Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Daugelio lauktos šaudyklės Battlefield 1 Open Beta paleidimas jau rytoj!

 

Šio ilgai kurto, bei įspūdingai pristatyto žaidimo pirminė versija visiems bus prieinama 08-31. 

Ši versija bus prieinama XBOX ONE; PS4 ir PC platformose. Kitose platformose žaidimo paleisti net neplanuojama.

   Žmonės, kurie užsiregistravo kodui Rugpjūčio 21 dieną jį į savo email`ą turėtų gauti kaip tik šiandien, o jį panaudoti BETA žaidime. Nors ši versija bus prieinama ir be kodo, Beta kodas paskatins žaisti ir suteiks ypatingą galimybę gauti "Battlefield Beta Dog Tag`ą"  ir šis pasiekimas bus priskirtas jūsų pąskyrai kai tik žaidimas bus išleistas oficialiai - Spalio 21 dieną.

 

Taigi, kai tik Battlefield 1 BETA pasirodys, visi, net ir neturintys kodo jį galės gauti 3 platformose. 

Kiekvienoje iš jų pasiimti iš -

                                             Xbox One- Xbox store.  

                                             PS4- PlayStation store.

                                             PC - Origin.

                                                

 

EA nepraneša kada tiksliai baigsis BETA versija, bet apie tai tikrai bus pranešta vėliau.

 

Apie patį BETA žaidimą.

 

 

Žaidime bus galima pasirinkti iš dviejų žaidimo tipų - Conquest ir Rush. Abiejuose tipuose mačuose galės žaisti iki 64 žmonių.  

 

Žaidimas jus nukels į pirmąjį pasaulinį karą - pačią pradžią. Žaidime galėsite jodinėti žirgais ir nuo jų kovoti, skraidyti su lėktuvais ir iš jų šaudyti bei važinėti tankais, bei viską išsprogdinti didžiuliais bombonešiais! Visai tikroviška, ar ne? Pajusite tik pažaidę! Žaidimo žemėlapiuose bus daug alėjų, įdomių vietų, kuriose bus galime pasislėpti ar palypėti aukščiau.  

     Žaidimo kūrėjai tikrai pasistengė, kad viskas atrodytų tikroviška, todėl pridėjo "staigmenų"-  bežaidžiant jus galės užklupti visisiškai netikėtos smėlio audros, stiprūs vėjai bei uraganai. Visa tai labai keis jūsų žaidimą: pablogės matomumas, bus sunkiau bėgti, skraidyti ir vairuoti.   Nors žaidime didesnis dėmesys bus sutelktas žemės kovoms, bet pilotai neliks užmiršti! Kovos vyks ir ore! 

 

 

Žaidimo pristatomasis filmukas: 

 

 

 

 

Kompiuterio (PC platformos) Reikalavimai: 

 

 

 

 ab78e3de26cecd08fc0e8602f4d55bbf.png

 

 

 

Ačiū už dėmesį! Pranešiu, kai Beta versiją bus planuojama uždaryti!  :taika:

  • Teigiamai 1

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

(redaguota)

Tai dabar jau neeina registruotis, kad gauti kodą?

 

 

Deja, nebe. Bet jis nebūtinas norint žaisti šią versiją. O jis suveiks tik tokiu atveju, jeigu po BETA versijos pirksi pilną žaidimo versiją. O ji, patikėk bus brangi... (Dabar Pre-order kainuoja 59.99  Eur. kai žaidimas bus išleistas jis pabrangs)   :mucha:

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

(redaguota)
Kas neturit BF1 Beta versijos ir nori išbandyti gali vis dar tai padaryti.

 

1. Einate čia ir į paiešką įvedate Battlefield 1.​Tada pasirenkate paspaude ant BF1 paveiksliuko ir spaudžiate "NEXT".

YZwziqq.png

 

2. Pasirenkate platformą. Aš pasirinkau Origin PC platformą. Pabaigoje vėl spaudžiame "NEXT".

dEWhJlt.png

 

3. Viską padarome taip, kaip aš parodžiau nuotraukoje. Pabaigoje vėl spaudžiame "NEXT".

TdhNUwm.png

 

4. Spaudžiame "Chat Now" ir paaiškiname costumeriui, jog negavome Battlefield 1 open beta key. Jis paprašys pasakyti savo el. pašto adresą ir vardą. Po kelių minučių Battlefield 1 beta versija atsiras jūsų Origin paskyros žaidimų liste ir liks tik atsisiųsti.

p2zKChq.png

Redaguota , nario S'Jobs
  • Teigiamai 1

Mums tylint, kalbės darbai.

fBFVuqU.png

 

Kas neturit BF1 Beta versijos ir nori išbandyti gali vis dar tai padaryti.
 
