Peršokti į turinį

LafaXD

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

LafaXD paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 19 2018

LafaXD turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

12 Bus matyti ko vertas

Apie LafaXD

 • Nario rangas
  Hyper

Paskutiniai lankytojai

728 profilio peržiūros
 1. LafaXD

  Ieškau TGP gamemode

  Pridėjau
 2. LafaXD

  Ieškau TGP gamemode

  Tai taip, dabar pats užmiršau kokios ten versijos yra, na svarbiausia, jog nebūtų kokia 0.0.4 daugiau viskas tvarkoj
 3. LafaXD

  Ieškau TGP gamemode

  Sveikas, jei turi kokia tvarkingesne kur mažiau bugų tai numesk, bučiau dėkingas ?
 4. Sveiki, ieškau tgp gamemode kokios naujesnios versijos nežinau ar čia įmanoma gauti ta gm nemokamai, kadangi visi dabar šaubu nori už kiekviena smulkmena bet jei kam negaila numeskit Dėkui! (Galėsiu 90 forumo euru numest žinau čia niekas, bet man jų nereikia :DD)
 5. LafaXD

  Reikia pagalbos su phpmyadmini pasihostinimu

  Kaip supratau kad neateina kartu su phpmyadmin, man jį reikia isirašyti pačiam ?
 6. Sveiki taigi prie cs.16 serverio pajungimo sql prijungimo ir t.t esu dar be patirties , bet bandau išmokti. Turiu dabar pasihostines cs serverį ant justhost ir noriu csgo moda isikelti bet nežinau kaip phpmyadmin pasihostinti. Pvz samp kai hostinu serveris ateina su phpmyadmin prisijungimas ftp prisijungimu (kai pasihostinau cs.16 srv tai rodo tik ftp prisijungimus) tai norėčiau sužinot kaip pajungti serverį per justhost ir ikelti mod'ą jei turite kažkas kokių apmokymų arba jei žinote kokių iš yt ar t.t numeskit į komentarus ? (ieškojau visur neradau normalaus apmokymo)
 7. LafaXD

  Reiktų TGP gm sutvarkyto

  krč nereikia man tų fragų bandes jau triperio gabalas
 8. LafaXD

  Reiktų TGP gm sutvarkyto

  tai su draugais žaisti
 9. sveiki ieškau tgp gm sutvarkyto kad nebūtu bugų ar t.t gali būti editas ar kažkas tokio kad tiesiog būtų sutvarkytas tai jei nagaila numeskit i komentarus linka (žiūrėjau neradau sutvarkyto gm tsg vyckos įkelta su bugais beto nemoku pats tvarkyti )
 10. LafaXD

  Platinu "SNG.LT" Projekto failus

  C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 017: undefined symbol "printf" C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : warning 215: expression has no effect C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 001: expected token: ";", but found ")" C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 029: invalid expression, assumed zero C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : fatal error 107: too many error messages on one line Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 4 Errors. kaip situos errorus istaisyt?
 11. LafaXD

  Ieškau Sunside.lt sql pilno

  būtų galima nauja linką?
 12. LafaXD

  3sides.lt - modifikacija

  būtų galima sql failą nes seni neveikia taip kaip turėtų (ir nemoku tvarkyti sql failų)
 13. sveikučiai taigi noriu pasidaryti mailing system taprasme kodas jau yra bet noriu sužinoti kaip reikia pasidaryti savo gmail ir kad siūstu žaidėjams patvirtinimo kodus pvz prisiregistruoji ir tada reikia gmail į vesti ir poto prašo patvirtinimo kodo tai aš noriu kad žaidėjams nusiūstu tą kodą ir jie galėtų įvesti kodą patvirtinti paskyra ir žaisti serveryje gal turit kokių pamokų link'ų ? ar patys galėtumėt padėti.
 14. . Sveikas taigi bandžiau koda sudėti kartu nepavyko tai gal galėtum sudėti savo parašyta kodą su manuoju kad viskas veiktų puikiai. { if(strfind(inputtext, "%", true) != -1) return _Kick(playerid, true, "Serveris", "Hackeris?"); new name[MAX_PLAYER_NAME]; strmid(name,inputtext,0,MAX_PLAYER_NAME); new zaidejoID = StrFind(name); if(zaidejoID == INVALID_PLAYER_ID) return ShowPlayerDialog(playerid, 75, DIALOG_STYLE_INPUT, "Įsodinti į mašiną", "{FF0000}Tokio žaidėjo nėra\n{FFFFFF}Įveskite žaidėjo vardą kurį norite įsodinti į mašiną", "Gerai", "Atgal"); if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return ErorMSG(playerid, "Turite būti automobilyje"); new Float:Coo[3]; GetPlayerPos(zaidejoID,Coo[0],Coo[1],Coo[2]); if(!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 10.0, Coo[0],Coo[1],Coo[2])) return ErorMSG(playerid, "Žaidėjas per toli"); new msg[128], vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid); _PutPlayerInVehicle(zaidejoID, vehicleid, 1); format(msg, sizeof(msg), "Įsodinote {FF0000}%s {8C8C8C}į savo automobilį", zVardas(zaidejoID)); InfoMSG(playerid, msg); } return (true); }
×
×
 • Sukurti naują...