Peršokti į turinį

_Anglis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  109
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  148 +Pervesti

Reputacijos taškai

27 Bus matyti ko vertas

Apie _Anglis

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 2000.08.04

Susisiekimo būdai

 • Skype
  merijam321

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Palanga
 • Steam ID
  https://steamcommunity.com/id/Anglis/

Paskutiniai lankytojai

2.397 profilio peržiūros
 1. _Anglis

  Ieškau projekto!

  Šio projekto tu nežinai, tavęs taip pat ten negalėjo būti, tiesiog tuo netikiu, parašiau priežastį kad buvo laiko stoka, tai reiškia kad į šį klausimą atsakei durniausiai kaip tik įmanoma atsakyti, "Ne koks iš tavęs savininkas, jeigu projektas užsidarė", geram projektui reikia laiko, įgūdžių, tačiau man jo buvo per mažai, turiu ir tikrą gyvenimą be MC... Dėl to jog nuleidau rankas negali teikti jog esu labai jau blogas savininkas, aišku tavo nuomonė išlieka tavo nuomone, nebandysiu jos keisti, tačiau nežinant asmens apie jį geriau nekalbėk dėkoju. Iš ties įdomus tavo pasakymas, lygini atskirą projektą galimai maišydamas, nepaisant šito, Lobby projektus su RPG. MCSory ir HalfPlay yra gan panašūs tačiau ne mažai skirtumų, skirtinga išlaikymo kaina, kartais vienam projektui išlaikyti užtenka 5 eurų kartais 30 Eurų ir daugiau, iš esmės, palyginimas itin prastas, tematika - taip ta pati, sistemos - skirtingos. Enoxas autorius kuria savo įskiepius t.t. iš esmės jai tu manai kad kiekvieną projektą turi išlaikyti žaidėjas esi klaidingai informuotas. Daugėlis užsienio projektų tam turi atskirus hostingus su "LifeTime" planais, paslaugos perkamos vieną kartą ir tai nėra siekiama kad projektas išlaikytų save. Arba kaip NMCG naudojo atskirą savo duombazę t.t. Aš nežinau ką galiu tau pridurti, tačiau palyginimas tikrai prastas.
 2. _Anglis

  Ieškau projekto!

  Atsakant į tavo teiginį tai tiesiog FREE Postas. mc.kingdoms.lt ir mc.mckingdom.lt nėra tas pats projektas 😕 Šūdserveris - Abejoju. mc.kingdoms.lt įkūrėjas buvau aš, pritrūko laiko ir uždariau, atsakant į tau neiškilusį klausimą, tu jame 99.99% net nebuvai, projektas iš esmės nebuvo TOP'inis, jies nebuvo reklamuojamas atvirai, dėl šios priežasties aš galiu teikti jog tu net nenumanai kas ten buvo. Abejoju ar tu bent vieną iš ano projekto sistemų matei, projektas tikrai buvo unikalus, tačiau buvo ir daug darbo, kuriuo netiesiau dėl laiko stokos. Aš taip pat galiu abejoti, ar tu tikrai sukurtum bent paprastutį projektą nenaudojant paprasčiausių BlackSpigot paketų. Šios temos autorius, žinomas žmogus, teiginys jog blogai su nervais - Abejoju. Su nervais šiam čiūvui tikrai viskas ok, paprašai - padaro. Nekyla klausimo, moku ? nemoku? - Kad ir nemoka, išmoksta. Aš rekomenduočiau šį autorių, tačiau reikia ne paprasto savininko rekomenduočiau kreiptis su pasiūlymais tik tiems kas turi projektą su griežtomis taisyklėmis, žaidėjams, taip pat ir Administratoriams, kaip prieš tai vienas žmogus sakė "Šūdserveriai" - Patarčiau nesikreipti.
 3. Šią sistemą naudojame ir mes, https://shop.chetos.lt Testinis prisijungimo vardas: test Testinis prisijungimo slaptažodis: test88 nekilo jokių sunkumų, jai ir buvo klausimų, į juos buvo greitai sureaguota ir atsakyta. Sistema pateisino lūkesčius, saugi, galima pagal norą redaguoti pridėti keletą atskirų skyrių ko nėra sistemoje, tarkim kontaktai.php - reikalauja PaySera, žinoma galima ir kitą būdą naudoti, parašyti informicją tiesiog žemiau. Kilus klausimams apie sistemą galiu pilnai atsakyti, padėti su instaliacija, tačiau manau to nereikia nes išsamus instaliavimo aprašymas būna pirktame pakete. Sistema mano manymu tikrai vertingesnė nei 30 Eur. Šis autorius patikimas dėl to nekilo abejonių dėl nesklandumu, vienu metu buvo įsigytos dvi licenzijos, atskiriems projektas.
 4. _Anglis