1. Einate čia ir į paiešką įvedate Battlefield 1.​Tada pasirenkate paspaude ant BF1 paveiksliuko ir spaudžiate "NEXT".
YZwziqq.png
 
2. Pasirenkate platformą. Aš pasirinkau Origin PC platformą. Pabaigoje vėl spaudžiame "NEXT".
dEWhJlt.png
 
3. Viską padarome taip, kaip aš parodžiau nuotraukoje. Pabaigoje vėl spaudžiame "NEXT".
TdhNUwm.png
 
4. Spaudžiame "Live Chat" ir paaiškiname costumeriui, jog negavome Battlefield 1 open beta key. Jis paprašys pasakyti savo el. pašto adresą ir vardą. Po kelių minučių Battlefield 1 beta versija atsiras jūsų Origin paskyros žaidimų liste ir liks tik atsisiųsti.
p2zKChq.png

 

Tigi open beta dabar nereikia jokiam supportui rašyti.

(redaguota)

gavau koda, zaidimas gan neuzbaigtas net ir del beta, tik 2map ir du game mode rish su conquest kiek supratau. siaip labiau patiko bf4, pries savaite nusipirkau zaisti GC clano tdm dawnbreaker sniper serveryje vien del bullet dodging battles isivelus I close quarters xd.

zaidziu ant low TAA enabled at 1050p neskaitant to game atrodo labai detaliai xd  nebandziau ant high/max bet speju lagintu kazkiek xd


kiek girdejau bf4 kalbant ne visi zmones gavo koda net jei ir turi visus kitus bf game isigije ir zaide nuo bf 1942 laiku. kitaip tariant "Insider membership means nothing". speju kodus dalino atsitiktine tvarka arba ju buvo isleide limituota skaiciu.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Beta ištikro vakar prasidėjo Insideriam , kurie užsirašė į " BF1 INSIDER " pvž aš vakar gavau kodus ir žaidžiau vienas iš pirmu žmoniu.


gavau koda, zaidimas gan neuzbaigtas net ir del beta, tik 2map ir du game mode rish su conquest kiek supratau. siaip labiau patiko bf4, pries savaite nusipirkau zaisti GC clano tdm dawnbreaker sniper serveryje vien del bullet dodging battles isivelus I close quarters xd.

zaidziu ant low TAA enabled at 1050p neskaitant to game atrodo labai detaliai xd  nebandziau ant high/max bet speju lagintu kazkiek xd


kiek girdejau bf4 kalbant ne visi zmones gavo koda net jei ir turi visus kitus bf game isigije ir zaide nuo bf 1942 laiku. kitaip tariant "Insider membership means nothing". speju kodus dalino atsitiktine tvarka arba ju buvo isleide limituota skaiciu.

Žaidimas turi viena mapa.

 

+ BF4 yra labai skirtingas nuo BF1

 

Beta ištikro vakar prasidėjo Insideriam , kurie užsirašė į " BF1 INSIDER " pvž aš vakar gavau kodus ir žaidžiau vienas iš pirmu žmoniu.

Žaidimas turi viena mapa.

 

+ BF4 yra labai skirtingas nuo BF1

akivaizdu ir taip, bet rimtai kaip del beta game kazkiek perdaug neuzbaigtas, neisivaizduoju kaip jiem pavyks iki rugsejo 21 jiems isleisti ji. siaip tai net jei ir buvai insideris koda gali negaut, pazystu zmogu kuris buvo uzsiregistraves nuo pat pradzios ir nebuvo jam siustas emailas.

Chestnuts please

akivaizdu ir taip, bet rimtai kaip del beta game kazkiek perdaug neuzbaigtas, neisivaizduoju kaip jiem pavyks iki rugsejo 21 jiems isleisti ji. siaip tai net jei ir buvai insideris koda gali negaut, pazystu zmogu kuris buvo uzsiregistraves nuo pat pradzios ir nebuvo jam siustas emailas.

 

Jį išleis Spalio 21-ą, ne Rugsėjo.  :lol:  Bet taip, pritarčiau tau, jis 30% neužbaigtas. Manau kažkiek pasistūmės jie ten, bet tikrai pilno žaidimo nepabaigs.

