kas veikti.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na minecraftas yra "smėlio dėžė" (sandbox) todėl ir gali nesitikėt daug vyresnio amžiaus žaidėjų. Patariu geriau daryk eilinį šūdserverį, kuriame gali gaut viską lengvai, kur nėra didelių restrictų bet vis tiek būtų prižiūrima nuo cheaterių. Gal būt net plėst itemų spektrą, kad būtų kas veikti.

Garry'sMod irgi yra "sandbox", bet ten dauguma yra vyresnio amžiaus žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk bent esi turėjes serverį? manau, kad ne, todėl paaiškinsiu, kaip durniui. Dauguma lietuvių yra cheateriai ir su tuo nėra, kaip susidaroti, tai todėl sugalvojau šia sistemą. ponėl?

 

Nori tikėk, nori ne, bet nusimanau šioje srityje žymiai daugiau už tave.

Šiaip viską, ką norėjau pasakyt, jau pasakė Alter su Prefix...

Kai pasiūlai kažką normalaus, kai žaidėjam tavo serveris kažką reiškia, tada ir atsiranda žaidžiančių ne vien dėl cheatinimo. Tada su tuo ir gali pradėti drąstiškai tvarkytis. Prefix +/- paaiškino vieną iš geresnių variantų 100% atsikratyti cheaterių. Ir patikėk, Lietuvoje yra tikrai nemažai subrendusių, rimtų Minecraft žaidėjų. Ir turint galvoje jog tu su tokiais net nesusidūrei, galima daryti išvadą, kad net nelabai matei kaip atrodo įdomus Minecraft serveris. O kalbant apie tavo tą cheaterių sistemą - kaip jau kažkas ir minėjo, turi būt rimtai dauštas, jog galvotum, kad cheateris rinksis sunkesnį žaidimą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krepšelių sistema iš mcheroes imta ar koks ten projektas buvo, turiu omenyje idėja imta, cheaterių įdėja durniausias dalykas kurį esu girdėjęs, ir tikiuosi čia prikolas buvo

 

Kaip nekeista, bet tiesa. Šaunu, jog sugebėjo kažką sukurti per savo skript'ą.

 

Kalbant į temą, tai manau, kad neišsilaikys serveris, visgi darydamas tokį dalyką tu darai sau tik anti reklamą. Sunkiai iš kažkur bus tau gauti reklamą. Ta prasme, reikia mąstyti logiškai, jei nori leisti čyterius, tai reikėtų tiesiog įrašyti tokius dalykus, kaip anti xray visokius ir tuomet, tie vaikai negalės naudotis beveik visais čytais, taip pat tiesiog įmestum tą AAC ir problemos per pvp dingtų, o tu būtum laimingas, kad pas tave žaidžia čyteriai ir normalūs. So.. Laikas išmokti mąstyti. Juk kai į McDonalds ateini, tau prieš perkant prekę nesako, kad tu busi storas ar dar kažko. Tai tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecraft turi daug daugiau galimybių nei garrys mod, o tai jei ne kubeliai o būtų realūs fiziniai daiktai, kaip tu įsivaizduoji kaip viskas būtų?

Bent sugebėtum nurodyt kurioj vietoj Minecraft pralenkia GMod savo galimybėmis?

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecraft turi daug daugiau galimybių nei garrys mod, o tai jei ne kubeliai o būtų realūs fiziniai daiktai, kaip tu įsivaizduoji kaip viskas būtų?

Vat būtent, tada būtu ne minecraftas, būtu daug sunkiau, bet man kilo klausimas kurioje vietoje minecraft turi daug daugiau galimybių? Man atrodo tu kažkur internete išgirdai šią frazę ir kartoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vat būtent, tada būtu ne minecraftas, būtu daug sunkiau, bet man kilo klausimas kurioje vietoje minecraft turi daug daugiau galimybių? Man atrodo tu kažkur internete išgirdai šią frazę ir kartoji

