Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Prieš kokius 4-5 metus iš jūsų pirkau kelias steam paskyras,dovanu gavau MC legalą, aišku steam paskyros pavogtos, bet iki šiol turiu Mc legalą. Tikriausiai nepamenat accounto "Litobhoy1888" ? 

 

Iš tikrųjų tai reikėtų daugiau konkretumo. Žinoma, mes neprisimename paskyros pagal prisijungimo vardą, kuri buvo nupirkta 2012-2013 metais. Tuo metu visa prekyba vyko per Skype. Parašykite mums el. paštu [email protected] ir mano kolega galės galbūt Jums padėti, jeigu tik bus galimybė Jūs kaip nors identifikuoti. Sekantį kartą, būtų gerai jeigu parašytumėt ne po 4-5 metų.

Redaguota , nario account.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
On 2016-07-24 at 15:28, ekolin parašė:

Pirma kartą matau tavo svetainę, bet tai kodėl išvis toki posta darai? Be logikos. Jeigu problemos tik šiame forume kur dauguma tik sa-mp'a žaidia tai tau turėtu nerupėti, man ta svetaine ąsmeniškai pasirodė nepatikima, ypač, kad neturite automatinės sistemos.

 

 

Jeigu nori, kad tavimi pasitikėtu, susirink trading reputacijos, ir galėsi ignorinti tokius vaikus kaip numetei link'a (neskaičiau ką jis rašė, laiko švaistymas). 

EDIT: Prašė ištrinti citatą.

Tikriausiai neturi reputacijos steame, nes jeigu turėtum suprastum kaip steame ją sunku gaut, kai 60% community ieško tik kaip apipist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuoliai ten dirba kiek esu pas juos pirkes visada viską laiku pristatydavo maloniai bendrauja nuostabus nuosirdus zmones dirba tik nevisi taip juos vertina jie su kiekviena diena tobuleja ir tikrai turi daug geru atsiliepimu. Tie kurie yra pirkę paslaugas masyviau tai yra daugiau nei bet kuris siame forume, tikrai pateiktu geru atsiliepimu. Šaunuoliai tik galėtų jie duoti pačiam pasirinkti acounto pavadinima o dabar parenka tai nei pridesi nei atimsi bet saunuliai nors sunku isiminti prisijungimo varda.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, M̵̀̍̈͊́̓͌͊̐̽͐͋̑̄̓̊̈̍̌̽͘̚̕͝ parašė:

Šaunuoliai ten dirba kiek esu pas juos pirkes visada viską laiku pristatydavo maloniai bendrauja nuostabus nuosirdus zmones dirba tik nevisi taip juos vertina jie su kiekviena diena tobuleja ir tikrai turi daug geru atsiliepimu. Tie kurie yra pirkę paslaugas masyviau tai yra daugiau nei bet kuris siame forume, tikrai pateiktu geru atsiliepimu. Šaunuoliai tik galėtų jie duoti pačiam pasirinkti acounto pavadinima o dabar parenka tai nei pridesi nei atimsi bet saunuliai nors sunku isiminti prisijungimo varda.  

Nes tie account'ai nėra jų, ir kad tikri savininkai susigrąžintu vartotoją buvo ne karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, M̵̀̍̈͊́̓͌͊̐̽͐͋̑̄̓̊̈̍̌̽͘̚̕͝ parašė:

zinok nemanau kad jie sukciautu jie sukuria acc random zodziu ir neuzdeda pirminio el pasto

 

Dar neperseniausiai facebook postą mačiau, žmogaus social club gta v tiesiog nustojo veikt, activation code prašė ir jis buvo pirktas iš accounts.lt bet jau jis taip sakė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as manau jog jie nesvarbu kaip ir is kur gauna bet tie dalykai ka gauna tikrai legalus niekas neturi teises pareiksti i juos tai manau kad zmones patys kalti nes pasikeicia info pamirsta bent pas juos jau beveik 2 metai kaip turiu pirkes gta V jokiu problemu po siai dienai turiu zaidziu viskas ok tik ne visiems buna viskas tvarkoj keicia duomenis kaip kojines po to sako man dingo tas ar tas juk suklysti galime kiekvienas bet su accounts.lt problemu nebuvo bent jau man

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...