Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

man irgi tarp menu rodė 200, ką čia nusišneki? :)

ka cia tu kliedi? mantle ant g3258 tiek turbinto tiek ne + gtx 750ti FTW edition negali 60fps ant ultra stabiliu SP/MP AA on/off motion blur disabled islaikyt, is kur tu tuos 60-90fps matai? Q8300 nedaug sparta skirias nuo Q6600 atsiprasant.

ant meniu taip gali rodyt tuos 200-300 bet meh, tai net neparodo minimalaus frame benchmark.

Pas mane ant 200 fps pavilko tą bf1

 

8288ee1a6b082cf4a511126363fededa164.png

nebloga bottleneck cpu daro tai gpu kaip matau xD motinine ir nelabai ka jau ipatinga del amd octa core cpu xd vien del motinos  frame turetum gaut gan nemazai nebent reso padeda scallinant ant 42-50%(native reso reverted default).

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

ka cia tu kliedi? mantle ant g3258 tiek turbinto tiek ne + gtx 750ti FTW edition negali 60fps ant ultra stabiliu SP/MP AA on/off motion blur disabled islaikyt, is kur tu tuos 60-90fps matai? Q8300 nedaug sparta skirias nuo Q6600 atsiprasant.

ant meniu taip gali rodyt tuos 200-300 bet meh, tai net neparodo minimalaus frame benchmark.

nebloga bottleneck cpu daro tai gpu kaip matau xD motinine ir nelabai ka jau ipatinga del amd octa core cpu xd vien del motinos  frame turetum gaut gan nemazai nebent reso padeda scallinant ant 42-50%(native reso reverted default).

 

kaip lietuviui per daug apie bf zinai. koks battlelog?

  • Teigiamai 1
(redaguota)

kaip lietuviui per daug apie bf zinai. koks battlelog?

ne per daug, tiesiog skiriu tikrus benchmark siektiek nuo fake o su noob hunter esu zaides zlo, jo pacio serveryje ir ant RVO serveriu. officiale nesu jo sutikes.

del netcode problemu cia jau senas nuogas faktas. siaip susidomejau fps' games pries kokius 2+ metus.

tu tikrai manai jog taip pat gerai veiks ant 2007 ar 2008 pradzios proco ir 2014-2013 metais isleistas tas pats zaidimas su identiskomis gpu :) ?butu nelogiska.

mantle yra sistema naudota pakelti fps rate'us ant bf4 po bf4 beta. bet tai buvo labai seniai kai ja idiege. lyg tais netgi beta metu jau buvo.

kaip lietuviui per daug apie bf zinai. koks battlelog?

I krc kodel tureciau zaisti csgo kaip dauguma kitu lietuviu :)) ?

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

(redaguota)

paklausiau battlelogo, nesiputok xdd

srry, as solo :D jau geriau sufailinti vienam nei prakisti matcha su kazkuo XD

jei zaidziu bf tai pagrinde tdm ir GC clano sniper serveryje su m40a5

pries savaite isigijau bf4, 3rd turejau jau gerus metus.

man I kd bene vienas ir taspats kol moku counterinti priesininka. gali but ir 0.7 del gauti spawnrape xd

post-46784-0-94692800-1472827964_thumb.jpg

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...