Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų nuomonė apie Xiaomi Redmi 3


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

gana retai šiame forume kuriu temas ir užduodu jums, forumo nariai, klausimus, prašau jūsų patarimo. Šiuo momentu turiu senuką Galaxy Ace (S5830) su custom'iniu ROM'u, kuriame ištrinti GApps'ai, kad telefonas veiktų sklandžiau. Akivaizdu, kad šiuo telefonu jau beveik neįmanoma naudotis nesigadinant nervų, net ir to custom'inio ROM pagalba. Taigi ieškau išmaniojo telefono iki 200€. Kol kas labai suviliojo Xiaomi Redmi 3. Už tokią kainą niekas nepasiūlo tokių specifikacijų, o iš šito vaizdo įrašo matosi, kad telefonas yra ir gan patvarus:

 

Kokia jūsų nuomonė apie šį telefoną. Gal turėjote su juo patirties? Ar perkant Lietuvoje yra gaunama tarptautinė soft'o versija su Google "Play" ir be kinietiško brukalo (klausiau 1a.lt, jie nežino :D)? Pasidalinkite savo patirtimi.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kam tu šiaip žadi telefoną naudot? Tau jis žaidimams ar tsg, kad būtų patvarus?

Kaip ir dauguma žmonių: socialiniai tinklai, naršymas internete, muzikos klausymas, vaizdo įrašų žiūrėjimas. Būtų gerai, kad visa tai veiktų sklandžiai darant visus šiuos dalykus vienu metu, t.y., kad gerai veiktų multi-task'ingas ir paleidus daug programų nebūtų strigimo. Pavyzdžiui, SoundCloud groja fone, tada naršau Chrome'u ir dar šone Messenger'is. Žaidimų nelošiu, nebent vieną kitą pabandyčiau :D. Žinoma, net ir už 80€ telefonas sklandžiau už mano Galaxy Ace'ą, bet nesinori nusipirkti telefono ir gailėtis, nes, kaip matosi, keičiu juos gan retai.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirk Xiaomi redmi note 3 pro biškuti brangiau 244€ bet žymiai geresnis telefonas, nei šis. Mobisdikas.lt jei imsi grūdintą stiklą dovanų dar gausi vieną dovaną dėklą.

 

pasirink 3gb versiją.

 

https://www.mobisdikas.lt/index.php/produktas/xiaomi-redmi-note-3-pro/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirk Xiaomi redmi note 3 pro biškuti brangiau 244€ bet žymiai geresnis telefonas, nei šis. Mobisdikas.lt jei imsi grūdintą stiklą dovanų dar gausi vieną dovaną dėklą.

 

pasirink 3gb versiją.

 

https://www.mobisdikas.lt/index.php/produktas/xiaomi-redmi-note-3-pro/

Palei tavo nuoroda, permoki apie 100 eurų tik už tai jog jie atsiūntė juos iš China :) Siūlau pažiūrėti į Huawei P8 Lite, iPhone 5S naudota fb grupėse.

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32598227866.html?ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_3_10057_10056_10055_10049_10059_10058_10017_405_404_10040_10060_10061_412,searchweb201603_1&btsid=72907809-d2f5-4bc1-8f42-9d477452274a

Redaguota , nario Baltas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palei tavo nuoroda, permoki apie 100 eurų tik už tai jog jie atsiūntė juos iš China :) Siūlau pažiūrėti į Huawei P8 Lite, iPhone 5S naudota fb grupėse.

 

Palei tave žmogus turi nupirkti panaudotą telefoną, kuris neturi jokios garantijos. Galbūt jis turi defektų. Bei pats Huawei yra iš kinijos.

 

+ Pats žmogus, norėjo pirkti iš 1a.lt parduotuvės, tad aš jam nesiūlau kad atsiūstų iš china.

Redaguota , nario Dovidas '#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu mokėti daugiau nei 200€, kaip ir sakiau. Norėčiau, tikrai primokėčiau. Norėtųsi išgirsti jūsų patirtį su šiuo telefonu, o ne informaciją iš interneto (nebent ji gana svarbi, o ne šiaip specifikacijos) ar kokius nors kitus pasiūlymus. Žiūrėjau aš ir į P8 Lite iš Huawei, bet ten procesorius prastesnis, baterija vos ne pusiau mažesnė, o kaina net didesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, ką galiu pasakyt - seku Xiaomi naujienas, Kaip išleido Xiaomi redmi tai buvo pavykęs produktas, šiaip jei tau nereikia fingerprint sensoriaus, kameros bei truputėli stipresnio procesoriaus, tai imk šitą, tau pilnai jo užteks, ir geiminti, multitaskinti, po internetą panaršyt ir t.t, Imk. O dėl kinietiško šūdinų appsų šitų jau nebeturėtų būt jei upgradinsi miui į lolipop jei jis jau bus, china appsu nebus liks tik mi remote valdyt televizorius ir kitą, bei mi account jei neklystu nežinau kam tai reikalinga. O jai nepatiks pats MIUI laisvai galėsi persirašyt Custom ROM, bent jau aš tai mėgstu miui :D

 

Rūgpjūtį pats imsiu Xiaomi redmi note 3 iš mobisdiko, tad labai laukiu :D

Redaguota , nario Dovidas '#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na, ką galiu pasakyt - seku Xiaomi naujienas, Kaip išleido Xiaomi redmi tai buvo pavykęs produktas, šiaip jei tau nereikia fingerprint sensoriaus, kameros bei truputėli stipresnio procesoriaus, tai imk šitą, tau pilnai jo užteks, ir geiminti, multitaskinti, po internetą panaršyt ir t.t, Imk.

