Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokia temos tema?


b0ss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie ką kalbama šioje temoje? Sportą? Naujienas? Gal karo pramonę? O gal apie žaidimus? Nesuprantu, ar čia su manim kažkas negerai, ar tiesiog moderatoriui užėjo menopauzė? Tačiau man atrodo, jog įspėjimas kurį gavau - visiškai niekuo nepagrįstas. Ypač turint galvoje, jog pats moderatorius išsigalvojo taisyklę, kuri nėra aprašyta forumo taisyklėse ir nusprendė jog aš ją pažeidžiau. Tai dafaq?

 

- ProGreen

Redaguota , nario b0ss
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Galbūt ir sutikčiau su tavo nuomone, bet perskaičius tema, apie ta žaidimą - visiškai nebuvo panašu į minecraft. Tai galima traktuot kaip ''freepost'', kadangi tu tai ką parašei buvo visiškai ne į temą. 

 

1. Temoje klausė koks tai žaidimas ir aš išsakiau savo nuomonę, juk būtent tam ir skirti forumai, na bent jau aš taip maniau...

2. Apibūdink ką reiškia "freepost", nemanau jog yra tai draudžianti taisyklė.

3. Pasitelkiant modifikacijas iš Minecraft galima padaryti žaidimą, kuris visiškai atitinka temos autoriaus aprašymą. 

Redaguota , nario b0ss
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Apie ką kalbama šioje temoje?

 

Kas y, žmogui reik padėt prisimint žaidimą, tai prašo geranoriškų žmonių pagalbos. O aš kai pamačiau "Minecraft", jau iš kart galvojau, kad nusišneka, 'ale skėliau prikolą kaip per medį', ir sutinku su Galardu, kad nesukonkretinai, pagal temos autoriaus aprašymą niekaip nebūčiau sugalvojęs parašyt "Minecraft".. :D

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na tai reikėjo paminėti minecraft su konkrečiomis modifikacijomis, dabar paminėjai tik paprastą minecraft kuriame viso to "Tai karinis žaidimas. Galima žaisti dviese. Žaidimas yra gan neblogas ir gali daryti neblogus prikolus kaip, pasiimi ginklą ir groji tipo kaip su gitara, savo bendražygiui gali spirti į užpakalį " nėra ir net neįsivaizduočiau kaip tai turėtų būti. Reikėjo sukonkretinti savo pranešimą ir nebūtum gavęs, o dabar pagal tavo pranešimą pagalvočiau pats, kad norėjai tik išsijuokti. :)

 

Na, visa tai ką pažymėjau žaliai galima atlikti be modifikacijų, tai sakyčiau pretty close. 

 

 

Aha minecraft  karini žaidimą primena...

Minecraft žaidėjų neįspraudžia į tam tikrus rėmus, taigi, jei nori - kariauni. ;)

 

 

Kas y, žmogui reik padėt prisimint žaidimą, tai prašo geranoriškų žmonių pagalbos. O aš kai pamačiau "Minecraft", jau iš kart galvojau, kad nusišneka, 'ale skėliau prikolą kaip per medį', ir sutinku su Galardu, kad nesukonkretinai, pagal temos autoriaus aprašymą niekaip nebūčiau sugalvojęs parašyt "Minecraft".. :D

Kai žaidimą įvertini tik iš kelių žvilgsnių į jį, daug apie jį gali nežinoti ;)

 

Kitas dalykas, tai jo, tarkim jūsų žodžiais - aš "išsijuokiau", na ir kas? Nuo kada tai draudžia taisyklės? Kas čia apskritai blogo? Gal dabar eikit ir sudėkit įspėjimus visiem, kurie kada suskėlė kokį "prikolą" ar iš ko nors pasišaipė. Skamba truputį nelogiškai, ane? Visai kaip mano įspėjimas. Tai gal pagaliau kas nors galėtų atskleisti paslaptį, už ką BŪTENT aš jį gavau? Eikit bent jau taisyklę aprašykit, jog negalima offtopic, tada bent jau įspėjimas bus skirtas už egzistuojančią taisyklę, kurios aš vis vien nepažeidžiau...  :mucha:

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bet jis parašė daugiau nei tu pažymėjai.

Gerai, koks skirtumas, bet esmė tame, kad jis nepažeidė JOKIOS taisyklės, jei pažeidė, prašau pacituok tu ją man, nes man čia juokinga darosi. Šis žmogus gavo įspėjimą už savo nuomonės išsakymą DISKUSIJŲ forume, gal jis ir galėjo pasišaipyti, bet vistiek jis nieko blogo nepadarė. O pagal viską suprantu, kad šis moderatorius tiesiog, kad susirinkti tuos nubaudimus ar kažką tokio paėmė ir uždėjo įspėjimą už savo sugalvotas taisykles.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, koks skirtumas, bet esmė tame, kad jis nepažeidė JOKIOS taisyklės, jei pažeidė, prašau pacituok tu ją man, nes man čia juokinga darosi. Šis žmogus gavo įspėjimą už savo nuomonės išsakymą DISKUSIJŲ forume, gal jis ir galėjo pasišaipyti, bet vistiek jis nieko blogo nepadarė. O pagal viską suprantu, kad šis moderatorius tiesiog, kad susirinkti tuos nubaudimus ar kažką tokio paėmė ir uždėjo įspėjimą už savo sugalvotas taisykles.

