Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Aš esu pasirašęs kontraktą su ScaleLab ir vidutinis ,,CPM" yra 5$. ,,CPM" - užmokestis už 1000 peržiūrų.

 

Aišku tavo užmokestis gali būti ir didesnis ir šiek tiek mažesnis, nes dar priklauso nuo paspaudimų skaičiaus ant reklamos.

Taip pat priklauso nuo tavo kanalo bei jo turinio.

Jeigu turi daugiau panašių klausimų - klausk bet kada, kad ir į PM.

O jeigu domina mano minėti partneriai - https://www.scalelab.com/apply/gaming?referral=115117

Redaguota , nario DanLT

Tu tikrai ruošiesi Youtube'inti vien dėl pelno? :D Galiu pasakyt, kad tu kol į kokį partnershipą įstosi, tai metai praeis, jei ne daugiau, nes gauti žmonių dėmesį šiais laikais sunku, nes yra dar milijonai tokių kanalų. Ir plius pelno labai mažai bus.

Tai niekas nepradeda youtubint kaip full-time darbą... Pradeda dėl smagumo, dėl noro išbandyt kažką naujo ir tada, jei pasiseka, pradeda youtubint kaip full-time darbą. Niekada nereikia pasiduoti, būna, kad nauji kanalai sugeba labai greit surink šimtus tūkst. prenumeratorių.

Uždarbis priklauso nuo kiek reklamos peržiūrų gausi, tada nuo tos sumos ("uždirbtų pinigų") atskaičiuos 50% į YouTube sąskaitą ir tada likusios dalies (50%) pasiims tavo partnership, likusioji dalis tau.

Tarkime gauni peržiūrų ant video 1000 į mėnesį. Dalis jų (kokia 250) bus tik reklamos peržiūrėtos, ir gausi tik kelis centukus, kad ir vos 0,25$

Free cancer cure:
188055d006.gif
 

O tai per socialblade.com kokias sumas rašo?

 

Socialblade nėra tikslus, nes ten tos sumos yra skaičiuojamos pagal bendrus faktorius, tai yra - jie neįskaičiuoja to ką tu pasirašei su savo partnerių sutartimi(CPM).

Taip pat, SocialBlade užskaito, kad kiekviena peržiūra = paspaudimui ant reklamos - kas yra visiškai nerealu.

 

 

O butina norint gauti pinigu is youtube tureti Google Adsense?

 

Jeigu tu nesi pasirašęs sutarties su  ,,networku" , tada reikia.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3629 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...