Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

as apie pirmaji build NE ZODZIO nesakiau, tu cia issigalvoji. sakiau tam maquex'ui kad jis overkillina su tuo savo 960.

jis gali pasistatyti pigiau, kartoju, su gtx 750 ir i5, ir jam dar ateiciai liks jeigu investuoti nores. kokio velnio isnaudot visa ta biudzeta kuris ir taip mazas? geras cpu, geras gpu, visa kita beleka dedat ir primetat profus.

Na va, pagaliau išsiaiškinom :D. GTX 960 tikrai nėra overkill'as, toli gražu, o perkant i3'is su GTX 960 gaunamas žymiai geresnis performansas nei su i5'u ir GTX 750Ti. Taip, future-proof'as su i5'u bus geresnis, bet juk dažniausiai, kurie nesidomi IT nelinkę daryti upgrade'ų, už tai, mano nuomone, reikia iš viso esamo biudžeto išspausti maksimalų performansą. Internete irgi vyrauja daug diskusijų būtent su šiomis dvejomis konfigūracijomis. Aš rekomenduoju maksimalų perofrmansą iš karto, kiti rekomenduoji imt su didesniu future-proof'u, tad čia galimai ilgai diskutuoti.

Redaguota , nario Tautedorus

9, 900, skirtumo nera, kam reikia ir kas zino tai tas ir supranta.

matai kaip nesunku biudzetini pastatyt? tik psu labai jau prasta paemei, girdejau daugelis skundziasi aerocool, galima ir deze paimti labiau draugiska modifikacijoms. nereikia to 960 i toki kist, su i3 tuo labiau neapsimoketu bet i3 nera blogas variantas aplamai sioms dienoms dar kolkas.

taipogi geras variantas butu 700 serijos gtx su normaliu i5, keli metai i prieki normaliai veztu.

Su I3 ir 960 būtų daug daugiau fps nei i5 ir 750, nors kam imti i5 su 750 jieugu į 500 biudžetą telpa i5 ir 950?

 
 

 

(redaguota)

Žodžiu, reik užbaigti diskusijas. Sudėjau tokį build'ą su i3-6100 ir GTX 960. i3-6100 performansas žaidimuose bus tas pats arba kai kuriais atvejais geresnis už i5-4460 dėl naujos Skylake mikroarchitektūros. Štai įrodymas (atimkit 2-3 FPS, nes i3-6300 turi 100 MHz didesnį taktinį džanį ir 1 MB didesnę podėlio (angl. cache) talpą):

 

Mano nuomone, šitą variantą labiausiai apsimoka pirkti. CPU pakankamai geras, GPU irgi nebloga, korpusas turi Cable Managmento galimybes, minimalias aušinimo galimybes. Maitinimo blokas nėra stebuklingas, bet su juo bijoti ir svarstyti ar, nesukeps motininė, manau nereikės.

Redaguota , nario Tautedorus

Tarp Haswell ir Skylake visai nedidelis zingsnis, kodel jus taip ta Futureproof'a stengiates ikist tai as nesuprantu!

Paimtu i5 haswell ir viskas.

O testuot FPS reik AAA Open World zaidimuose..

 

Gal net ir Futureproof'o jokio nedarys! :)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Žodžiu, reik užbaigti diskusijas. Sudėjau tokį build'ą su i3-6100 ir GTX 960. i3-6100 performansas žaidimuose bus tas pats arba kai kuriais atvejais geresnis už i5-4460 dėl naujos Skylake mikroarchitektūros. Štai įrodymas (atimkit 2-3 FPS, nes i3-6300 turi 100 MHz didesnį taktinį džanį ir 1 MB didesnę podėlio (angl. cache) talpą):

 

Mano nuomone, šitą variantą labiausiai apsimoka pirkti. CPU pakankamai geras, GPU irgi nebloga, korpusas turi Cable Managmento galimybes, minimalias aušinimo galimybes. Maitinimo blokas nėra stebuklingas, bet su juo bijoti ir svarstyti ar, nesukeps motininė, manau nereikės.

