Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dekui tau! O kaip su i3 normaliai bus?

Gal dar kas surinktumet?

Geriau nesurinksi už tokią kainą.

 

kokiems tikslams? uz 400-500 iskarto pasakau, nieko blatno nesurinksi.

jeigu tokio tipo kaip csgo, lol, samp ir kiti lietuviu pamegti zaidimai tai pirk belekoki sustatyta ten is kilobaito ar pns, neapsimoka ne statyt.

Jo, pirk iš Kilobaito, permokėk ir kniskis su garantiniu kol maitblokis suvarys motininę. Sėkmės.

GTX 960 iškeist į GTX 950? Are you serious right now?

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Tu čia šudą mali, ir kas kad 960 puse kainos sudaro, už tat performancas geresnis nei tie tavo kilobaitiniai

zmogau..tu man -rep dedi kai as sakau faktus bet tau nepatinka mano nuomone nors ji teisi?

jam ant normalaus cpu vos iseis kai jo biudzetas 400-500, ka jis toliau pirks? PIGIAUSIA MOTININE? HDD? MAITINIMA?

tu supranti kad jo biudzetas 400-500 ir jis daug negali leisti? tas kilobaito pc su i3 ir 950 jam geras variantas, pazais puikiai daugeli zaidimu.

koks jam cpu iseis? i3? su i3 pazais bet jeigu ims 9 serijos gpu jam gali bottleneckint, bet abejoju nes zais tikriausiai iprastus zaidimus lietuviams. i5 net ir silpniausi virs 100euru eina. ar tu supranti kad pc ne vien is gpu ir cpu susideda? jam reikia dar daug daliu. jam reikia dezes, psu, motinines, ramu, hdd (ssd per brangus variantas), gal kitokio ausintuvo procesoriui, gal net ir dezej ausintuvu.

 

Tu pirmiau argumentus pateik, o paskiau rašyk. Dabar tik pezi.

stai tavo argumentai :)

 

skytech

e09be7fc93.png

varle

e7ea50968f.jpg

 

as pezu kai jus nieko neismanot ir zmogui kuris turi TIK 400-500euru biudzeta (kas padoriam kompui yra labai mazai)??

neismaneliai esat ir tik kalbat mokat. dar nemaciau jokiame forume is desimciu kiek esu buves tokiu kaip jus kurie bando kazka irodyt ir meluojat zmogui kuris iesko pagalbos. nepykit uz tiesa ;)

Redaguota , nario ABRAMS

zmogau..tu man -rep dedi kai as sakau faktus bet tau nepatinka mano nuomone nors ji teisi?

jam ant normalaus cpu vos iseis kai jo biudzetas 400-500, ka jis toliau pirks? PIGIAUSIA MOTININE? HDD? MAITINIMA?

tu supranti kad jo biudzetas 400-500 ir jis daug negali leisti? tas kilobaito pc su i3 ir 950 jam geras variantas, pazais puikiai daugeli zaidimu.

koks jam cpu iseis? i3? su i3 pazais bet jeigu ims 9 serijos gpu jam gali bottleneckint, bet abejoju nes zais tikriausiai iprastus zaidimus lietuviams. i5 net ir silpniausi virs 100euru eina. ar tu supranti kad pc ne vien is gpu ir cpu susideda? jam reikia dar daug daliu. jam reikia dezes, psu, motinines, ramu, hdd (ssd per brangus variantas), gal kitokio ausintuvo procesoriui, gal net ir dezej ausintuvu.

 

stai tavo argumentai :)

 

skytech

e09be7fc93.png

varle

e7ea50968f.jpg

 

as pezu kai jus nieko neismanot ir zmogui kuris turi TIK 400-500euru biudzeta (kas padoriam kompui yra labai mazai)??

neismaneliai esat ir tik kalbat mokat. dar nemaciau jokiame forume is desimciu kiek esu buves tokiu kaip jus kurie bando kazka irodyt ir meluojat zmogui kuris iesko pagalbos. nepykit uz tiesa ;)

*What the fuck i just heard???*

 

Koks dar 9 serijos, kai yra tik 900serijos gpu.

 

Va tau ir su i5 ir 950, galima dar sutaupyti ant hdd, tik 1a nėra mažiau nei 500gb, taipogi galima paimti i3  6gen vietoj i5, jis irgi gerai susitvarkys tiek su 960 ir 950, ir jeigu imant su i3 jau galima ir 960 įkišt bus. Nors realiai damokėjus 50€ tau išeina su i5 4gen ir 960

 

Taip kad už tokią suma tikrai galima surinkti padorų kompą

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcnJEQAwCMPAljDmTPrvK5CXdkYJ0A5uteu2NdSnEHpgQco%2FsEDWosU0Bw8%3D

 
 

 

9, 900, skirtumo nera, kam reikia ir kas zino tai tas ir supranta.

matai kaip nesunku biudzetini pastatyt? tik psu labai jau prasta paemei, girdejau daugelis skundziasi aerocool, galima ir deze paimti labiau draugiska modifikacijoms. nereikia to 960 i toki kist, su i3 tuo labiau neapsimoketu bet i3 nera blogas variantas aplamai sioms dienoms dar kolkas.

taipogi geras variantas butu 700 serijos gtx su normaliu i5, keli metai i prieki normaliai veztu.

