Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Huawei išorinė 4G antena


Mozaika

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, domina galbūt kažkas turi huawei 4g išorinę anteną ir kokius realius greičius pasiekia. Telia puslapyje rašo, kad modemui pasiekiami iki 600Mb/s greičiai. Mano lokacijoje per ryšio žemelapį 150Mb/s greičiai. Tai ar trauks modemas su antena man tuos 150Mb/s.
P.S. Telefonas traukia 30Mb/s

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Tą tau gali pasakyt tik pati Telia. Bei matau jog turi į juos kreiptis prieš perkant tad tą ir siūlau pirma padaryt. Bei tu 600 tikrai negausi max 300mbps 4G tinkle galima pasiekti.

tai gal atsiras žmogus kuris turi tą anteną ir parodys ar labai skiriasi realūs duomenys nuo ryšio žemėlapio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Mozaika parašė:

Sveiki, domina galbūt kažkas turi huawei 4g išorinę anteną ir kokius realius greičius pasiekia. Telia puslapyje rašo, kad modemui pasiekiami iki 600Mb/s greičiai. Mano lokacijoje per ryšio žemelapį 150Mb/s greičiai. Tai ar trauks modemas su antena man tuos 150Mb/s.
P.S. Telefonas traukia 30Mb/s

Jei telefonas traukia 30, tai su ta antena 90-100 maximum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-08 15:24, Ipexas parašė:

Išvis įdomu kam tau tokio interneto? Streamint ar pingo mažesnio nori? Nes rezultatai nepasikeis su pingu vistiek :D

Namuose turiu, paprastą 4g huawei modemą, tai toks jausmas, lyg sienose folijos pridėta. Kieme greitis 5x kartus pagerėja. Tai dabar mąstau apie tą anteną

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...