Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką manote apie mano naują telefoną ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pffffff.... Man 14 ir iš savo liešu susitaupiau... Galėjau ir geresni imt , bet kažkaip gaila buvo išleist daugiau....

Kokių dar lėšų?:D Už šiukšlių išnešimą kai duoda po 10€? Ar pas senelius į dieną po 100€?:D Padirbk tikrą darbą pažiūrėsiu kaip pirkinėsi tuos telefonus, iš savo lešų sako..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių dar lėšų? :D Už šiukšlių išnešimą kai duoda po 10€? Ar pas senelius į dieną po 100€? :D Padirbk tikrą darbą pažiūrėsiu kaip pirkinėsi tuos telefonus, iš savo lešų sako..

Kaži kaip pats uždirbi, iš žaidimų pardavimo neprasimuši. Pats kaži ar tikrą darbą turi, per dieną sedėdamas 11val parduodant žaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaži kaip pats uždirbi, iš žaidimų pardavimo neprasimuši. Pats kaži ar tikrą darbą turi, per dieną sedėdamas 11val parduodant žaidimus.

Man užtenka to ką aš turiu, niekad niekam nesigiriau ir nesakiau kiek aš uždirbu, net draugam nedemonstruoju, man pačiam 16. Visada bandau sutaupyt ir rasti geresnį varijantą nei pirkti idijotiškus telefonus kai daug pranašesnį galima paimti panaudotą su garantija be jokių įbrėžimų.

 

O tu taip ir neatsakei kaip tu tuos pinigus gavai, nes ką aš sakiau tiesa ir buvo, o dėl manęs tai nesijaudink, kam man tikras darbas jei užtenka šito kuriuo aš dabar užsiimu kaip man nepilnamečiui? Aš geriau savaitgaliui nuvažiuosiu pas močiutę padėsiu žolę nupjaut ar uogas surinkt, ir už tai niekada nieko neprašiau net kai ir siūlė niekada nejemiau nes kažkaip jaučiau kad už tokį darbą tikrai neturėčiau tiek gauti, žymiai smagiau žodį "Ačiū" jei daugelis šiuolaikinių vaikų į sodus važiuoja dirbti tik dėl pinigų iš senelių

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man užtenka to ką aš turiu, niekad niekam nesigiriau ir nesakiau kiek aš uždirbu, net draugam nedemonstruoju, man pačiam 16. Visada bandau sutaupyt ir rasti geresnį varijantą nei pirkti idijotiškus telefonus kai daug pranašesnį galima paimti panaudotą su garantija be jokių įbrėžimų.

O tu taip ir neatsakei kaip tu tuos pinigus gavai, nes ką aš sakiau tiesa ir buvo, o dėl manęs tai nesijaudink, kam man tikras darbas jei užtenka šito kuriuo aš dabar užsiimu kaip man nepilnamečiui? Aš geriau savaitgaliui nuvažiuosiu pas močiutę padėsiu žolę nupjaut ar uogas surinkt, ir už tai niekada nieko neprašiau net kai ir siūlė niekada nejemiau nes kažkaip jaučiau kad už tokį darbą tikrai neturėčiau tiek gauti, žymiai smagiau žodį "Ačiū" jei daugelis šiuolaikinių vaikų į sodus važiuoja dirbti tik dėl pinigų iš senelių

.

Tau bent jau siūlo :ddd Ai gerai, nusipirkai, ate

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2825 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...