Man įdomu sužinoti, ar su jo programine įranga nėra problemų, ar nusipirkęs negausiu kinietiško soft'o, t.y., netarptautinės versijos, kurioje bus tik anglų ir kinų kalbos ir daug brukalo. Nesinori tik nusipirkus telefoną knistis su bootloader'iais, ROM'ais ir t.t.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats žadu pirkt Lenovo K3 Note :) atitinkantis mano biudžeta :D nors dar ir su senuku Galaxy core nlb jau eina naudotis vis dar turbinu jį iki maksimaliu apsukų :D kad eitų nrml naudotis :D Beto pirksiu iš Aliexpress kaip ir sakė kaškas kam pirk iš lietuvos kur užsideda savikaina didelia nors atsisiunčia iš tos pačios kinijos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aliexpress siuntos kelias ilgas ir gražus, gal kasnors nori kad siunta ateitu greitai 3-7 dienas o ne per mėnėsį.

 

 

Jokio kinietiško softo sakau nebus išskyrus mi remote ir mi account, yra lietuviu kalba, produktas yra tarptautinis, tad kinietiško š*do nėra.

 

Kaip pagyventumėt su Prestigio pap3501 duo, išprotėtumėt, vpš nesinaudoju telefonu nes jis stringa kaip kąžn.

Redaguota , nario Dovidas '#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palei tave žmogus turi nupirkti panaudotą telefoną, kuris neturi jokios garantijos. Galbūt jis turi defektų. Bei pats Huawei yra iš kinijos.

 

+ Pats žmogus, norėjo pirkti iš 1a.lt parduotuvės, tad aš jam nesiūlau kad atsiūstų iš china.

O Xiaomi ne iš kinijos?

Va iš 1a.lt Huawei, jei tu nematai - http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/huawei_p8_lite_dual_black

 

Aliexpress siuntos kelias ilgas ir gražus, gal kasnors nori kad siunta ateitu greitai 3-7 dienas o ne per mėnėsį.

 

 

Jokio kinietiško softo sakau nebus išskyrus mi remote ir mi account, yra lietuviu kalba, produktas yra tarptautinis, tad kinietiško š*do nėra.

Tai siunta eina ilgai, bet į Lietuva užsako taip pat ir parduoda čia už daugiau, nes kelias :D Tarptautinis produktas yra ir AliExpress'e kurį numėčiau, tad jei kažko nežinau, siūlau paskaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O Xiaomi ne iš kinijos?

Va iš 1a.lt Huawei, jei tu nematai - http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/huawei_p8_lite_dual_black

 

Tai siunta eina ilgai, bet į Lietuva užsako taip pat ir parduoda čia už daugiau, nes kelias :D Tarptautinis produktas yra ir AliExpress'e kurį numėčiau, tad jei kažko nežinau, siūlau paskaityti.

 

Taip, Xiaomi yra gaminamas kinijoje bet visą kompanija dirba Indijoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, Xiaomi yra gaminamas kinijoje bet visą kompanija dirba Indijoje.

Ir? Yra gaminamas kinijoje, o veža į indija ir iš ten į Lietuva. Ir ką dabar daryti? Visi telefonai gaminami Kinijoje ir vežami į EU :) Dabar pasakyk man, kuo išsiskiria Huawei ir Xiaomi iš Kinijos, kurie vežami į EU šalis ir tas pats išeina. Tik permoki Lietuvoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Atrodo neblogas telefonas.

 

Jei gali paaiškink. tingiu skaityti

Bus užrakintas bootloader'is, o jo atrakinimas gali užtrukti net savaites ir tai per kinų svetaines prašant atrakinimo, kuriose prašymą reikia rašyti kinų kalba. Kam to reikia? Su užrakintu bootloader'iu nebus galima keisti ROM, flash'inti programėlių. Jeigu šis telefonas būtų su stock'iniu Android'u, tai būtų man vienodai, bet čia yra su MIUI. Jeigu man jis nepatiktų ar kiltų su juo problemos, ROM keitimas taptų tikru vargu.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bus užrakintas bootloader'is, o jo atrakinimas gali užtrukti net savaites ir tai per kinų svetaines prašant atrakinimo, kuriose prašymą reikia rašyti kinų kalba. Kam to reikia? Su užrakintu bootloader'iu nebus galima keisti ROM, flash'inti programėlių. Jeigu šis telefonas būtų su stock'iniu Android'u, tai būtų man vienodai, bet čia yra su MIUI. Jeigu man jis nepatiktų ar kiltų su juo problemos, ROM keitimas taptų tikru vargu.

Tai iš AliExpress užsakinėjau, ir prirašiau prie prekės, kad noriu jog atrakintu bootloader'į ir atrakino. O Lietuvoje, nežinau ar bus atrakintas jis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bus užrakintas bootloader'is, o jo atrakinimas gali užtrukti net savaites ir tai per kinų svetaines prašant atrakinimo, kuriose prašymą reikia rašyti kinų kalba. Kam to reikia? Su užrakintu bootloader'iu nebus galima keisti ROM, flash'inti programėlių. Jeigu šis telefonas būtų su stock'iniu Android'u, tai būtų man vienodai, bet čia yra su MIUI. Jeigu man jis nepatiktų ar kiltų su juo problemos, ROM keitimas taptų tikru vargu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...