Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl neverta kurti modifikacija nuo 0?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visų pirma - išmok normaliai angliškai comunycio narį tu *Myliu SuperGames.lt*. Antra - aš matęs jo sistemas gyvai, t.y. per skype vaizdą. ( kodo irgi matęs, tos pačios dvp sistemos kurios video yra paviešintas internete ). Skriptint jis moka, ir tikrai geriau negu tu.

 

 

Tu iš kokio medžio išgriuvai? Ir spėju ne pirmas kartas, tai kelintas? patikslink būk geras.

 

Žodžio edit reikšmė:

• Pakeisti, pakoreguoti.

 

Žodžio tobulinti/atnaujinti(  - ne editinti )reikšmė:

• samp'e - sukurti kažką naujo.

 

Jeigų naudojama jau iš anksto paruošta medžiaga, tai - edit'inimas. Mažiau savų durnų ideologijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigų naudojama jau iš anksto paruošta medžiaga, tai - edit'inimas. Mažiau savų durnų ideologijų.

Ką tu čia pjauni :D "naudojama" iš anksto paruošta medžiaga :lol:? ko tu čia prieš rugsėjo 1-ąja prisiskaitei?

 

+ čia rimtai tokie vaikai renkas, kad net nežino žodžio "edit" reikšmės? rip supergames.

Redaguota , nario Benny__
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia pjauni :D "naudojama" iš anksto paruošta medžiaga :lol:? ko tu čia prieš rugsėjo 1-ąja prisiskaitei?

 

+ čia rimtai tokie vaikai renkas, kad net nežino žodžio "edit" reikšmės? rip supergames.

 

Jeigų kalbi apie reikšmes, pasauly, kuriam tu gyveni ir susigalvoji savo, tai ne, nežinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...>Antra - aš matęs jo sistemas gyvai, t.y. per skype vaizdą. ( kodo irgi matęs, tos pačios dvp sistemos kurios video yra paviešintas internete ).<...>

Kai konspiracija xdd

<...>Skriptint jis moka, ir tikrai geriau negu tu.<...>

Ahaha, pofik, kad tas iš viso kažkoks botas, o Agnius, vienas iš geriausių skripterių Lietuvoj.

O ir kas tu toks? Kažkoks tai skripterių vertintojų komisijos narys? xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma - išmok normaliai angliškai comunycio narį tu *Myliu SuperGames.lt*. Antra - aš matęs jo sistemas gyvai, t.y. per skype vaizdą. ( kodo irgi matęs, tos pačios dvp sistemos kurios video yra paviešintas internete ). Skriptint jis moka, ir tikrai geriau negu tu.

 

 

Tu iš kokio medžio išgriuvai? Ir spėju ne pirmas kartas, tai kelintas? patikslink būk geras.

 

Žodžio edit reikšmė:

• Pakeisti, pakoreguoti.

 

Žodžio tobulinti/atnaujinti(  - ne editinti )reikšmė:

• samp'e - sukurti kažką naujo.

eik vaikam smegenų pudrint išmisla 

Jau vien tavo profili panaršius matosi koks šabalbinis 

 

Beto jei rašant į tema, kaip kurie minėjo kad kodai modifikacijų šūdini - tikrai ne visi, nebent dėl patogumo netiktu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

eik vaikam smegenų pudrint išmisla 

Jau vien tavo profili panaršius matosi koks šabalbinis 

 

Beto jei rašant į tema, kaip kurie minėjo kad kodai modifikacijų šūdini - tikrai ne visi, nebent dėl patogumo netiktu..

vaizdavimas protingu, tavęs tokiu nepavers ;) vargšelis xddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma - išmok normaliai angliškai comunycio narį tu *Myliu SuperGames.lt*. Antra - aš matęs jo sistemas gyvai, t.y. per skype vaizdą. ( kodo irgi matęs, tos pačios dvp sistemos kurios video yra paviešintas internete ). Skriptint jis moka, ir tikrai geriau negu tu.

.

 

Kaip rasau taip, ka padarysi. Tai jog tu mates jo sistemas gyvai manes dar neitikina jog scriptint jis moka (nors neminejau jog ir nemoka), paprasciausiai is sportinio intereso noretusi pamatyti kiek jo zodziuose tiesos. Jeigu scriptint moka geriau - dziugu pasidziauksiu jog yra gabaus jaunimo kuris tobuleja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia visi taip nuo temos nuėję xuj suprasi kur?  :D Tema yra apie priežastis, kodėl neverta kurti modifikaciją nuo nulio, o jus čia apie vienas kito "sugebėjimus" programuot kalbat, kas kur geresnis, dar vienas grybas apie anglų k. pjauna ir t.t. Nors vieną kartą padiskutuokit draugiškai, be įžeidinėjimų vienas kitam jeez.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia visi taip nuo temos nuėję xuj suprasi kur?  :D Tema yra apie priežastis, kodėl neverta kurti modifikaciją nuo nulio, o jus čia apie vienas kito "sugebėjimus" programuot kalbat, kas kur geresnis, dar vienas grybas apie anglų k. pjauna ir t.t. Nors vieną kartą padiskutuokit draugiškai, be įžeidinėjimų vienas kitam jeez.

