Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto [Prižiūrėtojas/Bendras Savininkas]


sarunas248

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nusprendžiau vėl grįžti į Minecraft žaidimą, esu legalus vartotojas, nėra ką veikti, atsibodo visi SA-MP, tad noriu rasti normalią komandą, su kuria būtų galima sutarti, bei kurti normalų projektą.

 

Trumpai apie mane:
 

Esu linksmas žmogus, mėgstu bendrauti, patinka dirbti kompanijoje. Man yra 17 metų, patirties šiame žaidime turiu nemažai. Esu turėjęs ne vieną projektą, esu taip pat keliems projektams pats priklausęs, tad patirties tikrai netrūksta šioje srityje.

 

Mano reikalavimai:

 

• Projektas turi turėti normalų WEB'ą ( Galūnė negali būti ax.lt ar panašiai )

• Visi projekto nariai turi būti draugiški, bei gerai sutarti.

• Turi turėti normalų VPS, kad serveris nelūžinėtų ir panašiai.

 

Mano atliekamos pareigos:

 

• Gebu tvarkytis su visais serverio failais. (Tiek pluginais, tiek kitais failais)

• Suprantu šiek tiek IPB, gebu prižiūrėti web'us. (Paprastai tariant atlieku Moderatoriaus pareigas)

• Gebu kurti, tvarkyti bei prižiūrėti TS3 serverius.

• Moku bendrauti su žaidėjais, teikiu pagalba naujokams bei panašiai.

• Taip pat šiek tiek atlieku statybininko pareigas ( Galiu statyt smulkius dalykus )

 

Į projektą įstoti neskubu, tad galite siūlyti.

 

Kontaktiniai duomenys:

Skype: sarunas248

Gmail: [email protected] (retai tikrinu)

Taip pat galite rašyti Į A.Ž.

Redaguota , nario Šaras ;s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila, kaip ir dauguma... Pasenęs mąstymas. Nerekomenduočiau vien dėl pasirinkto amžiaus cenzo (daugiau viskas liux).

"Komandos negali sudaryti 13-amečiai vaikai ar panašiai". Dėl gramatikos nesikabinėsiu, kaip jau mokotės, ten jau jūsų reikalas (-amečiai galūnės nėra. Prie skaičiaus pridedame -mečiai/-metės)  Bet laikyti tokio amžiaus vaikus vaikais  :mucha:  Gerai, gal dauguma ir nėra protingi, bet turiu pažįstamų kurie tokių metų jau kuria svetaines ir iš to uždirba vos ne kaip jų tėvai. Tad dėl to manau, geriau amžiaus cenzą komandai pašalink :) O šiaip matosi, kad gerai sutarsi su žmonėmis, nesi labai nusimokęs, rašai tvarkingai, mintis dėstai gražiai,  amžius tokiai veiklai pats tas, tad patarčiau visiems rinktis tave, o ne ką nors kitą, bet jeigu į amžių dėmesio nekreiptum tiek  :mucha:

 

Sėkmės.

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gaila, kaip ir dauguma... Pasenęs mąstymas. Nerekomenduočiau vien dėl pasirinkto amžiaus cenzo (daugiau viskas liux).

"Komandos negali sudaryti 13-amečiai vaikai ar panašiai". Dėl gramatikos nesikabinėsiu, kaip jau mokotės, ten jau jūsų reikalas (-amečiai galūnės nėra. Prie skaičiaus pridedame -mečiai/-metės)  Bet laikyti tokio amžiaus vaikus vaikais  :mucha:  Gerai, gal dauguma ir nėra protingi, bet turiu pažįstamų kurie tokių metų jau kuria svetaines ir iš to uždirba vos ne kaip jų tėvai. Tad dėl to manau, geriau amžiaus cenzą komandai pašalink :) O šiaip matosi, kad gerai sutarsi su žmonėmis, nesi labai nusimokęs, rašai tvarkingai, mintis dėstai gražiai,  amžius tokiai veiklai pats tas, tad patarčiau visiems rinktis tave, o ne ką nors kitą, bet jeigu į amžių dėmesio nekreiptum tiek  :mucha:

 

Sėkmės.

Su daug kuo sutinku, dėkui, kad pataisei, bet dėl 13-mečių gali būti taikoma ir išimtis todėl ir parašiau "vaikai", nes jų būną visokių, o tą "vaikai" turiu omenyje tie, kurie nusiperka iš justhost hostą ir primeta kad jau "afigienas" projektas, jeigu tas 13-metis normaliai viską supranta, tai kodėl gi ne, tiesiog sakau nenoriu, kad būtų tokie, kaip anksčiau minėjau :)

Redaguota , nario Šaras ;s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas beraštis :D kam tos anketos jai tu paprastai skype galėtum paprašyti ir visko ko tau reikia pasiklausti  :funny:

sarkazmo nesupranti vaikuti

 

1. Šarūnas

2. Nemanau, kad būtinas, užteks ir Skype.

3. Pirma turiu žinoti kas per projektas ir kas jame jau padaryta, o kas ne.

tu rmt ;DdddD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nemanau ar rasi kokį NORMALŲ projektą, nes palei tai ką tu moki tai dalykus ką galima susirasti internete.

Sėkmės ieškant ;) Jeigu tavo manymu googlas gali prižiūrėti web'ą, atlikti moderatoriaus pareigas, tai nežinau tada ką tu čia turi omenyje :)

Redaguota , nario Šaras ;s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės ieškant ;) Jeigu tavo manymu googlas gali prižiūrėti web'ą, atlikti moderatoriaus pareigas, tai nežinau tada ką tu čia turi omenyje :)

 

Ta prasme, jei projektas tvarkingas, tai nėra ką ten prižiūrėt ir žmogus kuris sugeba tik tai, yra visiškai useless.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jai rimtai tų berasčių nemaža tai pasitaiko dėl skubėjimo, bet nežinau kitiems ta žmogų patarčiau priimti į projektą, nes tikrai ne kiekvienas sugeba prijimti neigemă kritiką na man tiesiog atrodo jis tiktų į administratoriaus pareigas bet ne prižiūrėtojo nes Prižiūrėtojo pareigos and daugelio serverių yra menkos neturi ta prasme - '*' na nevisi supras bet gal kas ir supras ką norėjau pasakyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jai rimtai tų berasčių nemaža tai pasitaiko dėl skubėjimo, bet nežinau kitiems ta žmogų patarčiau priimti į projektą, nes tikrai ne kiekvienas sugeba prijimti neigemă kritiką na man tiesiog atrodo jis tiktų į administratoriaus pareigas bet ne prižiūrėtojo nes Prižiūrėtojo pareigos and daugelio serverių yra menkos neturi ta prasme - '*' na nevisi supras bet gal kas ir supras ką norėjau pasakyti :)

Dėkui už nuomonę ;)

Na sėkmės ieškoti, geriausia būtų savo projektą atidaryti :D

Dėkui. Kad kurti savo projektą, reikia turėti unikalią idėją, gerą komandą. Dėl idėjos tai gal ir turiu, bet su komanda patikima tai čia jau kitas reikalas yra. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...