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

(redaguota)

Jį išleis Spalio 21-ą, ne Rugsėjo.  :lol:  Bet taip, pritarčiau tau, jis 30% neužbaigtas. Manau kažkiek pasistūmės jie ten, bet tikrai pilno žaidimo nepabaigs.

perdaug nekreipiau demesio i data.

viskas ultra, ar anti aliasing ijungtas nezinau, paliksiu edita kai gausiu atsakyma.

na su i5 760 nematau kazkokio ryskaus bottleneck(nors lyginant ta pati gpu modeli su 3.8ghz ocintu fx6300 amd atrodo apgailetinai)kai cpu taip overwoltintas ir oc'intas.

zmone bf forumuose raso jog amd optimizacija joke'as del sito game. fps dropai net ir ant low zaidziant i 30-40. so...

speju pentiumas 2-3kartos veiktu kur kas geriau.

siaip del mminimaliu requirements jie ganetinai klaidingi nes

+ irasineta ant 900p todel kad windows problemos ir ram leak'as ant jo pc yra zaidziant bf games,. nors siaip zaista ant 1080p

Redaguota , nario sk4444sk123
  • Teigiamai 1

Chestnuts please

(redaguota)

Jį išleis Spalio 21-ą, ne Rugsėjo.  :lol:  Bet taip, pritarčiau tau, jis 30% neužbaigtas. Manau kažkiek pasistūmės jie ten, bet tikrai pilno žaidimo nepabaigs.

 

Žmonėės! Čia gi "Open Beta", o ne koks "Early Access" žaidimas... Net nesitikėkit, kad išvysite pilną produktą. "Open Beta" neturi būti pilnai užbaigtas žaidimas, nes tada nebūtų tikslo jį pirkti, "Open Beta" yra skirta išbandyti žaidimą. O taip, manau, kad tikrai žaidimas yra pačioje pabaigoje, t.y. jis jau beveik pilnai sukurtas. Dėl pačio žaidimo - jis nuostabus, kaip įprasta "Battlefield" ir "EA" niekada nenuvilia :) Žaidimas puikus ir labai gerai subalansuotas.

Redaguota , nario <Leo>
(redaguota)

Žmonėės! Čia gi "Open Beta", o ne koks "Early Access" žaidimas... Net nesitikėkit, kad išvysite pilną produktą. "Open Beta" neturi būti pilnai užbaigtas žaidimas, nes tada nebūtų tikslo jį pirkti, "Open Beta" yra skirta išbandyti žaidimą. O taip, manau, kad tikrai žaidimas yra pačioje pabaigoje, t.y. jis jau beveik pilnai sukurtas. Dėl pačio žaidimo - jis nuostabus, kaip įprasta "Battlefield" ir "EA" niekada nenuvilia :) Žaidimas puikus ir labai gerai subalansuotas.

jie iki siol nesugebejo sutvarkyt minimaliai bf4 netcode ar bent pasiekti bf3 netcode bug and hitreg level.

jei niekad nesi pastebejas kaip kai kurie gun'ai veikia kazkas negerai su tokiu mastymu. dice game isties neblogi bet juose pilna bugu... 360 knife killai, headshot hitreg issues net ir ant hardcore. ,44 magnum hs dmg drops is 50-75% i 20% net ir close combat.

kodel dauguma zaideju negali naudoti recon klases nezinai? netik kad nemoka aiminti bet ir del hitreg problemu.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

(redaguota)

Nereikia tu 8gb ramu, ka čia nusišnekat ant ultra 60-90 fps 64 zaideju serve, aisku paciam veiksme iki 40-50 fps nukrenta

9e538b1d77e5098ba215452c237f4b02202.png

tai kodel yra memory leak? keista bet vienas uzsienietis sake jo 8gb ram pc su a8 [email protected] ir r7 265x dual-x pasieke 8.6GB ram usage. atsiprasant nenusisnekek, jis dar zaide ant low tj..

jei tu aklas pasiziurek sita video

jei vos vos 8gb ram uztenka vadinas reikia 12 ar netgi 16 sitam game.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

tai kodel yra memory leak? keista bet vienas uzsienietis sake jo 8gb ram pc su a8 [email protected] ir r7 265x dual-x pasieke 8.6GB ram usage. atsiprasant nenusisnekek, jis dar zaide ant low tj..

jei tu aklas pasiziurek sita video

jei vos vos 8gb ram uztenka vadinas reikia 12 ar netgi 16 sitam game.

Nu nzn krc man su 6gb viskas laisvai. + jei nezinai oficialu sistemos reikalavimu dar nera cia tik numanyti net ne tikslus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...