Peršokti į turinį

Kiek gaučiau už šį kompiuterį?


FUTZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Geriau paaukok load greiti and didesniu fps'u t.y neimk SSD ir taip sutaupai geresniai vaizdo plokstei. Ir Skylake nelabai apsimoka imt sumokesi daug daugiau bet didziausias skirtumas pagrinde jauciasi darbo srityje. O visa kita Tautedorus paminejo

 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcpBAgAQDAPBLzVBKvz%2FX6jTzmHhlBY2YfdbUxy3CMgfbQgPiBkFRmYWyPaeAw%3D%3D

 

Čia kur tu su buildinai setup, tai čia procas gersenis? Vaizdo plokštė geresnė kaip matau ne ocinta ar ne? O pagrindinė plokštė motinine nereikėjo pakeist, nes Tautedorus sakė motininė is pigiausių tai gal paiimt geresnę ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kur tu su buildinai setup, tai čia procas gersenis? Vaizdo plokštė geresnė kaip matau ne ocinta ar ne? O pagrindinė plokštė motinine nereikėjo pakeist, nes Tautedorus sakė motininė is pigiausių tai gal paiimt geresnę ar kaip?

sitas buildas geras. Bet pas tave buvo procesorius overclockinamas idetas, o motinine to nepalaike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

sitas buildas geras. Bet pas tave buvo procesorius overclockinamas idetas, o motinine to nepalaike.

A, nes nelabai apie kompiuterio dalis žinau tai dbr šiek tiek gal ir žinosiu turbūt toki builda ir imsiu tikiuosi galėsiu bent jau ant normal grafikų filmuot GTA 5. O korpusa galima keist nesvarbu koks bus ane? Nes norėčiau gražesnio :D

Redaguota , nario SN4KE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A, nes nelabai apie kompiuterio dalis žinau tai dbr šiek tiek gal ir žinosiu turbūt toki builda ir imsiu tikiuosi galėsiu bent jau ant normal grafikų filmuot GTA 5. O korpusa galima keist nesvarbu koks bus ane? Nes norėčiau gražesnio :D

korpusas skonio reikalas. Svarbu kad viskas tilptu. Galesi filmuot ant max, tik advanced settingus reiks isjungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

korpusas skonio reikalas. Svarbu kad viskas tilptu. Galesi filmuot ant max, tik advanced settingus reiks isjungtJo 

Jo, nežinau kodėl bet mane domina tiesiog labai gražūs korpusai aišku nebrangūs nes mačiau yra už 200 eurų, norėčiau paklaust jų kiek pardavė :D Ir dar ant max sakai eitų?? OMG tai tikriausiai reiks tokį buildą ir imt :) Dėkui tau už informaciją, o tas advanced settings ta prasme ką čia išjungt tipo yra Advanced Settins : ON/OFF ar kažką kelis dalykus reik ar kaip>?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A, nes nelabai apie kompiuterio dalis žinau tai dbr šiek tiek gal ir žinosiu turbūt toki builda ir imsiu tikiuosi galėsiu bent jau ant normal grafikų filmuot GTA 5. O korpusa galima keist  nesvarbu koks bus ane? Nes norėčiau gražesnio :D

Brangesni korpusai leidzia daryti geresni cable management, geresnis ausinimas buna bet temperatura dazniausiai 1-2c gal skirsis.

 

Jo, nežinau kodėl bet mane domina tiesiog labai gražūs korpusai aišku nebrangūs nes mačiau yra už 200 eurų, norėčiau paklaust jų kiek pardavė :D Ir dar ant max sakai eitų?? OMG tai tikriausiai reiks tokį buildą ir imt :) Dėkui tau už informaciją, o tas advanced settings ta prasme ką čia išjungt tipo yra Advanced Settins : ON/OFF ar kažką kelis dalykus reik ar kaip>?

Advanced Setting'ai ten tiesiog atskiri nustatymai (seseliai man rodos ir panasiai).

Čia kur tu su buildinai setup, tai čia procas gersenis? Vaizdo plokštė geresnė kaip matau ne ocinta ar ne? O pagrindinė plokštė motinine nereikėjo pakeist, nes Tautedorus sakė motininė is pigiausių tai gal paiimt geresnę ar kaip?

Darbo srityje tas procas pasirodys prasciau bet zaidimuose tai jie vienodi. Visos vaizdo plokstes yra uz'oc'intos kadangi jei noretum tiesiai is nvidia gamyklos tai reiktu man rods ir daugiau moket ir lietuvoj jos nenusipirksi. Del pagrindine plokstes Tautedorus pasake todel kad ji nebutu tikus su tuo i5 kur tu idejai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Brangesni korpusai leidzia daryti geresni cable management, geresnis ausinimas buna bet temperatura dazniausiai 1-2c gal skirsis.

 

Advanced Setting'ai ten tiesiog atskiri nustatymai (seseliai man rodos ir panasiai).

Darbo srityje tas procas pasirodys prasciau bet zaidimuose tai jie vienodi. Visos vaizdo plokstes yra uz'oc'intos kadangi jei noretum tiesiai is nvidia gamyklos tai reiktu man rods ir daugiau moket ir lietuvoj jos nenusipirksi. Del pagrindine plokstes Tautedorus pasake todel kad ji nebutu tikus su tuo i5 kur tu idejai.