Ne aš įspėjau, bet vistiek man durnai atrodo, kad galima siūlyti minecraft kai žaidimo aprašymas prašo visai kito. "Ieškau žaidimo su kubeliais, galima šokinėti, kasinėtis, pasidaryti ginklus eiti kovoti prieš mobus ir t.t." ir aš pasiūlyčiau "Counter Strike 1.6" nu mane durnu išvadintų, bet čia situacija beveik lygiai tokia pati. Ir vėliau aiškintis, kad yra modifikacijos kurios leidžia tai daryti, tai iškart lai sako, kad su modifikacijomis. Dabar tokį šovė lempinį.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne aš įspėjau, bet vistiek man durnai atrodo, kad galima siūlyti minecraft kai žaidimo aprašymas prašo visai kito. "Ieškau žaidimo su kubeliais, galima šokinėti, kasinėtis, pasidaryti ginklus eiti kovoti prieš mobus ir t.t." ir aš pasiūlyčiau "Counter Strike 1.6" nu mane durnu išvadintų, bet čia situacija beveik lygiai tokia pati. Ir vėliau aiškintis, kad yra modifikacijos kurios leidžia tai daryti, tai iškart lai sako, kad su modifikacijomis. Dabar tokį šovė lempinį.

Išvadintų, bet jei tau atrodo taip, tai tu turi teisę sakyt. Jei būtų klausęs koks žaidimas ir gerb. Progreen būtų parašęs bananas, tuomet gal ir galima būtų bausti (tačiau, tokios taisyklės nėra). Tokiu požiūriu bauskit ir tuos, kurie Muzikos skiltyje nurodo ne tą dainą kai žmogus ieško.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvadintų, bet jei tau atrodo taip, tai tu turi teisę sakyt. Jei būtų klausęs koks žaidimas ir gerb. Progreen būtų parašęs bananas, tuomet gal ir galima būtų bausti (tačiau, tokios taisyklės nėra). Tokiu požiūriu bauskit ir tuos, kurie Muzikos skiltyje nurodo ne tą dainą kai žmogus ieško.

Na aš numečiau temą, kad peržvelgtų visa administracija, nuspręs lukonic arba Pranas. Aš savo vietoje nebūčiau išvis įspėjimą davęs, bet tikrai matau nepirmą komentarą kuris nieko nepažeidžia, bet matosi, kad žmogus išsišaipyti tik nori pakomentuodamas. Čia jau patys turit kaikurie surimtėti ir humorą palaikyti su savimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Temoje klausė koks tai žaidimas ir aš išsakiau savo nuomonę, juk būtent tam ir skirti forumai, na bent jau aš taip maniau...

2. Apibūdink ką reiškia "freepost", nemanau jog yra tai draudžianti taisyklė.

3. Pasitelkiant modifikacijas iš Minecraft galima padaryti žaidimą, kuris visiškai atitinka temos autoriaus aprašymą. 

Gana čia makaronus kabint, tiek mes tiek pats supranti kad "trolinai" (pastebėjau, kad dažnai tai darai), o tai tikrų tikriausias "bereiškmis turinys". Tad nekelk dramos, atlik bausme ir bus viskas tvarkoj.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gana čia makaronus kabint, tiek mes tiek pats supranti kad "trolinai" (pastebėjau, kad dažnai tai darai), o tai tikrų tikriausias "bereiškmis turinys". Tad nekelk dramos, atlik bausme ir bus viskas tvarkoj.

Nėra absoliučiai jokio skirtumo ką aš darau, tol, kol mano veiksmai nepažeidžia taisyklių. O tokie abstraktūs dalykai, kaip turinio reikšmė, apskritai neturėtų būti vertinami įspėjimais. Man irgi daugelis dalykų šiame forume atrodo visiškai beprasmiškai, kodėl gi nenubaudus žmonių kurie už juos atsakingi? 

 

 

Na bet jis parašė daugiau nei tu pažymėjai.

Šis komentaras irgi nėra tikslus, reiktų jo autorių nubausti.  :crazy:
Redaguota , nario b0ss
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nėra absoliučiai jokio skirtumo ką aš darau, tol, kol mano veiksmai nepažeidžia taisyklių. O tokie abstraktūs dalykai, kaip turinio reikšmė, apskritai neturėtų būti vertinami įspėjimais. Man irgi daugelis dalykų šiame forume atrodo visiškai beprasmiškai, kodėl gi nenubaudus žmonių kurie už juos atsakingi? 