  Ieškau panašios sistemos

  Priklausomai nuo to kokios tau reikia, būtent auto ar ne, realiai spigotmc "nerašytina taisyklė" nusipirk CMI ir pakeisi ko ne puse serverio pluginų, iš esmės ir šitą, kaina palyginus labai maža, bet taip, naudoji arba šią arba https://www.spigotmc.org/resources/xlrewards.65974/ tačiau būtent šita reikia žaidėjui pačiam nueiti kažkur ir pasispausti ant "inventoriaus iconos" iš esmės, tai geriau nei auto, apsaugai nuo afk botų iš dalies t.t. mano rekomendacija būtent iš šios pusės tai XLRewards bet pagalvojus ir iš CMI pusės gali ta patį padaryti sukoregavus kokybiškai CMI configus dėl AFK būvimo . iš dalies, nori pigiau perki xlrewards ir gauni vieną funkciją ir tiek nori kokybiškesnės sistemos renkiesi CMI ir išloši daugiau nei xlrewards.
 5. _Anglis

  Nuotykių žemė, duomenų vagis?

  @Avice Suteiki šiuos leidimus:
 6. _Anglis

  JoinMC Perspėjimas.

  Tai tik joinmc valdžios tuščiažodžiavimas, žaidėjai kalba ir rašo, jog pažadai dėl paslaugų nėra vykdomi, prašome kviesti žaidėjus o žaidėjams pažadėtas atlygis už tai nėra taikomas, tai vienas iš tų šūdserverių kuris bando kenkti kitiems projektams siųsdamas žaidėjus reklamuot jus, tai žemas lygis, mano atžvilgiu negalite skatinti ir kitaip provokuoti žaidėjų jog jie reklamuotų kituose serveriuose, pridedamas įrodymas dėl vieno iš pažadų neįvykdymo, https://imgur.com/rOh03YB . Iš esmės buvau užblokuotas serveryje FREE, tai nebuvo nei šmeižtas nei kita blogai pateikta informacija, tiesiog pasakyta klaida viešai, dėl jūsų neapdairumo kenčia galimi projekto kritikai, ar asmenys atėję iš savo privačių projektų sulaukę nepageidaujamo turinio iš jūsų pusės "Reklamos".
 7. _Anglis

  JoinMC Perspėjimas.

  Paimti pluginų neįmanoma, kalbant iš autorinės pusės .jar autorių, tarkim, AuthMe pluginas priklauso ne CraftMC, galima tik atkartoti konfigūracijas arba tiesiog gauti platintą versiją. P.s. Tikrai nebandau ginti, tačiau tas pasakymas jog visi pluginai iš craftmc tai nėra tiesa.
 8. _Anglis

  Kokio tipo serverį kurti?

  Normalaus MCMMo/Guilds/RPG TIpo projekto, Lietuvos rinka tokio tipo projekto nėra turėjusi, galimai ir* neturės, kuriami "Flagmanai" kaip MCKingdom.
 9. Sveiki, šią temą rašau dėl paprasčiausio pastebėjimo, yra asmenų gal būt kurie nelabai supranta, ar per klaidą nepastebi tai kas akivaizdu. JoinMC Projektas kurio ip toks ir yra. MC.JoinMC.LT Akivaizdžiai apgaudinėja žaidėjus t.t. Manau kad į šį skelbimą atsižvelgs asmenys iš tų sričių kuriems tai būdinga ir gali tai sustabdyti. Keletas nuotraukų: https://imgur.com/GY6aznw https://imgur.com/cvUbK7t https://imgur.com/jOYuBvL https://imgur.com/ptgltD1 https://imgur.com/vin1twP https://imgur.com/NLocksH Iš pirmiausių nuotraukų [ 1/5 ] Akivaizdžiai matoma apgaulė, raktažodis tas pats tačiau kaina skirtinga, galiu tik spėti jog SMS kaina mažiausiai 10 Eur. Jai sistema jungta su PaySera sistema galimai ir 20 Eur. [ 6 ] Nuotraukoje galite pastebėti raktažodį su VPSNET30 virš jo rašo Kaina 1.45 eur, nors ir tai akivaizdu jog VPSNET30 Raktažodžio kaina siekia 8.69 EUR. Taigi manau jog supratote tai ką mėginau paaiškinti... Prašau nerašyti tai kas nebūdinga šiam skelbimui. Pagarbiai: _Anglis
 10. _Anglis

