Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nes kiekveinas durnius gali kritikuoti tai ko nemoka, o stroke šito darbo yra mažas, nes jei būtų bent biškį didesnis atrodytų dar blogiau.

 

Grafikos supratimas ir įgudžiai ją išreikštį, yra 2 skirtingį dalykai. Šiuo atvejų nei vieno nei kito pas tave nėra.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

Nė kiek :) Turi kažką prieš?  

 

O ką turi prieš mano darbus, kai pats nei linijos nupiešt nesugebėtum? :)

Grafikos supratimas ir įgudžiai ją išreikštį, yra 2 skirtingį dalykai. Šiuo atvejų nei vieno nei kito pas tave nėra.

Pas tave irgi.

darbai iš interneto šaunuolis tipo tavo darbai juokdarys nei vieno avataro nera :o,

3 avatarai yra, tu gal dėl viso pikto pas okulistą apsilankyk? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tavo profilio nuitrauka kaip matau yra profesionalo darbas ir tėvai kaip matau tave tik kritikuot kitus išmokino, bet pats tai nieko nesugebi :)

Nuo vieno pereinam ant kito ;). Nematau esmės tau ką nors rašyti prieš juos , tiesą pasakė. Tiek Baldas , tiek Gedriau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelis čia kaip matau daug kalba, bet nieko gera patys nedaro, tu irgi ne išimtis.

Kas padaro , kas ne. Aš tik noriu pasakyt , kad tiek baldas , tiek gedriau , už tave tikrai daugiau išmano , ir tu čia pradedi knisti protą :)

 

Kaip prieš tai rašei : 

O ką turi prieš mano darbus, kai pats nei linijos nupiešt nesugebėtum?

 

Nuomonė pamačius darbus :

 

 

Tai puiku, kad piešt moki, aš nieko prieš tavo įgūdžius ir nesakiau
Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...