Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl neverta kurti modifikacija nuo 0?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu niekur to neakcentavai jog tema yra skirta butent "tokiems" asmenims, tu iskelei diskusija ir pritrukai argumentu, vienintelis argumentas kuri dabar pavyko pasigauti yra "uzdarbis", bet jis yra prastas.

Tiesiog nebenoriu diskutuot, nes tu nenori suprasti esmes, gero vakaro.

"Galiu pasakyt iš patirties jog nuo nulio kurti neapsimoka, visi mano projektai buvo editai, uždirbu - parduodu, uždirbu - parduodu. Taip ir ėjau ėjau, ir nebūkit naivuoliai kurie sako kuriu projekta ne del pinigų, visi projektai dabartiniai kurie gerai isitvirtine yra dėl pinigų"

 

Jeigu neužtenka tau mano keliu sakinių kad suprast kad ši tema skirta būtent tokiems tai arba tu neskaitei temos arba... Gero ir tau ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems kas žaidė atrodo kad nuo nulio, nes jokio edito nei kiek neprimena, o jei jau sakai kad sabteris iš interneto parankiotas, tai gal ir tokie projektai kaip GreenSide iš interneto scriptus traukė?  :blink:

 

Kas nori tas ir kuria, o kas nori projekto greitu mąstu ir praktiškai gauti ta patį tiems ir skirta ši tema. Sabteri pateikiau kaip pavizdį, tai šaunu kad GreenSide sėkmingai veikia, o kiek projektų nuo 0 nebeveikia, o kiek net nebuvo baigtų kurt? O kiek dar yra kuriama ir kiek dar nebus baigtų kūrt  :)

 

Žaidėjai nelabai nutuokia kas vyksta su gamemod'ais. Jeigų jie pakeitė daugiausiai tik tai, kas būna matoma kasdienybėje, tai žaidėjai ir galvojo taip. O ar adminų, namų, verslų, darbų ir kitos sistemos nors kiek pasikeitė. Ar tik nežymiai? Jeigų nežymiai, tai ir taip aišku, kad edit'ino GRP. Tas maišų nešiojimas galima sakyt sudarytas iš dviejų eilučių:

SetPlayerSpecialAction(...);
SetPlayerAttachedObject(...);

Ten tas kameros judėjimas kai rodomos kalėjimo vietovės, ten vėl dvi funkcijos naudojamos:

TogglePlayerSpectating(playerid, 1);
InterpolateCameraLookAt(...);

Galima sakyt naudojamas tas pats kodas krepšinio:https://www.youtube.com/watch?v=G5eQblBNwlg

Šitas žmogus tikriausiai irgi iš oficialaus sa-mp tinklapio atsisiuntė tą krepšinio kodą.

 

Nematau kas ten būtų kurta jų pačių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidėjai nelabai nutuokia kas vyksta su gamemod'ais. Jeigų jie pakeitė daugiausiai tik tai, kas būna matoma kasdienybėje, tai žaidėjai ir galvojo taip. O ar adminų, namų, verslų, darbų ir kitos sistemos nors kiek pasikeitė. Ar tik nežymiai? Jeigų nežymiai, tai ir taip aišku, kad edit'ino GRP. Tas maišų nešiojimas galima sakyt sudarytas iš dviejų eilučių:

SetPlayerSpecialAction(...);
SetPlayerAttachedObject(...);

Ten tas kameros judėjimas kai rodomos kalėjimo vietovės, ten vėl dvi funkcijos naudojamos:

TogglePlayerSpectating(playerid, 1);
InterpolateCameraLookAt(...);

Galima sakyt naudojamas tas pats kodas krepšinio:https://www.youtube.com/watch?v=G5eQblBNwlg

Šitas žmogus tikriausiai irgi iš oficialaus sa-mp tinklapio atsisiuntė tą krepšinio kodą.

 

Nematau kas ten būtų kurta jų pačių.

Evaldai, man atrodo toks tavo vardas

 

Kur atsiuntei tą krepšinio kodą, šitą FS ar kodą naudoja net ir Sarg.lt su Savg.lt 

 

Taip kad kažkaip keistai čia ir su tuo Sarg.lt man pasidarė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš sutinku su labai gerais argumentais, kuriuos davė Agnius. Modifikacijos rašymas nuo nulio yra ne tik dėl pinigų, bet ir dėl savęs išbandymo. Ne visi tai supras, ne visiems ir reikia tai suprasti.

