Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

SUPERKU POKEMON GO ACCOUNTUS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas mane žinot, esu rimtas pirkėjas, seniau prekiavęs Clash of Clans accauntais - https://www.supergames.lt/topic/222495-superku-clash-of-clans-accountus/

Tęsiu veikla, šį kart supirkineju Pokemon GO accountus. 

 

Atsiskaitymai būdai : Bankinis pervedimas, Paypal, Paysera, Sąskaitos papildymais.

skype: jordan9x

 

Esu patikimas žmogus, to paties tikiuosi iš jūsų. 

 

________________________________________________________________________________________________

 

Perku accountus tik android OS !!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kol esu naujas šitam dalyke, tol perku tik android. Su clash of clans accauntais būdavo nemažai reikalų perkelti accauntą į skirtingą platformą, su Pokemon Go spėčiau dar sunkiau yra, tai kol kas apsiriboju tik androidais. Nuo lvl ir pačių turimų pokemonų.

Nieko perkelinėt nereikia.. Prisijungimas tai tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai skirtingi prisijungimai. Android'e googlay play. iPhone speju app store loginas.

Tai nieko sakyt nereikia, jeigu tik spėji, bet iš tikro nežinai. iOS accountai prie game center nėra prilinkinami, tad su tais pačiais duomenim, nesvarbu ar registravaisi per google, ar per pokemon trainer club, gali prisijungt prie abiejų telefonų visiškai laisvai. Aš būtent taip ir darau, turiu Androidą ir iOS, specialiai dėl šitos temos atsisiunčiau ant Androido šitą žaidimą, prisijungiau su tuo pačiu acc, su kuriuo žaidžiu ant iOS be jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...