  Pagalbos dėl paysera projekto

  PaySera reikalauja tikslaus adreso iš kur vyks mokėjimai, jai tai tarkim MineCraft projektas dažniausiai būna https://serveris.lt/paslaugos (Turi būti tikslus adresas iš kuriuo bus siunčiama užklausa dėl mokėjimo, tai padėtų tau sutvarkyti "Pagalba gyvai").
 11. Sveiki parduodamas VPSNET.LT accountas su balansu "40Eur su trupučiu". Kaina sutartinė. Norinčius pirkti susisiekite per asmeninę žinutę per SuperGames arba Discord: Detective#7749 Norima kaina mažiausiai 20 eurų, ką domina tai rašykite privačia žinute arba į dc.
 12. _Anglis

  Dalinuosi būsimo TheGladiumPVP.LT pastatais (Dungeonais).

  Kalbi už visą Administraciją ? :joy: Common dude. Tavo savanaudiškumo lygis pranoksta viską ką tik įmanoma. Linkai liks kaip likę, tol kol aš norėsiu arba tiesiog teikėjai "Domeno" kur patalpintas linkas panaikins.
 13. _Anglis

  Dalinuosi būsimo TheGladiumPVP.LT pastatais (Dungeonais).

  Gavau informacijos, jog yra ir ne tavo pastatų, tad gero likusio vakaro, diskusija visiškai beprasmė.
 14. _Anglis

  Dalinuosi būsimo TheGladiumPVP.LT pastatais (Dungeonais).

  Papildomai galiu pridėti tai jog tai ką rašo yra visiškas šlamštas iš SoloKing pusės, atsižvelgiant į pastatus kurie yra įkelti teisę reikšti turi tik "Jankiss" kuris buvo pagrindinis gražiausių pastatų builderis, matoma iš aukso stiklo ir kvarco, papildomai galiu pridėti "Kaukolės sala" tai buvo idėja pagrindinė mano, sudarymas pačios arenos taip pogi, laivai ir kitos pagrindinės dalys imtos iš schematikos, tai kad bent jau 70% sudaro kažkieno iš paminėtų darbo yra visiškas melas, atsižvelgiant į turimas tuo metu schematikas, projektas tuo metu priklausė kaip ir dabar kingdoms.lt domenas (MAN) tad nerdamas atsiprašant į nieką, SoloKingai pagalvok. Pragaro blogai pastatas > R3dM00n kitas žemėlapis su namais ir "varpine" schematikos kurtos pagal WynnCraft paplatintą žemėlapį iš senųjų laikų. Tad nematau kur būtų naudojamas tavo darbas, Dariaus buildas viršus vienintelės arenos: tiltas, kalnai formuoti mano, požėmis jo taip pat. Taigi solokingai tavo darbo čia yra apksritas 0 kaip ir Romka. Dar kart paminėsiu, pretenzijas į pastatus reikšti gali tik Jankiss ir niekas kitas, tad gero vakaro ir iki :) Projektas su pilnu valdymu buvo mano projekte pagal domeną t.t.
 15. _Anglis

  ☆Mc.Chetos.LT☆ naujas survival serveris

  Matai, nelabai ir yra galimybės, kadangi reikalingas Citizens, o pirkti iš spigoto vargu ar verta, nes kai autorius neaktyvus įskiepiai dingsta, refundų nebūna o dėl vieno karto pirkti vargu ar apsimoka, geriau laukti BlackSpigot versijų

×