Peršokti į turinį

Maron

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  237
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

69 Kartais pasakantis ką gero

Apie Maron

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Nuo pėdų galų iki plaukų galiukų - žaliai baltas !!!

Paskutiniai lankytojai

850 profilio peržiūros
 1. Sveiki, norėčiau parduoti kompiuterį, kaip manote, kiek jis yra vertas ? Kompiuteris dar naujas, rugsėjo pabaigoje bus metai. https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcrBAcAwCMPAlcA4sWn336shfekeQnbzyddU%2BTS55BxsijWQEBoY2D96CQdIRMcA5ft8
 2. Maron

  KONKURSAS 80 eurų vertės!

  Taikliai Tačiau realiai, jei neturi gero kompo - gali tiesiog parduoti žaidimą ir pasiimti šiek tiek mažiau nei 80 eurų. Aišku, apie tai tokie nepagalvoja.
 3. Maron

  Battlefield 1 Beta pradžia jau 08-31!

  Žmonėės! Čia gi "Open Beta", o ne koks "Early Access" žaidimas... Net nesitikėkit, kad išvysite pilną produktą. "Open Beta" neturi būti pilnai užbaigtas žaidimas, nes tada nebūtų tikslo jį pirkti, "Open Beta" yra skirta išbandyti žaidimą. O taip, manau, kad tikrai žaidimas yra pačioje pabaigoje, t.y. jis jau beveik pilnai sukurtas. Dėl pačio žaidimo - jis nuostabus, kaip įprasta "Battlefield" ir "EA" niekada nenuvilia Žaidimas puikus ir labai gerai subalansuotas.
 4. Maron

  Londono Apgultis 2016 rekomenduoju.

  Kad jau senas, chebra, siūlau "Karo Šunys" (War Dogs) pažiūrėti. Žiauriai geras filmas.
 5. Maron

  Galiu paremti Jūsų projektą ! ~ 100 € suma !

  Labai prašau, dėl rėmimo neberašykite ir į draugus nebepridedinėkite !! Kurti temą čia, buvo klaida. Lietuvoje nėra nė vieno projekto kuris to būtų vertas.
 6. Maron

  Minecraft išlikimas su Martynu!

  Man atrodo geriausia pradėti nuo įtemptų, greitų minigame'ų, kad užkabinti žmones. Nes, kadangi kaip ir minėjo, išlikimas yra kaip tradicija, tai nemanau, kad žmonėms įdomu žiūrėti vėl ir vėl tą patį išlikimą. Aišku, jei įdomi retorika, tai kodėl gi ne. Manau galbūt turiu visai neblogą idėją dėl kitokio išlikimo, jei domina, parašyk į pm.
 7. Maron

  Kaip patikrinti ar plotas yra /p done skiltyje??

  Taigi. /plot list done. Ir tada išmes visus pabaigtus plotus.
 8. Maron

  Custom Achievementai

  O jetus Visai pamiršau apie EULA. Taip, dabar visa kosmetika už pinigus, taip kaip parašiau anksčiau būdavo.
 9. Maron

  Nauji užkerėjimai

  Čia nori įdėti juos į raid serverį ?
 10. Maron

  Ką manote apie tokį serverį?

  Tai yra paprasčiausia tiesa. Trumpai pasakius, visa tai - iš patirties susidaryta nuomonė apie SSundee ir kelis kitus mažesnius Youtube atstovus. "Jei turi iš kažkur gerą užsienio reklamą, ar tai bus youtube, ar skypebot su tūkstančiais minecraft žaidėjų jame, tai taip eik į užsienio, o jei neturi, tai eik i Lietuvos rinką, kurioje gal kažkaip surinksi žaidėjus." Negali turėti iš kažkur geros reklamos Patikėk, iš patirties galiu pasakyti, kad skype botai užsienyje nelabai pritraukia žmones. Užsienyje yra populiarus būdas nusipirkti seną projektą ir pagal jo pamatus (žaidėjų duomenų
 11. Maron

  Ką manote apie tokį serverį?

  Taip, sumaišiau, bet tiek survival tiek sky-pvp yra visiškas šlamštas. Taip pat, Sky-PvP įgyvendinimas buvo tragedija, todėl netikiu, kad šito bus geresnis. Kalba žmogus niekur nelindęs iš savo kiemo ir pasakoja apie kitą kiemą. Kalbi vien tik teorija, žiūrėk į praktiką. Iš temos forume max 5 žmonės ateitų, pamatytų, kad tuščias servas, ir išeitų. Tu bent bandęs kažką užsienyje daryti ? Ar tik pažaisęs užsienio servuose kalbi betką ? Geriausia reklama - Youtuber'iai, tačiau seniau YouTube buvo kaip šeima, o dabar ten tik kekšės...
 12. Maron

  Ką manote apie tokį serverį?

  Vėlgi, kaip ir sakiau, matosi, kad žiūri tik į tą matomą paprasto žaidėjo pusę. Tu nors žinai kaip reikia reklamuoti tarptautinį serverį ? Tu bent įsivaizduoji kiek tai kainuoja ?? Be reklamos, ten, nors ir yra žymiai daugiau potencialių žaidėjų, niekas neis. Sky-PvP unikali idėja ??? Rimtai ? Gal nebejuokauk...
 13. Maron

  Ką manote apie tokį serverį?

  Visiška nesąmonė su tokia idėja eiti. Matosi nesi susipažinęs su užsienio serverių užkulsiais. Kiek matau - siūlai visiems į užsienį tik, kad siūlyt ir tiek, kad matai daug populiarių užsienio serverių, o apie serverio savininko pusę negalvoji arba iš viso nežinai.
 14. Maron

  Pasiulykite kokį pluginą naudoti backpack

  Tai taip, bet Skript pirmiausia skirtas paprastiems įskiepiams, o ne didesniems, daugiau funkcijų turintiems. Taip pat, mano nuomone, jau geriau(kai prireikia minimalių pakeitimų) redaguoti open source įskiepio kodą. Aišku, jei reikia nuo nulio - visada geriausia patį kodą, juo labiau kad yra pilna darbą lengvinančių API.
×
×
 • Sukurti naują...