Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokia temos tema?


b0ss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu žodžiu lauk Prano arba lukonic atsakymo. Aš kaip ir minėjau, galima prisikabinti prie tavo komentaro, bet aš to nebūčiau daręs, nes aš prie smulkmenų nesikabinėju tikrai. Tyngiu aš čia kariauti ir ieškoti tiesos kai man to nereikia daryti, bet ką palinkėčiau kitam sykiui tai bandyk mažinti savo tokius pranešimus. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomus faktas:

Atsižvelgiant į reputacijos sistemą, žmonės mano "trolinimą" laiko vertingu turiniu. :)

Matosi... (https://www.supergames.lt/topic/242823-mūsų-egzistencijos-priežastis)

Taisyklės čia pakankamai "laisvos", palygint su kiek rimtestniais forumais užsienyje. Ten už tokius dalykus blokuojama, nebūna jokių įspėjimų.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gana čia makaronus kabint, tiek mes tiek pats supranti kad "trolinai" (pastebėjau, kad dažnai tai darai), o tai tikrų tikriausias "bereiškmis turinys". Tad nekelk dramos, atlik bausme ir bus viskas tvarkoj.

Į klausimą atsakyta gan tiksliai. Šūdo malt nereikia, o trollint draudžia 1.16. taisyklė. Trumpiau tariant, malat šūdą, tai nors nubausti dūskit, kam tom šlangom apsimetinėt, tarsi mes visi tokie durni ir nesuprantam, kada trollinama, kada ne. O dar mulkių gvardiją iš paskos pritart. Tai gerai, jeigu jau taip norit, tai malam šūdą visi kartu, tiek nariai, tiek moderatoriai, tiek administratoriai. Jeigu jau pradedam išvedinėt kosmosus, kad žaidimą galima perdaryt, todėl tai tinka, tai mes taip pat galim išvedinėt savo teorijas ir baust beveik kiekvieną pranešimą susigalvoję teoriją, ką jis blogo padarė.

Žodžiu, nustokit malt šūdą, kaip kokie mažvaikiai, mums noro dirbt irgi nėra su tokiais.

 

Dar vienas pavyzdys:

tema: https://www.supergames.lt/topic/267275-perku-dayz-gift%C4%85/

6PFf3h9.png

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...