 

Kitas dalykas yra, kad kuriant modifikaciją nuo nulio tu kuri pagal save. Ta pati sistema gali būti parašyta skirtingais metodais, vienas geresnis ir greitesnis - kitas kiek prastesnis, bet vėl gi priklauso nuo jūsų patogumo. Kuriant modifikaciją nuo tuščio lapo yra long-term investicija. Tai reiškia, kad viską parašius kita metodika nei dabartiniai GRP modai yra parašyti, tu gali be jokių kliūdžių tęsti serverio kurybą į prieki daug lengvesniu keliu. Pvž.: visi gerai žinome, kad dauguma GRP modifikacijų didesnės sistemos kaip namų, verslo ar darbo sistemos yra ne dinamiškos ir tenka praleisti nemažai laiko, jei norite atnaujinti tas sistemas pvž. pridėti daugiau tos sistemos instancijų (vienetų pvž. daugiau namų, verslų ar darbų). Rašant nuo nulio, aš tikiuosi, sistemas žmonės kuria kitaip - dinamiškai. Tai reiškia, kad ateityje viską daryti bus daug lengviau, daug greičiau ir paprasčiau. Per ilgą laiko tarpą tai sutaupytų koduotojui daug laiko ir žinoma būtų patogiau viską rašyti.

 

Kaip supratau, tai temos autorius domisi tik pinigais. Jei tu modifikuoji jau esančius GM ir juos parduodi - tada šaunu. Užsidirbi vieną, kitą monetą. Bet jei sakykim sukuri kažką visiškai kito ir tą projektą sėkmingai išlaikai ilgą laiko tarpą, per tą laiką surinksi daug daugiau profito - tai visiškai logiška.

 

Kuriant gamemode nuo nulio, tikslas yra ne jį parduoti vos jį pabaigus, bet naudoti tą gamemode, kad gauti pastovų uždarbį. Mes visi gerai žinome, kad vidutiniškai šansai yra nedideli, kad tai pavyks, bet jei nebandysi - nesužinosi.

Redaguota , nario .eko
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko nesakau apie platintus ir perdarytus gamemodus bet mano manymu, jei nezaidi kituose serveriuose, tada tau unikaliai viskas i galva lys, kaip ir ka daryt kadangi tu bandai atkurti "Realu gyvenima" is savo galvos, o jei ten buvai ilyndes i koki kita samp serveri, tai tada jau susimaisys visas nes atrodys jog ten yra geriau nei pas tave nes daugiau zmoniu zaidzia ir t.t.

 

Moralas: Darykit savo, neziurekit i kitu darbus, viskas ka sugalvojat ir bandykit atkurt realu gyvenima zaidime o ne sukurti geresni serveri uz kitu! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neblogas čia durnius.. :D

 

VISIŠKAI SU TAVIMI NESUTINKU!

Platinti modai. Tu matei jų kodą? Nebent tu jau prie tokio pripratęs ir tau atrodo viskas ok... NO. Ne vien dėl kodo kokybės, bet ir dėl loginio kodo ir apskritai, rašai savo stilium kodą jautiesi tame kode kaip namie ir visur susigaudai, o ne imi kažkokias platintas nesąmones ir poto kuri temas Klausimai, pagalba ir prašymai skiltyse.. Moki koduoti, kuri sistemą, modą ant tuščio ir viskas. Nereikia čia ieškot jokių durnų pasiteisinimų nuo nemokėjimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neblogas čia durnius.. :D

 

VISIŠKAI SU TAVIMI NESUTINKU!

Platinti modai. Tu matei jų kodą? Nebent tu jau prie tokio pripratęs ir tau atrodo viskas ok... NO. Ne vien dėl kodo kokybės, bet ir dėl loginio kodo ir apskritai, rašai savo stilium kodą jautiesi tame kode kaip namie ir visur susigaudai, o ne imi kažkokias platintas nesąmones ir poto kuri temas Klausimai, pagalba ir prašymai skiltyse.. Moki koduoti, kuri sistemą, modą ant tuščio ir viskas. Nereikia čia ieškot jokių durnų pasiteisinimų nuo nemokėjimo.

Kai startuosi bent viena projektą tada galėsi pasakyt kažką, sunėres vos ne į kiekviena projektą ir rašo nesutinku dar kvėškepuris kai pats nei vieno savo neturėjas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ankščiau rašiau dėl vieno projekto, kur tu sakei, kad ten šviežiai kurtas gamemod'as, bet parodžiau kelis dalykus, kurie neįtikina, kad taip iš tikrųjų yra. Tada buvau ne prie savo kompiuterio, o dabar, jeigų nori, gali pamatyti savo akimis kaip iš tikrųjų atrodo šviežiai kuriamas gamemod'as (progrese). Jeigų nori pasižiūrėt - parašyk až. Tada akys prašviesės ir iš tų projektų, kurių gamemod'us laikei kurtus nuo nulio, tik nusijuoksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai startuosi bent viena projektą tada galėsi pasakyt kažką, sunėres vos ne į kiekviena projektą ir rašo nesutinku dar kvėškepuris kai pats nei vieno savo neturėjas :)

Įnėręs?  :mucha: Jei tik naro variantą žinai tai patyliu apie tavo mąstymą apskritai..

