Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nusipirkau cd-key , laukiu kol gausiu

Nusipirkau toki žaidimą kuris net neveikią.. nevertą pirkt

Na jei neveikia - reikia susisiekti. Kokios bėdos ? Skype: gg4u.lt arba apačioje svetainės yra pagalbos forma.

 

P.S Kodas yra skirtas STEAM'ui, tad prašau pateikti įrodymus kad jis neveikia, antraip prašom nešmeižti mūsų.

Redaguota , nario Andrius P.

 

 

 

Na jei neveikia - reikia susisiekti. Kokios bėdos ? Skype: gg4u.lt arba apačioje svetainės yra pagalbos forma.

 

P.S Kodas yra skirtas STEAM'ui, tad prašau pateikti įrodymus kad jis neveikia, antraip prašom nešmeižti mūsų.

Žaidimą aktyvavau , gavau kažkokį flash eaters , galvoju nu pom , pažaisiu.Įsijungiu pats žaidimas visiškai bugovas :)

http://www.part.lt/img/c1aeb704cd3772422e38db052fb8c3b1800.png

Laukiau 10 min , nieko. Video galiu padaryti

 

(redaguota)

Žaidimą aktyvavau , gavau kažkokį flash eaters , galvoju nu pom , pažaisiu.Įsijungiu pats žaidimas visiškai bugovas :)

http://www.part.lt/img/c1aeb704cd3772422e38db052fb8c3b1800.png

Laukiau 10 min , nieko. Video galiu padaryti

Tai jau nėra mūsų kaltė. Turbūt teks prieš perkant cd key parašyti, kad jei jis neatitinka jūsų kompiuterio reikalavimų, mes nekalti. Parduotas jau ne vienas CD KEY, ir dar tokio nusiskundimo nebuvo.

Redaguota , nario Andrius P.

 

 

 

Neatitinką reikalavimų :D Tai kad jus žaidimu per sale'ą prisipirkot už 30ct pardavinėjat dabar

Žaidimus mes gaunam bet kada, ir dideliais kiekiais, dabar jų yra netoli šimto, tad gauti žinomą ar populiarų žaidimą yra tikrai sunku...

Bent taip saves nesiskandintum :D Jau geriau nusipirkt g2a ar tam pačiam steam markete negu čia :D

Kaip minėjau viršuj, yra labai daug CD KEY ir galimybė gauti geresnį žaidimą yra mažesnė.

 

 

 

(redaguota)

Tai kad jus žaidimu per sale'ą prisipirkot už 30ct pardavinėjat dabar

Tai jų toks biznis, tešlagalvi.

Bent taip saves nesiskandintum :D Jau geriau nusipirkt g2a ar tam pačiam steam markete negu čia :D

Ne visi turi korteles ir panašius dalykus, nepamąstei?

Juokinat su tais random, atėjo žmogus ir sako, pirkau iš gg4u random žaidimą, gavau Sirius - jis nemokamas ir taip :D tai ką jūs ten pardavinėjat ir apgaudinėjat žmones ?

Tu įrodymus pateik, nevykėli.

 

Andriau, nepamiršk, visi hater'iai - dalbajobai. :)

Redaguota , nario zrauzas.

giphy.gif

Tai jų toks biznis, tešlagalvi.

Ne visi turi korteles ir panašius dalykus, nepamąstei?

Tu įrodymus pateik, nevykėli.

 

Andriau, nepamiršk, visi hater'iai - dalbajobai. :)

Kokius tau įrodymus pateikt ? Mielai to žmogaus paprašysiu kad parašytų :) Nes jis man rašė, gavo kažkokį online šūdą, kuris ir taip nemokamas... Vienas iš nevykėlių pats esi. Aš ne hateris, tačiau sakau kaip realiai yra :)

Tai jų toks biznis, tešlagalvi.

Ne visi turi korteles ir panašius dalykus, nepamąstei?

Tu įrodymus pateik, nevykėli.

 

Andriau, nepamiršk, visi hater'iai - dalbajobai. :)

"Andriau, nepamiršk, visi hater'iai - dalbajobai. :)" tai ką negalima išreikšti nuomonės :DD žmonės sako kas blogai ir turi Andrius ištaisyti tas klaidas , kaip pvz: skinai buvo market price vėliau jis tai sutvarkė ir padarė mažesne kaina , o ne skinai buvo market price vėliau jis dar labiau pakelė kainą ....

https://i.imgur.com/vkA79IX.png

 

 

Kartais taip jau atsitinka kad įsimaišo nemokamas žaidimas, jums tereikia susisiekti ir mes patikrinsime, jei jis tikrai nemokamas - pakeisim. Ir nemanau kad iš to reikia daryti kažkokį tai skandalą.. :D

 

P.S Papildyme skinus, pridėjome dar CD KEY, parašėme naują blogą, bei grįžome iš atostogų pilni jėgų ir idėjų !

 

http://gg4u.lt

 

 

 

"Andriau, nepamiršk, visi hater'iai - dalbajobai. :)" tai ką negalima išreikšti nuomonės :DD žmonės sako kas blogai ir turi Andrius ištaisyti tas klaidas , kaip pvz: skinai buvo market price vėliau jis tai sutvarkė ir padarė mažesne kaina , o ne skinai buvo market price vėliau jis dar labiau pakelė kainą ....

Jautiesi užkalbintas? Ne apie tave kalba ėjo.

giphy.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3606 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...