Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip pradėti kurti modifikaciją (GM) nuo tuščio lapo


'Eko

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Temos analizė išsami, daug informacijos, viskas protingai surašyta, yra tikrai gerų patarimų, bet vargu ar kažkas viską perskaitė, vargu ar kažkas tuo pasinaudos. Paprastai jau pažengę "programuotojai" turi savo "strategiją", kaip ką kurti ir neskaito tokių temų. Na o tie, kurie nėra linkę į kodavimą, tuo negalės pasinaudoti, nes jie nemoka koduoti ir jiems ta informacija nepravers. Labai patiko mintis dėl tvarkos, nes manau čia yra vienas esminių dalykų, į kurį reiktų kreipti dėmesį, kad po savaitės nedingtų motyvacija tęsti modifikacijos kūrimą. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Esu begalo dėkingas už šią pamoka, išties teko kažkada domėtis pawn ir kitais script'inimo būdais - bet, tai buvo tik trumpalaikis mano noras kažką įvykdyti ir buvo nuleistos rankos tam reikalui. Bet po šios tavo pamokos, manau galbūt atsiras laiko šito ir pradėsiu mokytis nuo pat pradžių ir tų svarbių kurimo pagrindų kurie padaro serverį nuo tuščio lapo. Esu pilnas idėjų kaip apdoroti pilnai serverį, kaip jis mano vaizduotėje atrodo, bet neturėjau dar iki šio motyvacijos. Teko ir pačiam asmeniškai pabandyti sukurti map'o darbus, sekėsi gan gerai - bet kaip ir sakiau ties script'inimo rankos buvo nuleistos. Spaudžiu tau +REP!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1460 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...