Kai sugebėsi tai ką aš sugebu ir jau dabar dirbu LV ir pinigai normalūs mokami, kai padarysi tai ką aš padarau kažką čia čiulbėk, downie koduotojas baisus atsibeldė iš kažkur su savo debiliškais paiūlymais.

Sprendi apie koduotoją ar jis geras kiek jis projektų turėjęs? :D galiu kurt kiekvieną dieną, per savaitę 7 turėsiu projektus ir būsiu cool? Pažiūrėk mano darbus ir suprasi savo vietą nevykeli.

Projektą kūriau vieną, tačiau pasirinkau atėjimą į projektą, kur ir kursiu savo sistemas ten ir išpildysiu visus ketinimus ten, nes neturiu nei savininko patirties, nei nieko, vienas nesusitvarkysiu.

Redaguota , nario coDemo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai startuosi bent viena projektą tada galėsi pasakyt kažką, sunėres vos ne į kiekviena projektą ir rašo nesutinku dar kvėškepuris kai pats nei vieno savo neturėjas :)

Tu supranti, kad jis "neredaguoja" modą kaip sakai, kad reikia daryt, o tobulina, t.y. sukuria savas sistemas, kas yra tas pats kas savo kurtą gm nuo 0 tobulint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Įnėręs?  :mucha: Jei tik naro variantą žinai tai patyliu apie tavo mąstymą apskritai..

Kai sugebėsi tai ką aš sugebu ir jau dabar dirbu LV ir pinigai normalūs mokami, kai padarysi tai ką aš padarau kažką čia čiulbėk, downie koduotojas baisus atsibeldė iš kažkur su savo debiliškais paiūlymais.

Sprendi apie koduotoją ar jis geras kiek jis projektų turėjęs? :D galiu kurt kiekvieną dieną, per savaitę 7 turėsiu projektus ir būsiu cool? Pažiūrėk mano darbus ir suprasi savo vietą nevykeli.

Projektą kūriau vieną, tačiau pasirinkau atėjimą į projektą, kur ir kursiu savo sistemas ten ir išpildysiu visus ketinimus ten, nes neturiu nei savininko patirties, nei nieko, vienas nesusitvarkysiu.

 

Neklausiau apie tavo sugebėjimus, pats mačiau ir neabeboju kad jie geri. Tema apie modifikacija PROJEKTUI kurį pats ruošiesi įkurti, o ne apie žmonės kurie yra freelanceriai ;) uždirbi tai uždirbi, jei vaikas esi ir uždirbi iš sampo tai eini teisingu keliu, taip kad jei nesupratai temos esmės spausk x aukščiau dešinei pusei :)

 

Tu supranti, kad jis "neredaguoja" modą kaip sakai, kad reikia daryt, o tobulina, t.y. sukuria savas sistemas, kas yra tas pats kas savo kurtą gm nuo 0 tobulint.

O tai kito žmogaus modifikacijos tobulinimas nėra editinimas? Tikriausiai būsi tas iš serijos "atiduok modema" Benai  :lol:  :lol:

Redaguota , nario Šarūnas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įnėręs?  :mucha: Jei tik naro variantą žinai tai patyliu apie tavo mąstymą apskritai..

Kai sugebėsi tai ką aš sugebu ir jau dabar dirbu LV ir pinigai normalūs mokami, kai padarysi tai ką aš padarau kažką čia čiulbėk, downie koduotojas baisus atsibeldė iš kažkur su savo debiliškais paiūlymais.

Sprendi apie koduotoją ar jis geras kiek jis projektų turėjęs? :D galiu kurt kiekvieną dieną, per savaitę 7 turėsiu projektus ir būsiu cool? Pažiūrėk mano darbus ir suprasi savo vietą nevykeli.

Projektą kūriau vieną, tačiau pasirinkau atėjimą į projektą, kur ir kursiu savo sistemas ten ir išpildysiu visus ketinimus ten, nes neturiu nei savininko patirties, nei nieko, vienas nesusitvarkysiu.