Per Minecraft yra daug game modų, minigame, gali statyti, griauti, sprogdinti, craftinti, tobulinti, pastatyti gali kad ir milijoną pastatų, o per GMN visi mapai riboti, ir tiek ir galima kas šaudyti ir statyti, bet ir tai sunkiai, pats geriau pasakytum kuo Gmod pranašesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per Minecraft yra daug game modų, minigame, gali statyti, griauti, sprogdinti, craftinti, tobulinti, pastatyti gali kad ir milijoną pastatų, o per GMN visi mapai riboti, ir tiek ir galima kas šaudyti ir statyti, bet ir tai sunkiai, pats geriau pasakytum kuo Gmod pranašesnis

Tiek garry's mod tiek minecraft yra sandbox todėl abejuose galimybių spektras yra platus, nepamirštant kad sandbox reiškia nėra tikslo, gali eit kapot medžius per minecraftą, bet tai nėra privaloma, gali tiesiog eit griefint etc. Community serveriai dažniausiai pažeidžia tą sandbox žanrą ir daro, jog būtų tikslas žaisti serveryje, pvž pasiekti tam tikrą lygį. Garry's mod trūkumas yra, jog stovi ant source engine todėl negali sutalpinti pakankamai daug žaidėjų vienu metu, ne taip kaip minecraft. Garry's mode yra entity limitas, bet kol tu pasieksi tą limitą pavargsi bemąstant ką čia sukonstruot. Ir pačiam minecraft'e reatas kuris stato pastoviai pilis vieną po kitos.

 

Bet aiškus faktas, jog minecraftą pagrinde žaidžia dar nevisiškai subrendę žmonės arba kurie yra kūrybingi statybose ir nori ją kur nors išlieti. O jeigu ir brandus žmogus žaidžia, tai tik iš nostalgijos prieš x metų.

 

Kad ir mano pavyzdys žaisdavau minecraftą 2010-2012 - tada serveriai dar turėjo sandboxą, dabar prikišta visokių nesamonių, todėl sandboxo nelabai ir belieka.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

87f126ac5002ad704059c8254c3f7633385.png

 

Kas čia per serveris?

 

Tai yra paprastas survival serveris, kuriame nėra factions. Juk visi žinome, kad lietuviai nemoka žaisti tų geresnių projektų, o viską lemia pats žaidėjų skaičius, todėl sugalvojau kelias gudrybes, kaip suburti žaidėjus.

 

Projekto sistemos.

 

Ligoninės sistema.

 

Turbūt visi esame žaide sa-mp žaidimą ir turbūt matėte tokį dalyką, kad jeigu jūs mirštate, jums tenka būti ligoninėje, kol sugysite, tai todėl aš sukūriau šia sistemą, kad žmonės iškart iš po mirties neitų į pvp. Kuom ji naudinga? Tarkim žaidėjas numiršta ir atsiranda ligoninėje, o jeigu nebūtų atsiradęs ligoninėje, tai jis iškart būtų puoles į pvp areną ir bandęs neišleisti to žaidėjo iš pvp arenos.

 

Cheaterių sistema.

 

Turbūt, jau visiems yra aktualu, kad didžioji dalis lietuvių naudoja cheat, tai aš padariau gan paprastą sistemą, su kuria žmonės galės atskriti kur yra žaidėjas su cheat, o kur ne. Kaip ji veikia? Kai žaidėjas prisijungia pirmą kartą į serverį, jam išmeta lentelė, kurioje jis gali pasirinkti ar jis yra cheateris ar doras žaidėjas, tarkim jeigu žaidėjas pasirenka būt cheateriu, tai jam atsiranda raudonas nick, ir sunkesnis žaidimas, o jeigu pasirenka dorą kelia, jam yra lengvesnis žaidimas, bet jis bus labiau sekamas ir prižiūrimas. Jeigu paaiškės, kad doras žaidėjas naudoja cheat, jis bus perkeltas į cheaterių sarašą su kokia nors bausme.

 

Reputacijos sistema.

 

Turbūt kiekvienas forumietis žino šitą sistemą, tai yra minecraft reputacijos sistema paimta iš sa-mp taipogis, todėl bandžiau atkurti, kuo daugiau šios sistemos, nes ji yra labai paprasta.