600MHz dauiau o ne 100* Tačiau i5 didenis OC potencialas, kadangi ocindamas pasikelia visų 4 core dažnis, per i3 tik dviejų. 

Daug kas sako kad 4threads yra kaip ir 4core ( kai kuriuose svetainėse kur parduota kompus net rašo 4core ) nors iš tiesų taip nėra, taip, tai geriau nei 2core 2 threads. bet tai nėra geriau nei 4 core. Čia tas pats kas burna ir rankos, rankos tai threads, burna core. Su dviem rankom tu lėčiau pripildysi nei su 4, tačiau viską tai praryti tu nespėsi kad ir 100 rankų bus.

 
 

 

600MHz dauiau o ne 100* Tačiau i5 didenis OC potencialas, kadangi ocindamas pasikelia visų 4 core dažnis, per i3 tik dviejų. 

Daug kas sako kad 4threads yra kaip ir 4core ( kai kuriuose svetainėse kur parduota kompus net rašo 4core ) nors iš tiesų taip nėra, taip, tai geriau nei 2core 2 threads. bet tai nėra geriau nei 4 core. Čia tas pats kas burna ir rankos, rankos tai threads, burna core. Su dviem rankom tu lėčiau pripildysi nei su 4, tačiau viską tai praryti tu nespėsi kad ir 100 rankų bus.

Nuo kada i5 4460 ocinas?

uz tokia kaina gan tikrai neblogas iseiti 

Gtx 750 2gb vaizdo korta

Intel Core i5-4460 3.2ghz 4branduoliu

ramu 16gb ddr4 jau ant 4 daugiau ir reikia nes jau ir naudoja daugiau ju leidzia imti

1tb hhd 

INTER-TECH IT-SL700_12CM / 700W maitinimo blokas

msi pagarindine plokste

ir kas ten lieka smulkmenos krc galutinis apie 460euru.

o kaip zaidimams vilks kurie isleisti tikrai.

(redaguota)

uz tokia kaina gan tikrai neblogas iseiti 

Gtx 750 2gb vaizdo korta

Intel Core i5-4460 3.2ghz 4branduoliu

ramu 16gb ddr4 jau ant 4 daugiau ir reikia nes jau ir naudoja daugiau ju leidzia imti

1tb hhd 

INTER-TECH IT-SL700_12CM / 700W maitinimo blokas

msi pagarindine plokste

ir kas ten lieka smulkmenos krc galutinis apie 460euru.

o kaip zaidimams vilks kurie isleisti tikrai.

kaip tu planuoji sukisti 16gb ram ddr4 I ddr3 ram palaikancia motina kuri kitaip tariant net turbot neegzistuoja XD?

uz 460euru ikistum nebent nauja i3... su i5 bent jau su 8gb ram kainuotu maziausiai 500euru nes idejus i5 4460 su crucial cl11 8gb ddr3, h81m-p33, r7 370 msi gaming 2g, vs550 corsair psu, deepcool smart case, WDC blue 1tb kaina jau siekia 540euru. o 750ti vargu ar zemiau 490-510euru bus.

jam reiktu palaukti kol lietuvoje prekyboje pasirodys gtx 1060, tai bent jau gales po keletos men pasiimt gtx 960 ar 950 bent jau. gtx 1060 kaina garantuotai bus kosmine nes sparta lenkia gtx 980 non ti.

neziurint I tai gtx 1060 tures galimybe buti papildomai uzclockint'a iki 2k MHz tai maziausiai tures koki 1700mhz base clock'a o kur dar boost clock oc potencialas.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

uz tokia kaina gan tikrai neblogas iseiti 

Gtx 750 2gb vaizdo korta

Intel Core i5-4460 3.2ghz 4branduoliu

ramu 16gb ddr4 jau ant 4 daugiau ir reikia nes jau ir naudoja daugiau ju leidzia imti

1tb hhd 

INTER-TECH IT-SL700_12CM / 700W maitinimo blokas

msi pagarindine plokste

ir kas ten lieka smulkmenos krc galutinis apie 460euru.

o kaip zaidimams vilks kurie isleisti tikrai.

Maitinblokis nieko gero. O toliua pasake beveik viska sk4444

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3627 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...