 

 

Prieš mane pakomentavęs žmogus pateikė irgi ne visiškai tikslų variantą. Reiktų jį nubausti xD 

 

Na jei tu esi ProGreen tai aš jei neklystu tu mėgsti pakomentuoti siekdamas "patrollinti". Ir jei gerai pamenu tu nepirmą kartą rašai tokius komentarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na jei tu esi ProGreen tai aš jei neklystu tu mėgsti pakomentuoti siekdamas "patrollinti". Ir jei gerai pamenu tu nepirmą kartą rašai tokius komentarus.

 

Na jei tu Augustinas, tai jei neklystu tu mėgsti modifikuoti varlių smegenis ir siųsti jas į kosmosą kariauti su plunksnasnapiais lerviniais driežais. 

 

Ne nu, realiai, ką tu tuo komentaru nori pasakyti? Ką tai turi bendro su šia tema? Noriu ir "trolinu", kažkas nepatinka? To taisyklės nedraudžia ir tai daro pusė forumo (na arba kai kurie realiai smarkiai atsilikę, sunku pasakyt). Už komentavimą ne į temą turėtum gauti įspėjimą. 

 

Įvardinkit pagaliau tikslią taisyklę kurią aš pažeidžiau, arba pasiimkit tą savo įspėjimą...

 

Įdomus faktas:

Atsižvelgiant į reputacijos sistemą, žmonės mano "trolinimą" laiko vertingu turiniu. :)

Redaguota , nario b0ss
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei tu Augustinas, tai jei neklystu tu mėgsti modifikuoti varlių smegenis ir siųsti jas į kosmosą kariauti su plunksnasnapiais lerviniais driežais. 

 

Ne nu, realiai, ką tu tuo komentaru nori pasakyti? Ką tai turi bendro su šia tema? Noriu ir "trolinu", kažkas nepatinka? To taisyklės nedraudžia ir tai daro pusė forumo (na arba kai kurie realiai smarkiai atsilikę, sunku pasakyt). Už komentavimą ne į temą turėtum gauti įspėjimą. 

 

Įvardinkit pagaliau tikslią taisyklę kurią aš pažeidžiau, arba pasiimkit tą savo įspėjimą...

 

Įdomus faktas:

Atsižvelgiant į reputacijos sistemą, žmonės mano "trolinimą" laiko vertingu turiniu. :)

1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.

Tu katik pats prisipažinai, kad tu trollini komentaruose, o dėl reputacijos dažnai humoras sulaukia daugiau žalių paspaudimų nei protinga mintis. 

Peržiūrėjau tavo visus įspėjimus ir 6 pirmi įspėjimai yra beveik visi vienodi, kuriuose užsiminima, kad tu rašai beprasmius pranešimus. Iš 3 skirtingų moderatorių. Kaip manai ar mes visi susitare ar tu čia rimtai toks nuskriaustas likai?

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.

Tu katik pats prisipažinai, kad tu trollini komentaruose, o dėl reputacijos dažnai humoras sulaukia daugiau žalių paspaudimų nei protinga mintis. 

Peržiūrėjau tavo visus įspėjimus ir 6 pirmi įspėjimai yra beveik visi vienodi, kuriuose užsiminima, kad tu rašai beprasmius pranešimus. Iš 3 skirtingų moderatorių. Kaip manai ar mes visi susitare ar tu čia rimtai toks nuskriaustas likai?

 

Beprasmis ir bereikšmis yra skirtingi dalykai, šiuo atvėju žmogus parašė su reikšme patrollinti, todėl arba keiskit taisykles arba darykit kažką su savo nesąmonėmis.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus.

Tu katik pats prisipažinai, kad tu trollini komentaruose, o dėl reputacijos dažnai humoras sulaukia daugiau žalių paspaudimų nei protinga mintis. 

Peržiūrėjau tavo visus įspėjimus ir 6 pirmi įspėjimai yra beveik visi vienodi, kuriuose užsiminima, kad tu rašai beprasmius pranešimus. Iš 3 skirtingų moderatorių. Kaip manai ar mes visi susitare ar tu čia rimtai toks nuskriaustas likai?

 

 

Na mano komentaras buvo lygiai toks pat pilnas, turiningas bei reikšmingas kaip ir ŠIS, tai tik išreikšta mano nuomonė, tad kokios problemos? Tai pat, aš manau jog "trolinimas" gali būti lygiai taip pat prasmingas ir turiningas, ypač turint galvoje jog tai pilnai neapibrėžta sąvoka. Visa ši tema tik vienas didelis trolinukas ;). Nelabai suprantu kokius čia "prisipažinimus" tu išsigalvoji.

 

Kitas dalykas - jau pradedam kitų aspektų prie kurių būtų galima prikibt ieškot? Esmė tame jog aš gavau įspėjimą už neegzistuojančią taisyklę, tai buvo akivaizdi ir netaktiška moderatoriaus klaida, kurią metas ištaisyti.

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...