Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepatariu imti Windows 10 po geros savaitės norėsi grįžti prie 7 ar 8. Tiesiog bent jau man 10 pati nenusisekusi versija o šjp ir jeigu naudosi gaming tai problemos bus..

Jeigu darysi svaru install tikrai problemu nebus, nebent nemoki administruot sistemos.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Nepatariu imti Windows 10 po geros savaitės norėsi grįžti prie 7 ar 8. Tiesiog bent jau man 10 pati nenusisekusi versija o šjp ir jeigu naudosi gaming tai problemos bus..

Argumentuok. Aš tai kažkodėl net po gerų 10 mėn. negrįžau prie Windows 7/8.

Redaguota , nario Tautedorus

Argumentuok. Aš tai kažkodėl net po gerų 10 mėn. negrįžau prie Windows 7/8.

 

taigi matai, kad specialiai postus renkasi, nes visalaik gi raso problemos bus bla bla bla, bet kokios broblemos nk neparaso.

siaip tai imk tuos w10, asmeniskai man tai geri, ir jokiu problemu nera, tik man bsk nepatinka, kad taskbar iconos mazos ir jei didinsi tai turesi ten viska didint, bet siaip tai geri windowsai yra ;)

||ZALMAN Z9 PLUS||CORSAIR CX500M|||ASUS P8Z77-V LX||8GB RAM DDR3||I5-3570K||ASUS STRIX GTX 970||250GB SSD||


||RAZER GOLIATHUS CONTROL||RAZER BLACKWIDOW CHROMA||RAZER DEATHADDER 2013||STEELSERIES SIBERIA 200||


5235469362.png


 

Geriau net nesirašyk į 10. Va, pats prieš 2 mėnesius įsirašiau Windows 10, pasigailėjau. Už vakar grįžau vėl prie Windows 7. T.y persirašiau į naujus Windows 7, ir viskas kuo puikiausiai. Jei tu žiūri į Windows 10 dizainą, geriau nesirašyk. Windows 10 tik apkrauna labiau kompiuterį, o 7 viskas normaliai. :) Nu bet kaip nori, jei turi galingą aparatą, gali rašytis ką tu tik nori.

Geriau net nesirašyk į 10. Va, pats prieš 2 mėnesius įsirašiau Windows 10, pasigailėjau. Už vakar grįžau vėl prie Windows 7. T.y persirašiau į naujus Windows 7, ir viskas kuo puikiausiai. Jei tu žiūri į Windows 10 dizainą, geriau nesirašyk. Windows 10 tik apkrauna labiau kompiuterį, o 7 viskas normaliai. :) Nu bet kaip nori, jei turi galingą aparatą, gali rašytis ką tu tik nori.

Visiškos nesąmonės. Windows 10 kaip tik sklandžiau veikia negu Windows 7. Kažką pats pridirbai ir kaltini OS.

Nepatariu imti Windows 10 po geros savaitės norėsi grįžti prie 7 ar 8. Tiesiog bent jau man 10 pati nenusisekusi versija o šjp ir jeigu naudosi gaming tai problemos bus..

Spanguolė tu... Jokios problemos nėra galbūt ant starto buvo kaip išleido tą OS nes dar daug kas iš programų pvž teamviewer nepalaikė windows 10 o dabar viskas susitvarkė.

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3649 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...