 

Krepšelių sistema.

 

Žudant monstrus yra galimybė gauti krepšelį iš kurio paspaude su kitu pelės klavišu jūs gausite įvairius itemus.

 

Zombio sistema.

 

Kadangi zombiai minecrafte nieko nedaro, tai pabandžiau padaryti dayz sistemą t.y. infekcija, jeigu monstras jus užrekčia, jums reikia panaudoti bintą, kad sugydyti, jeigu jūs negydysite, jūs mirsite.

 

Deimantų sistema.

 

Ilgą laiką galvojau, kaip susitvarkyti su cheateriais, kurie per vieną dieną pasidaro full dmd setą ir daug kitų "OP" dalykėlių, tai todėl padariau deimantų kasimo limitą. Kiekvienas žaidėjas į dieną gali iškasti 24 deimantus, jeigu žaidėjas yra priveligijuotas, jis gali iškasti 28 deimantus.

 

Geresni minecraft garsai.

 

Gal daugumai, jau atsibodo paprasti minecraft garsai, bet aš padariau gan paprastą sistemą, kurioje tarkim atidarius crafting table grotų kokie nors garsai. [ Didelis ačiū simučiokui, už visus minecraft garsus ]

 

Atskira chat sistema.

 

Kiekvienas narys, kuris turi kokia nors privilegiją gali pasirinkti 2 chat į kuriuos rašyti. Tarkim jeigu žaidėjas yra vip narys, tai jis gali rašyti į public chat arba pasirinkti į vip chatą, kurį mato, tik tos privilegijos žaidėjai.

 

Rekordo sistema.

 

Kiekviena karta, kai yra pasiekiamas naujas serverio rekordas yra visiems išsiunčiama žinutė.

Edit: Ateityje, duos kažkokį special itemą, kuris bus labai naudingas.

 

Patarimas kaip daug mates zmogus duodu tau gera tikrai patarima kad nekurk tokio nesamoningo serverio nes tikrai biski kvailai atrodai su ta reputacijos sistema ir cheaterio sistema, geriau kazka tikrai atrask nematyto, bandyk mokintis java ir sukurk koki minigames geriau lietuviska ar kazka idomesnio lietuvoje, nes cia kad pridesi tu sistemu nieko gero ir nepasieksi, nes ta ligonines sistema kazkaip kvailai skamba nes vistiek tu pagalvok apie zaidejus, pamatys kad cia kazkokia nesamone mirs ir iseis i serverio, nes vistiek minecraft pasaulis skirtas mustis arba statyt nieko daugiau neskirtas, krepseliu sistema pas tave galiu pasakyt paprasta ir mazai ka nuveiksi nes tai yra skript pagalba padaryta, Ne reklama (mcheros) padare ta krepseliu sistema tai jie bent kazka turi kur tobulet jiems tik reike ideju, o tau matau idomu vogt idejas nuo savo kaimynu lietuviu, aisku cia lietuvoje dauguma vogia idejas, nepyk seniuk bet savo nuomone turejau isakyti nes sita tema mane jau uzkabino, ir kaip minejo ta AAC nieko gero tas irgi nes yra padalintas tas premium pluginas, vistiek jis daug ko nepadaro reike vis galvot kur ras ta spraga kur kurejas to plugino paliko. 

