Peršokti į turinį

Naujas forumas: Išgyvenimo žaidimai


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kurie žaidimai jums labiausiai prie širdies?  

56 balsai

  1. 1. Kurie žaidimai jums labiausiai prie širdies? (Galima pasirinkti kelis)

    • ARK: Survival Evolved
      8
    • DayZ
      15
    • Minecraft
      30
    • Rust (Naujausia versija)
      17
    • Rust (Legacy)
      18
    • The Forest
      11
    • H1Z1
      14
    • Don't starve
      4
    • Terraria
      8
    • Stranded Deep
      6
    • Hurtworld
      4
    • 7 Days to Die
      7
    • Reign of Kings
      2
    • Life is Feudal
      4
    • Hide & Hold Out
      1
    • Blockstorm
      2
    • Unturned
      16
    • Savage Lands
      2
    • Out of Reach
      1
    • Tiesiog noriu matyti rezultatus
      16


Recommended Posts

O man kaip tik norėtusi lietuvius supažindint su geru žaidimu ARK: SE :)

Kad lagina tas žaidimas, kad ir ant gero pc ;s (arba aš kažką blogo buvau nusistatęs)

Tuo pačiu, pritariu prie įdėjos, vis gi, tai yra žanras žaidimų, kurių yra gausybė ir derėtų sukurti jiems atskirą forumo thread

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad lagina tas žaidimas, kad ir ant gero pc ;s (arba aš kažką blogo buvau nusistatęs)

Tuo pačiu, pritariu prie įdėjos, vis gi, tai yra žanras žaidimų, kurių yra gausybė ir derėtų sukurti jiems atskirą forumo thread

Įsimesk į launch options 

-USEALLAVAILABLECORES -sm4 -d3d10 -nomansky -lowmemory -novsync

Ir lagai pamiršti :) daugiau žinių apie žaidimą privačiai, Steam grupėje arba naujam subforume jeigu jis bus. Nepamirškit kad per visą summer sale didžiulė nuolaida! 15,39€ tik per visą summer sale. Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad, ark jau senai žinomas ir tarp lietuvių, dafigą serverių mačiau, tiesa legalių, be to nėra labai įdomus žaidimas, matomai daxuja praleido laiko kūrėjai, tai tikrai apsimoka pirkt ir juos reikia paskatint :).

Jau geriau legaliai lošt, negu kentėt nuo cheaterių kaip kokiam Rust (Legacy). Ark'e nuo naujos anticheat sistemos nesutikau nei vieno cheateriugos. Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau geriau legaliai lošt, negu kentėt nuo cheaterių kaip kokiam Rust (Legacy). Ark'e nuo naujos anticheat sistemos nesutikau nei vieno cheateriugos.

Nieks nieko nekalbėjo apie rust legac, bet pats pradėjai, jei būtum norėjęs, tai tikrai būtų apsaugojęs servą nuo cheaterių :). Galėdavai no recoil šaudyt tavo srv ir ban už tai negaudavai, girdėjau, kad mazinai, kad nėra no recoil, kadangi visi verkia, kad free ban, draugui padariau, kad no recoil banintų, kai iššaudytų 14 kulkų arba padarytų 3 kill, tikrai nėra tokio old school žaidėjo, kuris 3 žaidėjus padarytų insta :D, galima ir 2, nes jau vieną būtų neįmanoma taip lengvai nukalt, kad gun ne truputį nepakiltų, bet tarkim. Bet aš tave visai suprantu, kai perki visus failus, o ne pats kuri arba galų gale susirandi ir koreaguoji, tai nemoki net paprasto anticheat sutvarkyt :D. Žodžiu, verk neverkęs, kad tu ten nusipirkai tik domain, bet oxidemode yra visi 2014 tavo komentarai :D, labai sunku buvo sukelt failus ir įsirašyt ms2012, bet net nežinojai, kad reikia ms2012 :DDD. Šaunuolis prefixiuk, dabar esi kietas :).

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieks nieko nekalbėjo apie rust legac, bet pats pradėjai, jei būtum norėjęs, tai tikrai būtų apsaugojęs servą nuo cheaterių :). Galėdavai no recoil šaudyt tavo srv ir ban už tai negaudavai, girdėjau, kad mazinai, kad nėra no recoil, kadangi visi verkia, kad free ban, draugui padariau, kad no recoil banintų, kai iššaudytų 14 kulkų arba padarytų 3 kill, tikrai nėra tokio old school žaidėjo, kuris 3 žaidėjus padarytų insta :D, galima ir 2, nes jau vieną būtų neįmanoma taip lengvai nukalt, kad gun ne truputį nepakiltų, bet tarkim. Bet aš tave visai suprantu, kai perki visus failus, o ne pats kuri arba galų gale susirandi ir koreaguoji, tai nemoki net paprasto anticheat sutvarkyt :D. Žodžiu, verk neverkęs, kad tu ten nusipirkai tik domain, bet oxidemode yra visi 2014 tavo komentarai :D, labai sunku buvo sukelt failus ir įsirašyt ms2012, bet net nežinojai, kad reikia ms2012 :DDD. Šaunuolis prefixiuk, dabar esi kietas :).

Nežinau ką čia nusipezi, bet niekam neįdomu.Nori nusipezėt gali man į PM rašyt, čia ne vieta šiukšlinimui. Tema skirta ne tam. O su rust serveriai telplojuos nuo 2013 gruodžio mėn, tai nžn ką čia apie 2014 metus šneki :) oxide nėra mano startup taškas.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2763 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...