Peršokti į turinį

LafaXD

Narys
 • Pranešimų skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  159 +Pervesti

LafaXD paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 19 2018

LafaXD turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

11 Bus matyti ko vertas

Apie LafaXD

 • Nario rangas
  Hyper

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. LafaXD

  Reikia pagalbos su phpmyadmini pasihostinimu

  Kaip supratau kad neateina kartu su phpmyadmin, man jį reikia isirašyti pačiam ?
 2. Sveiki taigi prie cs.16 serverio pajungimo sql prijungimo ir t.t esu dar be patirties , bet bandau išmokti. Turiu dabar pasihostines cs serverį ant justhost ir noriu csgo moda isikelti bet nežinau kaip phpmyadmin pasihostinti. Pvz samp kai hostinu serveris ateina su phpmyadmin prisijungimas ftp prisijungimu (kai pasihostinau cs.16 srv tai rodo tik ftp prisijungimus) tai norėčiau sužinot kaip pajungti serverį per justhost ir ikelti mod'ą jei turite kažkas kokių apmokymų arba jei žinote kokių iš yt ar t.t numeskit į komentarus 😀 (ieškojau visur neradau normalaus apmokymo)
 3. LafaXD

  Reiktų TGP gm sutvarkyto

  krč nereikia man tų fragų bandes jau triperio gabalas
 4. LafaXD

  Reiktų TGP gm sutvarkyto

  tai su draugais žaisti
 5. sveiki ieškau tgp gm sutvarkyto kad nebūtu bugų ar t.t gali būti editas ar kažkas tokio kad tiesiog būtų sutvarkytas tai jei nagaila numeskit i komentarus linka (žiūrėjau neradau sutvarkyto gm tsg vyckos įkelta su bugais beto nemoku pats tvarkyti )
 6. LafaXD

  Platinu "SNG.LT" Projekto failus

  C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 017: undefined symbol "printf" C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : warning 215: expression has no effect C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 001: expected token: ";", but found ")" C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : error 029: invalid expression, assumed zero C:\Users\Hercogas\Desktop\sng\pawno\include\YSI\..\YSI_Coding\..\YSI_Internal\y_funcinc.inc(99) : fatal error 107: too many error messages on one line Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 4 Errors. kaip situos errorus istaisyt?
 7. LafaXD

  Ieškau Sunside.lt sql pilno

  būtų galima nauja linką?
 8. LafaXD

  3sides.lt - modifikacija

  būtų galima sql failą nes seni neveikia taip kaip turėtų (ir nemoku tvarkyti sql failų)
 9. sveikučiai taigi noriu pasidaryti mailing system taprasme kodas jau yra bet noriu sužinoti kaip reikia pasidaryti savo gmail ir kad siūstu žaidėjams patvirtinimo kodus pvz prisiregistruoji ir tada reikia gmail į vesti ir poto prašo patvirtinimo kodo tai aš noriu kad žaidėjams nusiūstu tą kodą ir jie galėtų įvesti kodą patvirtinti paskyra ir žaisti serveryje gal turit kokių pamokų link'ų ? ar patys galėtumėt padėti.
 10. LafaXD

  Reikia pagalbos (Kreipiuosi į scripterius)

  . Sveikas taigi bandžiau koda sudėti kartu nepavyko tai gal galėtum sudėti savo parašyta kodą su manuoju kad viskas veiktų puikiai. { if(strfind(inputtext, "%", true) != -1) return _Kick(playerid, true, "Serveris", "Hackeris?"); new name[MAX_PLAYER_NAME]; strmid(name,inputtext,0,MAX_PLAYER_NAME); new zaidejoID = StrFind(name); if(zaidejoID == INVALID_PLAYER_ID) return ShowPlayerDialog(playerid, 75, DIALOG_STYLE_INPUT, "Įsodinti į mašiną", "{FF0000}Tokio žaidėjo nėra\n{FFFFFF}Įveskite žaidėjo vardą kurį norite įsodinti į mašiną", "Gerai", "Atgal"); if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) return ErorMSG(playerid, "Turite būti automobilyje"); new Float:Coo[3]; GetPlayerPos(zaidejoID,Coo[0],Coo[1],Coo[2]); if(!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 10.0, Coo[0],Coo[1],Coo[2])) return ErorMSG(playerid, "Žaidėjas per toli"); new msg[128], vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid); _PutPlayerInVehicle(zaidejoID, vehicleid, 1); format(msg, sizeof(msg), "Įsodinote {FF0000}%s {8C8C8C}į savo automobilį", zVardas(zaidejoID)); InfoMSG(playerid, msg); } return (true); }
 11. Taigi sveiki, norėjau pasidaryti kad leistų pasirinkti isodinimo vietą ir kad nesodintu į ta vieta kur yra žaidėjas (kad nebūtu crash) bandžiau visa valanda nieko neišėjo tai jei galite perašyti ši koda kad atitiktų mano norus būčiau labai dėkingas +užmesiu rep kodas: _PutPlayerInVehicle(zaidejoID, vehicleid, 1); format(msg, sizeof(msg), "įsodinote {FF0000}%s {8C8C8C}á savo automobilá", zVardas(zaidejoID)); InfoMSG(playerid, msg);
 12. LafaXD

  Reikia pagalbos (su tekstais ant mašinų)

  gal galėtum atsiūsti link programos niekur nerandu.
 13. taigi sveiki.. norėjau jūsų paklausti kaip reikia uždėti teksta ant mašinos pvž ant kokios policijos mašinos kad rašytu ant durelių Policija tai jei žinote kaip uždėti teksta ant durelių, rašykite į komentarus (aš nežinau kaip gauti kordinates tos mašinos vietos ant kurios noriu uždėti teksta) dėkui
 14. LafaXD

  Apie Scriptinima (REIKIA PAGALBOS)

  :DDDDDDDD kapeiku,visu pirma norejau paprasyti kad padarytu viela komanda nes dar tiek gerai nemoku visko daryti o kai pramoksiu nieko neka neprasysiu..

×