P.S tai tik buvo mano nuomonė tai nekritikuok manes ar dar kitaip kazka daryk, visi zmones turi nuomone ir jie isako ja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarimas kaip daug mates zmogus duodu tau gera tikrai patarima kad nekurk tokio nesamoningo serverio nes tikrai biski kvailai atrodai su ta reputacijos sistema ir cheaterio sistema, geriau kazka tikrai atrask nematyto, bandyk mokintis java ir sukurk koki minigames geriau lietuviska ar kazka idomesnio lietuvoje, nes cia kad pridesi tu sistemu nieko gero ir nepasieksi, nes ta ligonines sistema kazkaip kvailai skamba nes vistiek tu pagalvok apie zaidejus, pamatys kad cia kazkokia nesamone mirs ir iseis i serverio, nes vistiek minecraft pasaulis skirtas mustis arba statyt nieko daugiau neskirtas, krepseliu sistema pas tave galiu pasakyt paprasta ir mazai ka nuveiksi nes tai yra skript pagalba padaryta, Ne reklama (mcheros) padare ta krepseliu sistema tai jie bent kazka turi kur tobulet jiems tik reike ideju, o tau matau idomu vogt idejas nuo savo kaimynu lietuviu, aisku cia lietuvoje dauguma vogia idejas, nepyk seniuk bet savo nuomone turejau isakyti nes sita tema mane jau uzkabino, ir kaip minejo ta AAC nieko gero tas irgi nes yra padalintas tas premium pluginas, vistiek jis daug ko nepadaro reike vis galvot kur ras ta spraga kur kurejas to plugino paliko. 

P.S tai tik buvo mano nuomonė tai nekritikuok manes ar dar kitaip kazka daryk, visi zmones turi nuomone ir jie isako ja.

Tik ne tau patarimus dalint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori susigrąžinti senus/vyresnius minecraft žaidėjus, nereikia ten kokių įspūdingiausių sistemų ir t.t. Daugelis senų laikų minecraft žaidėjai žaidė Mcnation ar Mcempire projektuose, tiesiog padarykit kažką panašaus, bei pridėk kokia nors nedidelę naujovę (dėl trupučio išsiskyrimo) pvz. tavo ta zombių sistema. Daugumai senų laikų žaidėjų, tiesiog neįdomu susikurti /res ir visą laiką sėdėti namuose ar ten kokioje vienoje PvP arenoje. Bent jau aš pavyzdžiui norėčiau grįžti į senus laikus, kai visi norėjo tik greičiau susikurti faction, pasistatyti bazę, bei kovoti  drauge, rinkti išteklius, raid'inti, prašyti išpirkų, tuo metu niekas nekovodavo kažkokiuose pvp arenose, nes saugodavome savo power lygi ir visiems žaidimas patikdavo... O dabar, kur tik nenueisi faction žaidimo beveik nebeliko, visi savo res'uose, o jeigu kas nors ir turi fc, tai tik ant prikolo, kadangi visi gyvena atskirai, faction'ų kovos nebevyksta... Žodžiu jeigu kursi serverį panašų į šių laikų mc serverius, senų laikų žaidėjų nelabai sulauksi. Kaip ten bebūtų, idėjų neblogų mačiau, tad sėkmės su projektu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori susigrąžinti senus/vyresnius minecraft žaidėjus, nereikia ten kokių įspūdingiausių sistemų ir t.t. Daugelis senų laikų minecraft žaidėjai žaidė Mcnation ar Mcempire projektuose, tiesiog padarykit kažką panašaus, bei pridėk kokia nors nedidelę naujovę (dėl trupučio išsiskyrimo) pvz. tavo ta zombių sistema. Daugumai senų laikų žaidėjų, tiesiog neįdomu susikurti /res ir visą laiką sėdėti namuose ar ten kokioje vienoje PvP arenoje. Bent jau aš pavyzdžiui norėčiau grįžti į senus laikus, kai visi norėjo tik greičiau susikurti faction, pasistatyti bazę, bei kovoti  drauge, rinkti išteklius, raid'inti, prašyti išpirkų, tuo metu niekas nekovodavo kažkokiuose pvp arenose, nes saugodavome savo power lygi ir visiems žaidimas patikdavo... O dabar, kur tik nenueisi faction žaidimo beveik nebeliko, visi savo res'uose, o jeigu kas nors ir turi fc, tai tik ant prikolo, kadangi visi gyvena atskirai, faction'ų kovos nebevyksta... Žodžiu jeigu kursi serverį panašų į šių laikų mc serverius, senų laikų žaidėjų nelabai sulauksi. Kaip ten bebūtų, idėjų neblogų mačiau, tad sėkmės su projektu. 

Ačiū už pasiūlymą, reikės pasinaudoti patarimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2769 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...