 

Dėl vieno žmogaus, kuris įrodinėja "savo" tiesas ir nemoka normaliai šnekėti, tu kaltini visus žmones dėl temos nukreipinėjimo? Paskaityk pradžią pranešimo, ir jeigų nepatinka - toliau nebeskaityk. Niekas tavęs neverčia skaityt to kas tau nepatinka.

 

Ką tu čia pjauni :D "naudojama" iš anksto paruošta medžiaga :lol:? ko tu čia prieš rugsėjo 1-ąja prisiskaitei?

 

+ čia rimtai tokie vaikai renkas, kad net nežino žodžio "edit" reikšmės? rip supergames.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neverta kurti tik tada, kai esi kreivarankis, nieko nemokantis ir savu ideju negalintis sugalvoti 12-metis vaikas

Tai sukurk visiems tada nekreivaranki viską mokantis pilnameti

vaizdavimas protingu, tavęs tokiu nepavers ;) vargšelis xddd

krč nebežinau ką pasakyt, maniau jau tokie išnyko kartu su dinozaurais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai sukurk visiems tada nekreivaranki viską mokantis pilnameti

krč nebežinau ką pasakyt, maniau jau tokie išnyko kartu su dinozaurais

ne tau man pist prota apie tai, ka as tureciau isdevelopinti ;) tavo visi teiginiai yra idijotiski ir tuo labiau, jog jie isvis nera pagrysti. bandai kalbet is patirties, bet pas tave jos galima sakyti absoliuciai nera. laikas nustoti kazka irodyneti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GreenSide unikalu? Pasakyk kelis pliusus kas ten unikalaus be atnaujinimu ir sistemų.

Tiesa sakai, ten grynai per daug taisyklių kurios užpisa kartais. Nenaulaifinsi sampo dirbdamas darbe gausi b-list ant visų darbų tai wtf :D?

o tu man parodyk moda be sistemu ir atnaujinimu javgenijau. Tame ir yra visa prasme . Plus GS turi savo stiliu tarsi istorija unikalu jausma ko neturi joks kitas projektas lietuvoje . Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne tau man pist prota apie tai, ka as tureciau isdevelopinti ;) tavo visi teiginiai yra idijotiski ir tuo labiau, jog jie isvis nera pagrysti. bandai kalbet is patirties, bet pas tave jos galima sakyti absoliuciai nera. laikas nustoti kazka irodyneti.

Mano labiau pagrįsti nei tavo ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įnėręs?  :mucha: Jei tik naro variantą žinai tai patyliu apie tavo mąstymą apskritai..

Kai sugebėsi tai ką aš sugebu ir jau dabar dirbu LV ir pinigai normalūs mokami, kai padarysi tai ką aš padarau kažką čia čiulbėk, downie koduotojas baisus atsibeldė iš kažkur su savo debiliškais paiūlymais.

Sprendi apie koduotoją ar jis geras kiek jis projektų turėjęs? :D galiu kurt kiekvieną dieną, per savaitę 7 turėsiu projektus ir būsiu cool? Pažiūrėk mano darbus ir suprasi savo vietą nevykeli.

Projektą kūriau vieną, tačiau pasirinkau atėjimą į projektą, kur ir kursiu savo sistemas ten ir išpildysiu visus ketinimus ten, nes neturiu nei savininko patirties, nei nieko, vienas nesusitvarkysiu.

mažiau iš viso save girk, kad labai daug uždirbi, ir kiek tu esi pasiekęs. Toks dalykas kaip  SAMP'as kažkada ateis jo eilė, kai jame nebežais labai daug. O, kad save taip giri, tai tu tikram gyvenime kažką pasiek, o ne iš kitų vaikų mamų pinigus imk. Ale kietas dabar kad dirbi LV ir tau moka normalius pinigus, nes po biškį smunka tas LV, kiek pastebėjau. Čia mano nuomonė, kai atlipsi nuo LV eisi padirbti normalaus darbo, tada galėsi čia teigti, kad tu esi kažką jau esi pasiekęs, o ką tu pasiekiai žaidimo projekte, tai nieko nereiškia. Kalbu tik apie tave šiuo metu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mažiau iš viso save girk, kad labai daug uždirbi, ir kiek tu esi pasiekęs. Toks dalykas kaip  SAMP'as kažkada ateis jo eilė, kai jame nebežais labai daug. O, kad save taip giri, tai tu tikram gyvenime kažką pasiek, o ne iš kitų vaikų mamų pinigus imk. Ale kietas dabar kad dirbi LV ir tau moka normalius pinigus, nes po biškį smunka tas LV, kiek pastebėjau. Čia mano nuomonė, kai atlipsi nuo LV eisi padirbti normalaus darbo, tada galėsi čia teigti, kad tu esi kažką jau esi pasiekęs, o ką tu pasiekiai žaidimo projekte, tai nieko nereiškia. Kalbu tik apie tave šiuo metu. 

pavydas dėl kito žmogaus sėkmės kalba :lol:? sad..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...