 

Ar šitas korpusas kažkuo geresnis, ir ar tilps į jį viskas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas Deepcool XDC-SARTER tikrai neblogas, ypač, kai kaina tokia maža. Vis dėl to, jo prekyboje dabar nėra 1a.lt parduotuvėje, tad imčiau tada kažką iš Zalman, irgi neblogi pagal kainą, atrodo normaliai, Cable Managment'ą irgi galima šiokį tokį padaryti. Aušinimas tikrai neįspūdingas, bet nėra ko norėti. Šiaip, imčiau aš Skylake'inį procesorių: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvRDQAgDELBlUrRIrr%2FXmq%2FuJC8hD02jkWvtwiU50eGpEYm%2BxlTKxpK%2FAhFsh4u. Be to, tokią "šikarną" GPU imu, nes jai 70€ nuolaida, šiaip imčiau Gigbayte su vienu aušintuvu.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tavo senuką duočiau didžiausią sumą 70-80 € - ne daugiau. Kadangi niekas ir daugiau nepirktu iš tavęs nes tai jau yra tavo žodžiais apibūdintas daiktas "senukas" tai reiškia padėvėtas bei silpnas kompiuteris. Aš turiu panašų kompiuterį irgi senuką kuris buvo mano anksčiau naudojamas: AMD firmos procesorius tikslių skaičių dabar nepasakysiu (2,70Ghz) Vaizdo plokštė NVIDIA Geforce GT 610 (1GB) Hard 500Gb. Maitinimo blokas neša 450W - yra papildomų vėjelių tai už tokį jau tikslinausi aš gaučiau tik 40-50 eurų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Už tavo senuką duočiau didžiausią sumą 70-80 € - ne daugiau. Kadangi niekas ir daugiau nepirktu iš tavęs nes tai jau yra tavo žodžiais apibūdintas daiktas "senukas" tai reiškia padėvėtas bei silpnas kompiuteris. Aš turiu panašų kompiuterį irgi senuką kuris buvo mano anksčiau naudojamas: AMD firmos procesorius tikslių skaičių dabar nepasakysiu (2,70Ghz) Vaizdo plokštė NVIDIA Geforce GT 610 (1GB) Hard 500Gb. Maitinimo blokas neša 450W - yra papildomų vėjelių tai už tokį jau tikslinausi aš gaučiau tik 40-50 eurų :)

Sveikas, aišku dabar. O žiūrėk ketinu pirkti naują PC kažkada, tai kad kompas būtų veiktu reikia , pagr. plokštės, procesoriaus, vaizdo plokštės, aušintuvo, korpuso (kaip gi be jo :D ) , Ramų, HDD , SSD (Nebūtina kaip žinau bet dėsiu) Ar trūksta dar ko? Va tas mano setupas (naujas) jeigu ką reikia motininę galingesnę procui ar dar kam tai pakeisk kad tiktų :)https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcpBAgAQDAPBLzVBKvz%2FX6jTzmHhlBY2YfdbUxy3CMgfbQgPiBkFRmYWyPaeAw%3D%3D  Ir gan pigus , ir gal žinai ar velks GTA 5 ultra filmuojant, ir jeigu žinai parašyk kokių dar 2014-2013-2015 geimų velktų?

Redaguota , nario SN4KE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gtx 970 velka praktiskai viska ant very high. Gal filmavimas ir nuims siek tiek fps, bet kiek esu girdejes tai shadowplay daro labai maza itaka.

Aišku, tai šitam buildui nieko daugiau nereikia? Motininė gera, ir sakai viską praktiškai velkia ant Very High, tai žiauriai gera žinia man, todėl tikrai pirksiu šį buildą, už 682 , ir čia nėra tiek brangu jau :) Dėkui tau už info o windowsai patys suinstaliuos kai įjungsiu PC ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaizdo plokštė keista prieš 1 mėnesį

Tu rimtai pries menesi pirkai tokia sudina GPU?? OMG, seni.. koks idiotas tau tai patare?

 

kuriu dėl to jog iš anksto noriu susižinoti kokį geriau pirkt

Po metu tik pirksi?Ir kuri jau db tema? 

 

Krc, nesuprantu kaip cia dar kazkas kazka komentuoja, baisu ziuret i "gelezine logika"!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, aišku dabar. O žiūrėk ketinu pirkti naują PC kažkada, tai kad kompas būtų veiktu reikia , pagr. plokštės, procesoriaus, vaizdo plokštės, aušintuvo, korpuso (kaip gi be jo :D ) , Ramų, HDD , SSD (Nebūtina kaip žinau bet dėsiu) Ar trūksta dar ko? Va tas mano setupas (naujas) jeigu ką reikia motininę galingesnę procui ar dar kam tai pakeisk kad tiktų :)https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcpBAgAQDAPBLzVBKvz%2FX6jTzmHhlBY2YfdbUxy3CMgfbQgPiBkFRmYWyPaeAw%3D%3D  Ir gan pigus , ir gal žinai ar velks GTA 5 ultra filmuojant, ir jeigu žinai parašyk kokių dar 2014-2013-2015 geimų velktų?

 

GTA V vilks 60 fps jeigu ten pažaisi su nustatymais ant ultra filmuodamas, bet manau kad tau vistiek ant ultra filmuodamas tau teneš 50fps daugiausia :) Ir šiaip visi žaidimai tau bus išvelkami, net ir tie naujausi visi, tik ne ant visų su ultra paeis manau žaisti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nu siaip jis teisus... Tavo vietoj as paprasciausiai susirasciau zmogu kuris tikrai ismanantys apie kompiuterius duociau jam pinigus ir tegul jis surenka ta kompa ir iraso Windows..

 

O tu supranti kad man užteks ir šito jeigu aš filmuosiu pagrindą tik GTA 5, kam man pirkt geresnį?

O tu supranti kad man užteks ir šito jeigu aš filmuosiu pagrindą tik GTA 5, kam man pirkt geresnį?

O seip nezinau ziuresiu pagal kaina, arba jeigu atpigs 980 ant tiek kaip dabar kainuoja 970 tai 980 paiimsiu nzn dar 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...