(redaguota)

zmogau..tu man -rep dedi kai as sakau faktus bet tau nepatinka mano nuomone nors ji teisi?

jam ant normalaus cpu vos iseis kai jo biudzetas 400-500, ka jis toliau pirks? PIGIAUSIA MOTININE? HDD? MAITINIMA?

tu supranti kad jo biudzetas 400-500 ir jis daug negali leisti? tas kilobaito pc su i3 ir 950 jam geras variantas, pazais puikiai daugeli zaidimu.

koks jam cpu iseis? i3? su i3 pazais bet jeigu ims 9 serijos gpu jam gali bottleneckint, bet abejoju nes zais tikriausiai iprastus zaidimus lietuviams. i5 net ir silpniausi virs 100euru eina. ar tu supranti kad pc ne vien is gpu ir cpu susideda? jam reikia dar daug daliu. jam reikia dezes, psu, motinines, ramu, hdd (ssd per brangus variantas), gal kitokio ausintuvo procesoriui, gal net ir dezej ausintuvu.

 

stai tavo argumentai :)

 

skytech

e09be7fc93.png

varle

e7ea50968f.jpg

 

as pezu kai jus nieko neismanot ir zmogui kuris turi TIK 400-500euru biudzeta (kas padoriam kompui yra labai mazai)??

neismaneliai esat ir tik kalbat mokat. dar nemaciau jokiame forume is desimciu kiek esu buves tokiu kaip jus kurie bando kazka irodyt ir meluojat zmogui kuris iesko pagalbos. nepykit uz tiesa ;)

Nepyk už tiesą, bet bandai kažką parašyt, bandai kažką įrodyt, bet nesigauna. Taip, kompiuteriai ne tik iš CPU ir GPU sudaryti, todėl ir buvo siūlomas build'as, ar tu to nesuvoki? Čia visos reikiamos dalys, kad kompiuteris pilnai veiktų. Tai kas nepatinka? Ir kam siūlai imti iš Kilobaito tą pre-build'ą su šūdinu PSU, jei galima imti geresnį su i3-4160 ir GTX 960 arba i5-4460 ir GTX 950? Ir dar paaiškink pezalus apie žaidimus lietuviams. Žaidimus lietuviams... Atseit specialiai ima kompanijos direktorius, sukviečia komandą, ir sako: "Blyn, Lietuva nori savo žaidimo, kad niekas kitas neturėtų, davai kuriam!". Pavarai.

 

9, 900, skirtumo nera, kam reikia ir kas zino tai tas ir supranta.

matai kaip nesunku biudzetini pastatyt? tik psu labai jau prasta paemei, girdejau daugelis skundziasi aerocool, galima ir deze paimti labiau draugiska modifikacijoms. nereikia to 960 i toki kist, su i3 tuo labiau neapsimoketu bet i3 nera blogas variantas aplamai sioms dienoms dar kolkas.

taipogi geras variantas butu 700 serijos gtx su normaliu i5, keli metai i prieki normaliai veztu.

Taip, nesunku, tai ko prie pirmojo build'o prisikabinai? Dabar sakai, kad neverta imti i3'io, bet paskiau teigi, kad jis yra geras. Logika. Kiti argumentai irgi nepagrįsti.

 

Be to, prieš mus vadindamas neišmanančiais, pasidomėk, kiek mes išmanom. O po to, eini į Google ir pats pasidomi apie kompiuterio komponentus, nes dabar primėtei screenshot'ų, o prirašei pievų.

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

as apie pirmaji build NE ZODZIO nesakiau, tu cia issigalvoji. sakiau tam maquex'ui kad jis overkillina su tuo savo 960. tu paziurek ka jis pats rase, poh kad puse kainos svarbu performance. :DD

jis gali pasistatyti pigiau, kartoju, su gtx 750 ir i5, ir jam dar ateiciai liks jeigu investuoti nores. kokio velnio isnaudot visa ta biudzeta kuris ir taip mazas? geras cpu, geras gpu, visa kita beleka dedat ir primetat profus.

pats pasakiau kad 950 ir i3 nera blogas variantas net neziurejes to buildo, ko cia zyzi?

Redaguota , nario ABRAMS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...