 

Prie progos kad jau taip save giri noretusi pamatyti kazka papublikuoto is tavo puses, ta prasme ne fotografijas ir foto textdrawu, visi zino, kad moki delioti textdrawus, bet kazko daugiau noretusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į temą atsakau: neverta, nes: užimtų daug laiko (jei dirbtų daugiau žmonių, aišku mažiau, bet rizikuoji, todėl geriau vienam), ateity daug kas gali pasikeisti ir galbūt tavo visos įdėtos pastangos nueitų nežinia kur - nei parduoti pavyktų, nei kas žaistų, o gal sa-mp'as išpopuliarės, niekas nežino, bet vėl tai rizika.

Jei tema būtų suformuluota į "Ar verta kurti modifikaciją nuo 0?", tai atsakyčiau: taip, nes: galima kurti ne vien dėl pelno ateity, o dėl malonumo. Pavyzdžiui, man patinka tai daryti. Aišku, modifikaciją, kurią kursi nuo 0, žinosi tik tu (jei darysi vienas), žinosi puikiai kur kas randasi, gal padarysi sistemas greitesnes, nei tuose platintuose gm'uose. Bet esmė šiais laikais visuose gm'uose, kad jie yra tie patys, tik skiriasi MAPP'ai - jei paimsi platintą gm'ą, tai tau tereiktų pakeisti map'us ir viskas - atrodys, kad darei nuo 0. Nedaug kur tų unikalių sistemų yra įdėta, tik spalvos pakeistos ir išdėliojimas. 

Dabar didžiausias klausimas tau būtų ar tau patinka programuoti (scriptinti)? Jei tau nepatinka, tai ne taip ir vertėtų daryti, nes tu pradėsi daryti ir po kelių dienų galvosi, kad aptingai, sakysi, kad nori pertraukos, o ta pertrauka nusitęs iki 1 mėnesio - aišku, jei patinka programuoti, to net negalvosi, sėdėsi ir darysi savo darbą + greičiau viską pabaigsi. O jei jau tau patinka, tai sėsk ir daryk. Tik jei sieksi pelno ateityje, tai daryk ne tiek unikaliau kiek LABAI unikaliau - turiu omeny, daryk kelių kalbų, nes Lietuvoje nelabai kas supranta tą žodį ir žaidžia kituose serveriuose, kur dalina viską (labai mažai "normalių" žmonių). Mano manymu, jei darysi kita kalba (pvz. anglų) ir lietuvių, turėtum sulaukti daugiau žmonių, tik aišku darbo šiek tiek reikės įdiegti daugiau. Ką galiu pasakyti apie anglų kalba esančius serverius, tai, jei dabar nueitum sa-mp forum (googlej suvesk), ten žmonės labiausiai domisi RP serveriais, nemačiau, kad jie klaustų apie FR ar DM ar pnš. Gal koks 1 ir 50 ir darė taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie progos kad jau taip save giri noretusi pamatyti kazka papublikuoto is tavo puses, ta prasme ne fotografijas ir foto textdrawu, visi zino, kad moki delioti textdrawus, bet kazko daugiau noretusi.

 

Na pasherink kokios sistemos koda, ta prasme deliverink kazka communyciui,  tuo paciu mes galesim pamatyti tavo skillsus. Tiesiog butu idomu pamatyti ir Back-Enda.

Visų pirma - išmok normaliai angliškai comunycio narį tu *Myliu SuperGames.lt*. Antra - aš matęs jo sistemas gyvai, t.y. per skype vaizdą. ( kodo irgi matęs, tos pačios dvp sistemos kurios video yra paviešintas internete ). Skriptint jis moka, ir tikrai geriau negu tu.

 

 

Neklausiau apie tavo sugebėjimus, pats mačiau ir neabeboju kad jie geri. Tema apie modifikacija PROJEKTUI kurį pats ruošiesi įkurti, o ne apie žmonės kurie yra freelanceriai ;) uždirbi tai uždirbi, jei vaikas esi ir uždirbi iš sampo tai eini teisingu keliu, taip kad jei nesupratai temos esmės spausk x aukščiau dešinei pusei :)

 

O tai kito žmogaus modifikacijos tobulinimas nėra editinimas? Tikriausiai būsi tas iš serijos "atiduok modema" Benai  :lol:  :lol:

Tu iš kokio medžio išgriuvai? Ir spėju ne pirmas kartas, tai kelintas? patikslink būk geras.

 

Žodžio edit reikšmė:

• Pakeisti, pakoreguoti.

 

Žodžio tobulinti/atnaujinti(  - ne editinti )reikšmė:

• samp'e - sukurti kažką naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...